Suurepärane kvaliteet

Avastage huvitavaid fakte

Meie nõue

Acredos on ühendatud traditsioonid ja innovatsioon, püsiv väärtus ja kõrged kvaliteedistandardid. See ilmneb teie ehete igas detailis.

Selleks, et pakkuda teile võimalikult piiramatuid konfiguratsioonivõimalusi, arendame pidevalt acredo konfiguraatorit. Meie kõrgelt spetsialiseerunud IT-meeskond viib tehnoloogiat iga päev meie klientide huvides edasi.

Peame väga oluliseks intensiivset ja ausat nõustamist. Seetõttu viime oma akredo partnereid pidevalt kursustega kursustele.

Acredo tooted valmistatakse eranditult egf Manufakturis, mis on üks juhtivaid rahvusvahelisi abielusõrmuste ja ehete spetsialiste Pforzheimis, Saksamaal. Kompromissitu tootmiskvaliteedi tõttu sai egf Manufaktur esimesena abielusõrmuste tootjana Pforzheimi Ülikooli Juveelitehnoloogia Instituudi kvaliteedisertifikaadi. Kvaliteet on tingitud mitte ainult ettevõtte 80-aastasest kogemusest ja traditsioonidest.

pages.aboutQuality
quality
Profiili kuju, et end hästi tunda

Profiili kuju, et end hästi tunda

Profiil viitab rõnga läbilõikele. On olemas sirged, kergelt ja tugevalt kumerad, sissepoole tõmmatud profiilid või nende kombinatsioon.

Teie sõrmuste kandmismugavuse seisukohalt on oluline, et sise-, välis- ja külgpinnad sulanduksid üksteisega ideaalselt kokku.

Meie diplomeeritud disainerid tegelevad selle matemaatiliselt keerulise teemaga. Meie eesmärk on arendada absoluutselt harmoonilisi, mõnikord isegi ebatavalisi kujundeid, mida on lihtsalt hea kanda iga päev.

Kõige parem on tunnetada meie akredo partnerite juures eri laiusega profiilikujusid ja veenduda ise.

Meie sulamid

Acredo tootmine töötab parima klassi põhimõttel. Seetõttu legeeritakse ja sulatatakse ettevõttesiseselt üle 30 väärismetalli.

Valukoda on muljetavaldav koht, kus iga sulami üksikud komponendid sulatatakse suure kuumuse all. Meie valumehed ei ole mitte ainult kirglikud, vaid ka innovaatilised.

Acredo valikus on sulamid kullast pallaadiumi ja plaatina vahel. Hiljuti pakume ka väärtuslikku PlatinGoldi.

Me legeerime kulda kollase, valge, halli, roosa, punase ja rohelise värvusega. Meil on mõnele neist sulamitest patendid.

PlatinumGold on ülivalge värvusega ja väärismetallide kogusisaldus on 97,3%, mis teeb selle veelgi puhtamaks kui plaatina 950/-. See mõjutab allergiapotentsiaali, mida võib liigitada äärmiselt madalaks.

Avasta nüüd

pages.aboutQuality

Vickersi kõvadus

Kuna rõngad puutuvad oma elu jooksul kokku paljude pingete ja pingetega, läbivad need valmistamise käigus spetsiaalse karastusprotsessi. Rõngaste kõvadust mõõdetakse Vickers Ltd. poolt 1925. aastal lennukiehituses välja töötatud meetodi järgi ja see on määratud Vickersi (HV). Mõõtmine toimub rõhupunktkoormuse abil. Ühevärviliste rõngaste kõvadus on tavaliselt mõnevõrra suurem kui mitmevärviliste rõngaste kõvadus ja jääb akredosulamite puhul 180 ja 270 HV vahele. Need on keskmisest kõrgemad väärtused. Teie jaoks tähendab see, et teie sõrmused on igapäevases kasutuses vastupidavamad. Kuid isegi suurema kõvaduse korral ei saa me kahjuks vältida või välistada suurest kasutusest tingitud kulumisjälgi.

hardness

Teemantide maagia

Me armastame teemante. Seepärast pöörame erilist tähelepanu vääriskivide kuningale.

Teemantidega kaubeldakse rahvusvaheliselt. Selle ulatusliku valiku hulgast valime välja parimad kivid teie ehete jaoks. Iga kivi läbib põhjaliku vastuvõtukontrolli ja kvaliteedikontrolli. Kuna igal aastal töödeldakse sadu tuhandeid teemante, on see tohutu jõupingutus.

Akredo puhul tulevad värvidena kõne alla ainult peened või ülipeened valged värvid. Võtame vastu ainult selliseid teemante, millel on 10x suurendusklaasiga vaadatuna väikesed, väga väikesed või puuduvad nähtavad sulud (puhtus). See tähendab, et me töötame teemantide tippsegmendis ja äärmiselt atraktiivse hinna ja kvaliteedi suhtega.

Kõikidel teemantidel alates 0,3ct on sertifikaat. Ja kuna kõik sertifikaadid ei ole ühesugused, piirdume teie ja meie ohutuse huvides rahvusvaheliselt tunnustatud testimisasutuste GIA, IGI ja HRD ekspertiisidega.

Töötame veelgi kompromissitumalt, kui tegemist on lihvimisega, sest suurepärane lihvimine on vastutav teemantide sära eest. Akredo parimad teemandid alates 0,3ct näitavad Hearts & Arrows. Ainult 1% briljantide puhul on see efekt olemas, mis räägib absoluutsest täiuslikkusest.

Avasta nüüd

pages.aboutQuality
crystal

Jätkusuutlikkusele pühendunud

Egf Manufaktur ja seega ka acredo keskenduvad kompromissitule kvaliteedile ja on pühendunud jätkusuutlikkusele. Märtsis 2017 sai egf Manufaktur "esimese" RJC sertifikaadi. Lisaks RJC CoP-le (tegevusjuhend) täidab egf Manufaktur nn Provenance Claim'i - nõue, mis ei ole liikmetele kohustuslik.

Alustage tulevikku hea tundega.

Avasta nüüd

pages.aboutQuality
Made in Germany with Love

Made in Germany with Love

Ehted läbivad oma loomise käigus palju armastavaid käsi. Igaks etapiks on vaja spetsialiste, alates valukojast kuni sõrmuste treimise, kullasepatööde ja seadistamise ning poleerimise ja viimistlemise juurde.

Saksamaa juveeli- ja kellatööstus on asunud Pforzheimis alates selle asutamisest markkrahv Friedrich von Badeni poolt 1767. aastal. Tänu kullassepa- ja kellakunstikooli lähedusele võib siin leida nii käsitöölisi kui ka tehnilisi või disainile orienteeritud spetsialiste, kes töötavad teie ehtekujunduste kallal manufaktuuris suure armastusega toote vastu.

Käsitöö ja kõrgtehnoloogia kombinatsiooni abil saavutame kõrge efektiivsuse taseme, mille anname hea meelega edasi teile atraktiivsete hindade näol.

Made in Germany tähendab acredo jaoks: usaldusväärsust, disaini ja kõrget kvaliteeti.

Elegantne ja eksklusiivne

Ehted on alati seotud ainulaadsete hetkedega. Kujutage ette, et avate kohvri ja näete esimest korda oma abielusõrmuseid. Kihlasõrmus ei tekita mitte ainult elevust, vaid ka kauaoodatud "jah".

Et anda neile hetkedele väärikas ja eksklusiivne raamistik, saate iga acredo toote elegantses ümbrises.

Kuldsed ja beežid toonid mängivad ümber ehte, kuid lasevad sellel siiski mängida peamist rolli.

Eriteenusena saate lisaks väikese sõrmuste koti abielusõrmuste hoidmiseks. Lisatud sertifikaadil on kirjeldatud mõned olulised nõuanded hoolduse kohta.

pages.aboutQuality