Suurepärased teemandid koos parima sertifikaadiga

Me armastame teemante

Suurepärane kvaliteet

Ühe valguskiirest piisab, et süüdata tulekahju teemandi sees. Iga kivi, mis on sündinud maa sügavustes, on eriline.

Teemandi kvaliteedi ja seega ka väärtuse määrab nn 4C - lihv, värvus, puhtus ja karaat - koosmõju.

Me pakume acredo's ainult väga häid teemantide omadusi. Alates 0,3 ct suurusest kivist on igal kivil tunnustatud rahvusvaheliste testimisinstituutide sertifikaat. Parimate teemantide lihvimine on alati suurepärane ja näitab Hearts & Arrows.

Suurepärane kvaliteet
manufacture
Rahvusvahelised tippsertifikaadid

Rahvusvahelised tippsertifikaadid

Kõik sertifikaadid ei ole ühesugused. Teie turvalisuse huvides on meil seetõttu ainult kolme juhtiva instituudi GIA, IGI ja HRD sertifikaadid. Need on sõltumatud rahvusvahelised uurimisinstituudid, millel on suurepärane maine tänu oma eriti rangetele standarditele.

Sertifikaadis või ekspertiisis on teemandi ehtsus ja kvaliteet usaldusväärselt ja usaldusväärselt kirjalikult fikseeritud pärast mitmete ekspertide teostatud kontrollimist. See on omamoodi teemantide identifitseerimine.

Instituudid hindavad vastavalt rahvusvaheliselt kokkulepitud ja tunnustatud kriteeriumidele.

GIA
IGI
HRD

4C on välja töötatud Ameerika Gemological Institute of America (GIA) poolt, mis asutati 1931. aastal ja mida peetakse eriti neutraalseks ja usaldusväärseks.

IGI ehk Rahvusvaheline Gemmoloogiainstituut on spetsialiseerunud teemantide, vääriskivide ja juveelide analüüsile ja sertifitseerimisele alates 1975. aastast. IGI on kogu maailmas esindatud teemantide levialadel laboratooriumide ja ettevõtte peakontoritega.

HRD tähendab Hoge Raad voor Diamant. See instituut asub Antwerpenis. Hindamise objektiivsus on siinkohal tagatud kahekordse koodiga.

Under the Sign of Love - Südamed ja nooled

Under the Sign of Love - Südamed ja nooled

Diamandid alates 0,3 ct ei ole ainult koos rahvusvahelise ekspertiisiga acredo. Parimad on ka Hearts & Arrows.

Selle erilise briljantlõike vormi puhul on erilise luubi abil näha armastuse märgid: kaheksa noolt teemandi ülaosas ja kaheksa südant allosas.

Ainult umbes 1% lihvitud kividest on nii täiuslikud. Selle põhjuseks on see, et selleks on vaja väga erilisi nurga- ja pikkussuhteid. See on ainus viis absoluutse sümmeetria saavutamiseks.

Brilliants Hearts & Arrwos'iga iseloomustab keskmisest suurem sära. Haruldased aarded maa sügavustest.

Under the Sign of Love - Südamed ja nooled

Karat - kaal

Teemandi kaal on märgitud karaatides. Üks karaat kaalub 0,2 grammi. Mõiste "karaat" tuleneb karobipuu seemnetest, mille seemned kaaluvad 0,2 grammi.

Alates 1875. aastast on see kaaluühik kogu maailmas standardiseeritud. Teemandi hind tõuseb koos karaatide arvuga.

Lisaks kaalule mõjutavad teemandi suurust ka muud tegurid, nagu lihvimine, kivi kuju ja proportsioonid.

Kivi optilist suurust mõjutavad ka sõrmede pikkus ja kinnitus. Valgest väärismetallist, näiteks valgest kullast ja plaatinast, valmistatud raamistused suurendavad kivi visuaalselt.

Karat - kaal

Värv - värv

Värvi kasutatakse teemandi värvi kirjeldamiseks. Mida värvitum on teemant, seda väärtuslikum on ta.

Värvituid või valgeid teemante liigitatakse koos kollakate teemantidega. Palju haruldasemad värvid - roosa, punane, sinine, roheline, kollane, pruun ja must - kuuluvad eraldi klassifikatsiooni. Need "fancy teemandid" on mõnikord isegi väärtuslikumad kui valged teemandid.

GIA standardi kohaselt ulatub värviskaala D-st Z-ni. D on kõrgeim ehk kõige värvitum klass. See värv on äärmiselt haruldane.

Gemmoloogid kasutavad värvuse võrdlemiseks proovikive. Koolitamata vaatlejal on raskusi värvierinevuste äratundmisega kuni H-tasemeni palja silmaga. Alates I klassist on kivid toonitud.

Color

Selgus - puhtus

Puhtus kirjeldab teemandi puhtust. See kriteerium eristab haruldasi, eriti puhtaid teemante kividest, millel on kaasusi.

Sulgemised on näiteks kristallilised struktuurid või võõrkehad. Teemant võib sisaldada oma või võõraid mineraale. On olemas ka looduslikud praod või kasvunähtused. Sulgemised liigitatakse vastavalt nende arvule, suurusele, asendile ja tüübile. Skaala ulatub jämedatest, selgelt nähtavatest sulgemistest (I3) kuni veatu (FL/IF).

Kümnekordsel suurendamisel luubiga ei ilmne veatuid teemante.

Clarity
crystal
Lõikamine - lihvimine

Lõikamine - lihvimine

Lihvimine viitab teemandi lihvimisele. Kivi briljantsuse määravad lihvimine ja proportsioonid. Seetõttu on lihvimine üks teemandi kõige põhilisemaid hindamiskriteeriume.

Lihvi klassifikatsioon ulatub rahuldavast heani ja väga heani kuni suurepärase briljandiga, millel on parimad proportsioonid ja sümmeetria. Proportsioonide puhul kontrollitakse nurki ja 8 muud kriteeriumi ning sümmeetria puhul 18 parameetrit.

Kuna kivide sära on meie jaoks väga oluline, keskendume me acredos ainult väga hea kuni suurepärase lihviga teemantidele.

Lõigatud kujundeid

Kõige tuntum ja populaarsem on ümmargune briljantlõige, millel on maksimaalselt 58 tahku. Kui need tahud on optimaalses nurksuhtes, on võimalik valguse peegeldumine, mis annab teemandile tema lummava sära.

Teised populaarsed teemantide lõiked on ruudukujuline printsess-, ristkülikukujuline baguette'i- ja smaragdlõige.

Romantikute jaoks tuleb südame kuju kõne alla. Kuid ka navette'i või marquise'i, ovaalse või pisarakujulise lihvi puhul on oma eriline võlu.

Vormid

Fluorestsents

Teemantidel, mille moodustamisel esineb element boor, on fluorestsentseerumine. See on näidatud sertifikaatides tasemete "ei ole", "nõrk", "keskmine", "tugev" ja "väga tugev" all.

Fluorestsents on valguse spontaanne emissioon vahetult pärast materjali ergastamist kõrgema energiaga valgusallikaga, näiteks UV- või päevavalgusega.

Kergelt kuni mõõdukalt tugevalt fluorestseeruvad teemandid helendavad kergelt sinakalt.
Tugevalt fluorestseeruvate teemantide puhul võib pilveefekt põhjustada piimjas hägusust.

Enamasti ei mõjuta see aga teemandi ilu. Neil on omaette atraktiivsus. Fluorestsentseerimisel on hinnaalandav mõju.

Fluorestsents

Värvilised teemandid

Acredost leiate värvilisi teemante, mis võimaldavad teil luua lummavaid sõrmuseid ja ehteid. Need teemandid ei ole Fancy Diamonds, vaid värvilisandiga teemandid.

Värvimuutus saavutatakse rõhu ja kuumuse abil. See protsess imiteerib looduses toimuvat protsessi, mille kaudu ka fancy teemandid oma värvi arendavad.

Selleks uuritakse iga teemant esmalt valguse hajutamist võimaldavate kandjaelementide olemasolu suhtes, enne kui see läbib ühe või mitu HTHP-protsessi.

Teie eksklusiivsete loomingu jaoks on saadaval erinevad sinise, sooja kulla või konjaki toonid, värske roheline, punane ja must toon.

Värvilised teemandid
Teemantide jõudlus

Teemantide jõudlus

Teemant ühendab endas väga suure väärtuse väga väikeses ruumis. Teemantide hinna areng on suhteliselt püsiv. Seevastu muud varad, nagu kuld või aktsiad, on väga volatiilsed. Teemantide hind on olnud pidevas tõusutrendis juba üle 30 aasta. Ainult 2008. ja 2011. aastal oli teemanditurgu iseloomustavad suured hinnakõikumised. Hinna areng võib varieeruda sõltuvalt kivide suurusest. Suuremate kivide hinnad arenevad aeglasemalt. Kuna aastane nõudlus teemantide järele kasvab jätkuvalt ja seevastu esmased ja teiseseid varusid napib, ootavad eksperdid lähiaastatel hinnatõusu.Acredost saate teemante suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega. Las meie spetsialistid annavad teile nõu.

Teemandid kui investeeringud

Akredos on teemant kui ehtekivi esiplaanil. Meile meeldib nende võrratute kivide ilu ja sära.

Kui soovite ühendada investeeringu ja ilu, soovitame investeerida parima kvaliteediga kivisse. Kivi suurus sõltub teie eelarvest.

Investeerimiskivi puhul on oluline kvaliteedi tõendamine sertifikaadiga. Acredo annab teile automaatselt rahvusvahelise tippsertifikaadi GIA, IGI või HRD iga teemandi kohta alates kivisuurusest 0,3ct.Investeeri värvi, puhtuse ja ennekõike lihvi. Lihvi tähtsus muutub üha olulisemaks, kuna see on oluline langeva valguse peegeldumise ja seega kivi elujõulisuse jaoks.

Seetõttu on meil akredo's ainult 3x suurepärase lõikega teemante. Meie soovitus investeerimiskiviks on seega: River flawless 3x suurepärase ja Hearts & Arrows. Sa oled vaimustuses.

Teemandid kui investeeringud

Teemant: vääriskivide kuningas

Teemant: vääriskivide kuningas
See on haruldane, see on materjalilt vastupidav, see särab igas suunas: Teemant, mis on tuletatud kreeka sõnast "adamas" (taltsutamatu). Pole üllatav, et seda peetakse vääriskivide kuningaks. Ja kuningana on tal veelgi rohkem pakkuda: Ta peegeldab kuni 100% sissetulevast valgusest ja on seetõttu vääriskivide seas kõrgeima murdumisnäitajaga, mille väärtus on 2,42. Lisaks sellele on teemant Mohsi kõvadus 10, mis teeb sellest maailma kõige kõvema teadaoleva mineraali. Teemandid on haruldased ja neid on väga raske kaevandada. Selle põhjuseks on see, et need moodustuvad 150-200 kilomeetri sügavusel suure rõhu all 1700 °C juures ja neid kaevandatakse tänapäeval suurte kulutustega kas maa peal või maa all ning filtreeritakse välja avamere kaevandamise käigus. Ainult veerand neist looduslikest aaretest sobib teie ehetesse lisamiseks. See muudab teemandid väärtuslikuks armastuse märgiks.

4 C: teemandi kvaliteedi määravad tegurid

Carat, Clarity, Colour, Cut - need on nn neli C-d, mida kasutatakse teemantide kvaliteedi hindamiseks. Mõiste "karaat" on nime saanud karupuu seemnete järgi, sest selle kaal on 200 milligrammi, ja see on alates 1875. aastast tähistanud teemandi kaalu kogu maailmas. Teemandi hind sõltub suuresti selle puhtusastmest.

Mida vähem on teemantides selliseid osi nagu kristallilised struktuurid või võõrmineraalid, seda kallimaks ta liigitatakse. Kui kümnekordse suurenduse korral ei ole teemandil näha ühtegi suletust, nimetatakse seda veatuks ja seda peetakse eriti väärtuslikuks. Lisaks sellele määrab teemandi hinna värvus. Värvitud teemandid on ehtemaailmas eriti populaarsed ja kallid. Kuid ka "väljamõeldud teemandid" sellistes värvides nagu punane, sinine ja must on oma harulduse tõttu väga väärtuslikud. Erinevalt kolmest esimesest komponendist on lõikamine spetsialistide mõju all. Briljantsuse määravad nii lihvimine kui ka proportsioonid. Teemandid võivad olla ümmarguse briljantlõikega, ruudukujulise printsesslõikega või ristkülikukujulise baguette'i lõikega, südame, ovaalse, navette'i või tilkena.

International top certificates at acredo

Acredo annab teile [rahvusvahelise tippsertifikaadi] (/trauringe-eheringe/zertifikat/) iga teemandi kohta alates 0,3ct-st ülespoole. Teie turvalisuse huvides on meil ainult sõltumatute rahvusvaheliste instituutide GIA, IGI ja HRD sertifikaadid. Lisaks teemandi mõõtmetele hõlmavad need ka kriteeriume, nagu kuju, kaal, värvus, puhtus, lihvimine, sümmeetria, proportsioon ja fluorestsents. Iga teemant on sama ainulaadne nagu teie armastus ning seetõttu hindavad ja liigitavad seda mitmed spetsialistid, kasutades erinevaid raskeid kriteeriume.