Täiesti unikaalne

Engravings

Graveerimine muudab iga ehte absoluutselt ainulaadseks. Tänu kaasaegsele lasertehnoloogiale on acredol kõik võimalused avatud, alates klassikalisest variandist koos nime ja kuupäevaga kuni vabade joonistusteni.

Kutsume teid üles olema loominguline ja väljendama oma armastust.

Meid on tihtipeale meie klientide ideede rohkus rabatud. Seetõttu jagame teiega hea meelega parimaid näpunäiteid.

View Ideas & Inspirations

pages.engraving
Klassikaline abielusõrmuse graveerimine

Klassikaline abielusõrmuse graveerimine

Wedding Ring Engraving

Pulmasõrmuste klassikaline graveering on peidetud sõrmuste siseküljele ja koosneb eesnimest ja pulmakuupäevast.

Populaarne on nii pruudi kui ka peigmehe eesnimede kombinatsioon pulmakuupäevaga. Rõngaste nimede järjekord võib muutuda. Naiste sõrmuses on esimesena märgitud peigmehe nimi, meeste sõrmuses pruudi nimi.

Levinud on ka partneri eesnime kombineerimine pulmakuupäevaga, st peigmehe nimi naiste sõrmuses ja pruudi nimi meeste sõrmuses.

View Fonts

Sümbolite graveerimine

Engraving Symbols

Kas klassikaline abielusõrmus või abielurihm, kuhu on graveeritud nimi ja pulma-, kihlus- või tutvumiskuupäev, ei ole teile piisav?

Sel juhul saate valida erinevate graveerimissümbolite vahel:

Süda, topelt süda, süda koos noolega, topelt süda koos noolega, lõpmatuse märk, põimitud rõngad ja tuvi kui rahu ja solidaarsuse märk on saadaval standardsümbolitena.

View Symbols

Engraving

Engraving

Sayings

A snippet of text or a saying can be engraved on the inside, as well as the outside of the ring. An inside text is more of a hidden love message. A saying engraved on the outside of the ring is a visible design element.

It is possible to either have the same saying on both rings or to spread the text over both rings. This way, the two halves become one whole.

Suitable sayings are available for lovers, mothers, fathers, friends, daughters, sons, ... There are funny, intimate, loving sayings and those that give courage. Get inspired.

Discover Sayings

Räägi oma lugu

Story

Koht, kus te kohtusite, on unustamatu. Kus sa esimest korda suudlesid? Teie tulete rannikult, tema mägedest. Nüüd on nad leidnud koos uue kodu.

Kõike seda saab jäädvustada joonisele, mille me graveerime teie sõrmustele.

Sa ei oska nii hästi joonistada? Ole julge. Proovige seda. Ma olen kindel, et teil õnnestub. Ainus oluline asi on, et kasutate oma malli jaoks musta dokumendipliiatsit, et me saaksime selle hästi vastu võtta.

pages.engraving
Individual

Individual

imprints

Engraving a fingerprint on wedding rings or wedding bands is the high school of engraving art and at the same time highly individual.
Without big words, the fingerprint symbolizes that you are always at your partner's side. With the help of our laser technology, every detail of your fingerprint is taken over in an elaborate process and captured forever. Each line a reminder of your great love.

For the really big, individual love, we stack two fingerprints to form a heart. In addition, we are able to transfer handprints, footprints and even a kissing mouth onto rings using laser technology.

Unforgettable

Date

When did you meet? When did you get married? You should have a quick, confident answer to these questions. Suggestion: make the date you met or got married a design element of your ring.

Engraving the date also looks great on the outside or side of the wedding band or ring. A stylish alternative is to engrave the calendar and mark the date using a diamond or colored gemstone.

pages.engraving
The city

The city

of your love

Paris is known worldwide as the city of love. Many lovers are enchanted by the dreamlike scenery, art and culture. Many couples are also drawn to picturesque Venice with its romantic lagoons. Unforgettable experiences together in Rome, Vienna, Prague, Hamburg, Las Vegas ...

Did one of these hotspots of romance hit you right in the heart or is there another city that means a lot to you? Then immortalize your city of love with the help of a laser engraving on your rings. We make your wish come true.

Animal

Prints

Love sometimes comes on silent paws. Our four-legged friends are not only our companions, but beloved family members. Reason enough to include the paw print of your little darling in the ring design or to create a ring design from the print of the paw.

The paw print can be engraved once or several times on the inside or outside of the ring. We are also happy to combine the imprint with a diamond. Get creative.

Our specialists will graphically revise and precisely engrave the custom lines of the paw print.

pages.engraving
Graveeringud rõngaste küljel

Graveeringud rõngaste küljel

on the side of the Ring

Viimsõrmuse graveeringu rafineeritud koht on sõrmuste külgpind.

Tavaliselt graveerime siia nimed ja kuupäevad. Neid täiendavad sageli diskreetsed kivipesad või väikesed südamed.

Aga ka teie armastuse avaldamine "ma armastan sind" on siin väga hästi paigutatud ja alati kergesti loetav inimesele, kellele see on mõeldud.

Selgelt nähtav - väline graveerimine

Engraving on the Outside

Sa võiksid kogu maailma omaks võtta ja oma õnne jagada? Siis kaaluge abielusõrmuse graveerimist sõrmuste välisküljele.

Siia saate graveerida oma nimed suures formaadis - kas otse või nurga all. Või võite valida väikese graveeritud pulmamoto, armastusloo või luuletuse, mis on samaväärne sõrmuste kaunistamisega.

Kombineerituna väikeste teemantidega on tulemuseks väga isiklik meistriteos.

pages.engraving
Uuenduslik tehnoloogia teie armastussõnumi jaoks

Uuenduslik tehnoloogia teie armastussõnumi jaoks

Technology

Meil on spetsialistid teie graveerimisideede elluviimiseks. Pärast seda, kui teie sõrmused on meie manufaktuuris valmistatud, muudavad nad teie disainilahendused reaalsuseks.

Iga graveerimine on täppistöö. Rõngas peab olema täpselt paigutatud, enne kui laser alustab tööd. Kontsentratsioon ja kindel instinkt on hädavajalikud. Teie kujundus kantakse samm-sammult rõngasse ja kontrollitakse lõpus kriitilise pilguga.

Sünnigraveeringud

on the birth of a Child

Teie lapse sünd on tabanud teid otse südamesse. Sa tahad meeleheitlikult jäädvustada seda hetke.

Eriti ilus on see, kui kaunistate graveeringu kiviga, mis vastab teie lapse soole: Sinine pojale, roosa tütrele.

Lisage nimele ja sünnikuupäevale sümbol: Süda, lill, tuvi, ingel või täht.

Kui lapsed on väikesed, andke neile juured, kui nad on suured, andke neile tiivad. Kuidas oleks puu ja tiivad sümbolina?

Lapse jala jälg kaunistab paljusid lastetoad. Kas olete kunagi mõelnud, et lasete selle sõrmusele graveerida? Või siis võiksite jäädvustada oma laste eriti ilusa joonistuse väga erilisel viisil. Teie kujutlusvõimel ei ole piire.

pages.engraving

Graveeringud sõrmustele & co.

for Rings & Co

Tooge oma ainulaadne armastus esile - isikupärastatud sõrmuste või muude ehetega, nagu kihlasõrmused või mälestussõrmused. acredo pakub lisaks erinevatele kirjastiilidele ja graveeringu ideedele võimalust lasta individuaalsed graveeringud lasergraveerimise abil igavesti oma ehetele jäädvustada. Olgu selleks siis pulma kuupäev ja partneri nimi, luuletuse või ühise laulu salm, pilt või sõrmejälg - acredo's saate oma soovidele individuaalsete graveeringute osas vabad käed anda.

Traditsioon vs. modernsus: graveerimisnäited teie ehete jaoks

Paljudel paaridel on raske oma armastust sõnadesse panna. Aga akredoga leiad sa õiged sõnad, kui tegemist on armastusega. Kui teile meeldib klassikaline, lasevad paarid sageli oma sõrmustele graveerida pulmakuupäeva ja partneri nime. Kõige populaarsemad ja oma väärtust tõestanud kirjakiri ja graveerimine siseküljel on kõige populaarsemad.

See graveering on romantiline ja ainult paarile mõeldud. Paljudele paaridele meeldib aga ka ebatavalisem ja nad teevad oma abielusõrmused graveeringuga ainulaadseks. Kaasaegne tehnoloogia teeb selle võimalikuks: uusimate tehnikate ja laserite abil suudab acredo teie sõrmuse sisemusele või välisküljele võluda teie isikliku käekirja.

Graveerimisfontid on nüüd veelgi isikupärasemad

Lisaks isiklikule käekirjale pakub acredo palju muid võimalusi individuaalsete graveeringute tegemiseks. Ja selleks ei pea sa isegi oma armastust sõnadesse panema. Teie sõrmejälje, pildi või ise maalitud märgiga saab teie ehtekunstiteos olema sajaprotsendiliselt eriline. Kuid ka ise kujundatud graveering, ise kirjutatud read või mälestus teie esimesest kohtumisest muudavad teie ehted asendamatuks. Graveeringud acredo poolt on individuaalne truudusevanne - kas sõnade või piltidega, sõrmuse sees või väljaspool, klassikaline või kaasaegne!