Täiesti unikaalne

Graveeringud

Graveerimine muudab iga ehte absoluutselt ainulaadseks. Tänu kaasaegsele lasertehnoloogiale on acredol kõik võimalused avatud, alates klassikalisest variandist koos nime ja kuupäevaga kuni vabade joonistusteni.

Kutsume teid üles olema loominguline ja väljendama oma armastust.

Meid on tihtipeale meie klientide ideede rohkus rabatud. Seetõttu jagame teiega hea meelega parimaid näpunäiteid.

Vaata ideesi & inspiratsioone

pages.engraving
Klassikaline abielusõrmuse graveerimine

Klassikaline abielusõrmuse graveerimine

Abielusõrmuste graveering

Pulmasõrmuste klassikaline graveering on peidetud sõrmuste siseküljele ja koosneb eesnimest ja pulmakuupäevast.

Populaarne on nii pruudi kui ka peigmehe eesnimede kombinatsioon pulmakuupäevaga. Rõngaste nimede järjekord võib muutuda. Naiste sõrmuses on esimesena märgitud peigmehe nimi, meeste sõrmuses pruudi nimi.

Levinud on ka partneri eesnime kombineerimine pulmakuupäevaga, st peigmehe nimi naiste sõrmuses ja pruudi nimi meeste sõrmuses.

Vaata kirjatüüpe

Sümbolite graveerimine

Graveeritud sümbolid

Kas klassikaline abielusõrmus või abielurihm, kuhu on graveeritud nimi ja pulma-, kihlus- või tutvumiskuupäev, ei ole teile piisav?

Sel juhul saate valida erinevate graveerimissümbolite vahel:

Süda, topelt süda, süda koos noolega, topelt süda koos noolega, lõpmatuse märk, põimitud rõngad ja tuvi kui rahu ja solidaarsuse märk on saadaval standardsümbolitena.

Vaata sümboleid

Graveering

Graveering

Sayings

Sõrmuse sise- ja välisküljele saab graveerida lühikest teksti või ütlust. Sisemine tekst on rohkem varjatud armastusavaldus. Välisküljele graveeritud ütlus on aga nähtav disainielement.

On võimalik graveerida mõlemale sõrmusele sama tekst või jagada see mõlema vahel. Nii moodustavad kaks poolt terviku.

Graveeringuks sobivad ütlemised sobivad armastajatele, emadele, isadele, sõpradele, tütardele, poegadele jne. Valikus on naljakaid, intiimseid, armastavaid ütlusi ja neid, mis julgustavad. Las inspiratsioon voolab!

Discover Sayings

Räägi oma lugu

Lugu

Koht, kus te kohtusite, on unustamatu. Kus sa esimest korda suudlesid? Teie tulete rannikult, tema mägedest. Nüüd on nad leidnud koos uue kodu.

Kõike seda saab jäädvustada joonisele, mille me graveerime teie sõrmustele.

Sa ei oska nii hästi joonistada? Ole julge. Proovige seda. Ma olen kindel, et teil õnnestub. Ainus oluline asi on, et kasutate oma malli jaoks musta dokumendipliiatsit, et me saaksime selle hästi vastu võtta.

pages.engraving
Individuaal

Individuaal

imprints

Sõrmustele sõrmujälje graveerimine on graveerimiskunsti kõrgpilot ja samas väga isiklik. Ilma suure sõnavõtuta sümboliseerib sõrmusjälg seda, et oled alati oma partneri kõrval. Lasertehnoloogia abil võetakse keerukas protsessis üle kõik teie sõrmujälje detailid ja jäädvustatakse igaveseks. Iga joon on meeldetuletus teie suurest armastusest.

Päris erilise ja isikupärase armastuse puhul graveerime kahe sõrmujälje põimimisega südame kuju. Lisaks suudame lasertehnoloogia abil rõngastele üle kanda käejälgi, jalajälgi ja isegi suudlevat suud.

Unustamatu

Kuupäev

Millal kohtusime? Millal abiellusite? Nendele küsimustele peaks teil olema kiire ja enesekindel vastus. Ettepanek: tehke kohtumis- või abiellumise kuupäevast oma sõrmuse disainielement.

Kuupäeva graveerimine näeb suurepärane välja ka sõrmuse väljas- või küljel. Stiilne alternatiiv on kalendri graveerimine ja kuupäeva tähistamine teemandi või värvilise kalliskivi abil.

pages.engraving
Linn

Linn

of your love

Pariis on maailmakuulus armastuse linn. Unenäoline maastik, kunst ja kultuur võluvad paljusid armunuid. Ka maaliline Veneetsia oma romantiliste laguunidega köidab ligi palju paare. Unustamatud ühised elamused Roomas, Viinis, Prahas, Hamburgis, Las Vegases...

Kas mõni neist romantikakoldest tabas teid otse südamesse või on hoopis teine linn, mis teile palju tähendab? Siis jäädvustage oma armastuslinna abil lasergraveringuga oma rõngastel. Teeme Teie soovi teoks.

Loomad

Prints

Armastus hiilib vahel vaiksetel käppadel. Meie neljajalised sõbrad pole mitte ainult kaaslased, vaid armastatud pereliikmed. Põhjus piisavalt, et kaasata oma väikese lemmiku käpa jälg sõrmuse disaini või luua sõrmuse disain käpajäljest.

Käpa jälge saab graveerida ühe või mitu korda sõrmuse sise- või välisküljele. Meil on hea meel ühendada jäljendi ka teemandiga. Ole loominguline.

Meie spetsialistid redigeerivad graafiliselt ja graveerivad täpselt kliendi soovitud käpa jälje jooned.

pages.engraving
Graveeringud rõngaste küljel

Graveeringud rõngaste küljel

sõrmuse sees

Viimsõrmuse graveeringu rafineeritud koht on sõrmuste külgpind.

Tavaliselt graveerime siia nimed ja kuupäevad. Neid täiendavad sageli diskreetsed kivipesad või väikesed südamed.

Aga ka teie armastuse avaldamine "ma armastan sind" on siin väga hästi paigutatud ja alati kergesti loetav inimesele, kellele see on mõeldud.

Selgelt nähtav - väline graveerimine

graveeringud väljas

Sa võiksid kogu maailma omaks võtta ja oma õnne jagada? Siis kaaluge abielusõrmuse graveerimist sõrmuste välisküljele.

Siia saate graveerida oma nimed suures formaadis - kas otse või nurga all. Või võite valida väikese graveeritud pulmamoto, armastusloo või luuletuse, mis on samaväärne sõrmuste kaunistamisega.

Kombineerituna väikeste teemantidega on tulemuseks väga isiklik meistriteos.

pages.engraving
Uuenduslik tehnoloogia teie armastussõnumi jaoks

Uuenduslik tehnoloogia teie armastussõnumi jaoks

Tehnoloogia

Meil on spetsialistid teie graveerimisideede elluviimiseks. Pärast seda, kui teie sõrmused on meie manufaktuuris valmistatud, muudavad nad teie disainilahendused reaalsuseks.

Iga graveerimine on täppistöö. Rõngas peab olema täpselt paigutatud, enne kui laser alustab tööd. Kontsentratsioon ja kindel instinkt on hädavajalikud. Teie kujundus kantakse samm-sammult rõngasse ja kontrollitakse lõpus kriitilise pilguga.

Sünnigraveeringud

lapse sünnil

Teie lapse sünd on tabanud teid otse südamesse. Sa tahad meeleheitlikult jäädvustada seda hetke.

Eriti ilus on see, kui kaunistate graveeringu kiviga, mis vastab teie lapse soole: Sinine pojale, roosa tütrele.

Lisage nimele ja sünnikuupäevale sümbol: Süda, lill, tuvi, ingel või täht.

Kui lapsed on väikesed, andke neile juured, kui nad on suured, andke neile tiivad. Kuidas oleks puu ja tiivad sümbolina?

Lapse jala jälg kaunistab paljusid lastetoad. Kas olete kunagi mõelnud, et lasete selle sõrmusele graveerida? Või siis võiksite jäädvustada oma laste eriti ilusa joonistuse väga erilisel viisil. Teie kujutlusvõimel ei ole piire.

pages.engraving

Graveeringud sõrmustele & co.

for Rings & Co

Tooge oma ainulaadne armastus esile - isikupärastatud sõrmuste või muude ehetega, nagu kihlasõrmused või mälestussõrmused. acredo pakub lisaks erinevatele kirjastiilidele ja graveeringu ideedele võimalust lasta individuaalsed graveeringud lasergraveerimise abil igavesti oma ehetele jäädvustada. Olgu selleks siis pulma kuupäev ja partneri nimi, luuletuse või ühise laulu salm, pilt või sõrmejälg - acredo's saate oma soovidele individuaalsete graveeringute osas vabad käed anda.

Traditsioon vs. modernsus: graveerimisnäited teie ehete jaoks

Paljudel paaridel on raske oma armastust sõnadesse panna. Aga akredoga leiad sa õiged sõnad, kui tegemist on armastusega. Kui teile meeldib klassikaline, lasevad paarid sageli oma sõrmustele graveerida pulmakuupäeva ja partneri nime. Kõige populaarsemad ja oma väärtust tõestanud kirjakiri ja graveerimine siseküljel on kõige populaarsemad.

See graveering on romantiline ja ainult paarile mõeldud. Paljudele paaridele meeldib aga ka ebatavalisem ja nad teevad oma abielusõrmused graveeringuga ainulaadseks. Kaasaegne tehnoloogia teeb selle võimalikuks: uusimate tehnikate ja laserite abil suudab acredo teie sõrmuse sisemusele või välisküljele võluda teie isikliku käekirja.

Graveerimisfontid on nüüd veelgi isikupärasemad

Lisaks isiklikule käekirjale pakub acredo palju muid võimalusi individuaalsete graveeringute tegemiseks. Ja selleks ei pea sa isegi oma armastust sõnadesse panema. Teie sõrmejälje, pildi või ise maalitud märgiga saab teie ehtekunstiteos olema sajaprotsendiliselt eriline. Kuid ka ise kujundatud graveering, ise kirjutatud read või mälestus teie esimesest kohtumisest muudavad teie ehted asendamatuks. Graveeringud acredo poolt on individuaalne truudusevanne - kas sõnade või piltidega, sõrmuse sees või väljaspool, klassikaline või kaasaegne!