Isikliku abielusõrmuse graveerimine

Meie nõuanded teie armastuse sõnumi jaoks

Klassikaline abielusõrmuse graveerimine

Klassikaline abielusõrmuse graveerimine

Pulmasõrmuste klassikaline graveering on peidetud sõrmuste siseküljele ja koosneb eesnimest ja pulmakuupäevast.

Populaarne on nii pruudi kui ka peigmehe eesnimede kombinatsioon pulmakuupäevaga. Rõngaste nimede järjekord võib muutuda. Naiste sõrmuses on esimesena märgitud peigmehe nimi, meeste sõrmuses pruudi nimi.

Levinud on ka partneri eesnime kombineerimine pulmakuupäevaga, st peigmehe nimi naiste sõrmuses ja pruudi nimi meeste sõrmuses.

Kirjatüübid teie graveeringu jaoks

Kirjatüübid teie graveeringu jaoks

Praegu pakume acredos standardvalikus 10 erinevat sirget ja kumerat kirjatüüpi oma abielusõrmuse või kihlasõrmuse graveeringu graveerimiseks.

Sisestage lihtsalt oma graveerimistekst konfiguraatorisse jaotises "Isiklikud andmed". Niipea, kui valite ühe kirjastiili, kuvatakse teie tekst vastavalt sellele.

Kui otsite oma abielusõrmuse või kihlasõrmuse graveerimiseks veelgi isikupärasemat alternatiivi, siis graveerime ka hea meelega teie enda käekirjaga.

Kirjatüübid teie graveeringu jaoks
handwriting
handwriting

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Graveeringud rõngaste küljel

Viimsõrmuse graveeringu rafineeritud koht on sõrmuste külgpind.

Tavaliselt graveerime siia nimed ja kuupäevad. Neid täiendavad sageli diskreetsed kivipesad või väikesed südamed.

Aga ka teie armastuse avaldamine "ma armastan sind" on siin väga hästi paigutatud ja alati kergesti loetav inimesele, kellele see on mõeldud.

Graveeringud rõngaste küljel

Selgelt nähtav - väline graveerimine

Sa võiksid kogu maailma omaks võtta ja oma õnne jagada? Siis kaaluge abielusõrmuse graveerimist sõrmuste välisküljele.

Siia saate graveerida oma nimed suures formaadis - kas otse või nurga all. Või võite valida väikese graveeritud pulmamoto, armastusloo või luuletuse, mis on samaväärne sõrmuste kaunistamisega.

Kombineerituna väikeste teemantidega on tulemuseks väga isiklik meistriteos.

Selgelt nähtav - väline graveerimine
Selgelt nähtav - väline graveerimine
Sümbolite graveerimine

Sümbolite graveerimine

Kas klassikaline abielusõrmus või abielurihm, kuhu on graveeritud nimi ja pulma-, kihlus- või tutvumiskuupäev, ei ole teile piisav?

Sel juhul saate valida erinevate graveerimissümbolite vahel:

Süda, topelt süda, süda koos noolega, topelt süda koos noolega, lõpmatuse märk, põimitud rõngad ja tuvi kui rahu ja solidaarsuse märk on saadaval standardsümbolitena.

Sümbolite graveerimine

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Sõrmejälg

Sõrmejälje graveerimine abielusõrmustele või abielusõrmustele on graveerimiskunsti kõrgkool ja samas väga individuaalne.

Ilma suurte sõnadeta sümboliseerib sõrmejälg, et olete alati oma partneri kõrval.

Meie lasertehnoloogia abil võetakse teie sõrmejälje iga detail keerulise protsessi käigus ja jäädvustatakse igaveseks. Iga rida on meeldetuletus sinu suurest armastusest.

Sõrmejälg
Räägi oma lugu

Räägi oma lugu

Koht, kus te kohtusite, on unustamatu. Kus sa esimest korda suudlesid? Teie tulete rannikult, tema mägedest. Nüüd on nad leidnud koos uue kodu.

Kõike seda saab jäädvustada joonisele, mille me graveerime teie sõrmustele.

Sa ei oska nii hästi joonistada? Ole julge. Proovige seda. Ma olen kindel, et teil õnnestub. Ainus oluline asi on, et kasutate oma malli jaoks musta dokumendipliiatsit, et me saaksime selle hästi vastu võtta.

Räägi oma lugu
Sünnigraveeringud

Sünnigraveeringud

Teie lapse sünd on tabanud teid otse südamesse. Sa tahad meeleheitlikult jäädvustada seda hetke.

Eriti ilus on see, kui kaunistate graveeringu kiviga, mis vastab teie lapse soole: Sinine pojale, roosa tütrele.

Lisage nimele ja sünnikuupäevale sümbol: Süda, lill, tuvi, ingel või täht.

Kui lapsed on väikesed, andke neile juured, kui nad on suured, andke neile tiivad. Kuidas oleks puu ja tiivad sümbolina?

Lapse jala jälg kaunistab paljusid lastetoad. Kas olete kunagi mõelnud, et lasete selle sõrmusele graveerida? Või siis võiksite jäädvustada oma laste eriti ilusa joonistuse väga erilisel viisil. Teie kujutlusvõimel ei ole piire.

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

engravingCity

Sinu armastuse linn

engravingCity

Uuenduslik tehnoloogia teie armastussõnumi jaoks

Meil on spetsialistid teie graveerimisideede elluviimiseks. Pärast seda, kui teie sõrmused on meie manufaktuuris valmistatud, muudavad nad teie disainilahendused reaalsuseks.

Iga graveerimine on täppistöö. Rõngas peab olema täpselt paigutatud, enne kui laser alustab tööd. Kontsentratsioon ja kindel instinkt on hädavajalikud. Teie kujundus kantakse samm-sammult rõngasse ja kontrollitakse lõpus kriitilise pilguga.

Uuenduslik tehnoloogia teie armastussõnumi jaoks

Graveeringud sõrmustele & co.

Tooge oma ainulaadne armastus esile - isikupärastatud sõrmuste või muude ehetega, nagu kihlasõrmused või mälestussõrmused. acredo pakub lisaks erinevatele kirjastiilidele ja graveeringu ideedele võimalust lasta individuaalsed graveeringud lasergraveerimise abil igavesti oma ehetele jäädvustada. Olgu selleks siis pulma kuupäev ja partneri nimi, luuletuse või ühise laulu salm, pilt või sõrmejälg - acredo's saate oma soovidele individuaalsete graveeringute osas vabad käed anda.

Traditsioon vs. modernsus: graveerimisnäited teie ehete jaoks

Paljudel paaridel on raske oma armastust sõnadesse panna. Aga akredoga leiad sa õiged sõnad, kui tegemist on armastusega. Kui teile meeldib klassikaline, lasevad paarid sageli oma sõrmustele graveerida pulmakuupäeva ja partneri nime. Kõige populaarsemad ja oma väärtust tõestanud kirjakiri ja graveerimine siseküljel on kõige populaarsemad.

See graveering on romantiline ja ainult paarile mõeldud. Paljudele paaridele meeldib aga ka ebatavalisem ja nad teevad oma abielusõrmused graveeringuga ainulaadseks. Kaasaegne tehnoloogia teeb selle võimalikuks: uusimate tehnikate ja laserite abil suudab acredo teie sõrmuse sisemusele või välisküljele võluda teie isikliku käekirja.

Graveerimisfontid on nüüd veelgi isikupärasemad

Lisaks isiklikule käekirjale pakub acredo palju muid võimalusi individuaalsete graveeringute tegemiseks. Ja selleks ei pea sa isegi oma armastust sõnadesse panema. Teie sõrmejälje, pildi või ise maalitud märgiga saab teie ehtekunstiteos olema sajaprotsendiliselt eriline. Kuid ka ise kujundatud graveering, ise kirjutatud read või mälestus teie esimesest kohtumisest muudavad teie ehted asendamatuks. Graveeringud acredo poolt on individuaalne truudusevanne - kas sõnade või piltidega, sõrmuse sees või väljaspool, klassikaline või kaasaegne!