Meie filosoofia

Meie kohta

Armastus on kõige keskmes, mida me acredos teeme - nii kahe inimese armastus üksteise vastu kui ka meie armastus toote vastu. Seejuures ühendame traditsiooni ja innovatsiooni, püsiva väärtuse ja kõrge kvaliteedistandardi.

akredo on iseloomulik:

  • inspireeriv disain
  • täiuslik kuju ja eriline kandmismugavus
  • erakordsed kiviseaded ja esmaklassilised raamid
  • absoluutne individuaalsus läbi konfiguratsiooni
  • kõrgeim tootmiskvaliteet
pages.aboutPhilosophy
Absoluutne individuaalsus

Absoluutne individuaalsus

Acredo kaubamärk tähistab erilist pulmasõrmuste kultuuri. Meie eesmärk on jäädvustada pulmapaaride õnne väga isiklikes pulmasõrmustes. Abielusõrmused saadavad paari kogu eluks. Seetõttu on meie jaoks eriti oluline kujundada koos teiega täiusliku kujuga ja armastavate detailidega sõrmuseid.

Parim käsitöö, kõrge loomingulisus ja parimad materjalid teevad acredo ehted millekski väga eriliseks. Väikesed detailid on need, mis teevad vahet. Elegantne ühendus, teadlikult paigutatud kivi, värvide mäng. Iga ehe on ainulaadne ja me loome selle spetsiaalselt teie soovide järgi. Sest ehted on kõige ilusam viis tunnustuse näitamiseks.

Inspireeriv. Ainulaadne. Internatsionaalne.

Täiuslikkus ja täpsus

Kihlasõrmus on lubadus. See on sügava tunde sümbol, mis on mõeldud igavikuks. See asjaolu on meie jaoks kohustus. Seepärast püüame pidevalt täiuslikkuse ja täpsuse poole.

Meie Pforzheimi manufaktuuris on kullasseppade aastatepikkune kogemus ühendatud väga individuaalse, kuid ajatu disainiga. Meie spetsialistid tegutsevad väga ettevaatlikult ja taktitundeliselt. Nii sünnivad kompromissitu kvaliteediga ainulaadsed loomingud. Entusiasm ja kirg voolavad teie ehtekunsti unistuste realiseerimisse pika loometee jooksul.

pages.aboutPhilosophy
jeweller

Inspireeriv disain

Minimalismi ja külluslikkuse, traditsiooni ja modernsuse vahelises pingeväljas loob meie disainer acredo kollektsioone, mis on meie klientidele inspiratsiooniallikaks. acredo tähistab kaasaegset ja ajatut luksust. Kujunduste harmoonia ja esteetika tulenevad proportsioonidest ja vormikeelest, mis on taandarenenud põhilisele. Edukate disainide sensuaalne selgus loob aluse meie klientide väga individuaalsetele ehetele.

Avasta nüüd

pages.aboutPhilosophy
Jätkusuutlikkusele pühendunud

Jätkusuutlikkusele pühendunud

Egf Manufaktur ja seega ka acredo keskenduvad kompromissitule kvaliteedile ja on pühendunud jätkusuutlikkusele. Märtsis 2017 sai egf Manufaktur "esimese" RJC sertifikaadi. Lisaks RJC CoP-le (tegevusjuhend) täidab egf Manufaktur nn Provenance Claim'i - nõue, mis ei ole liikmetele kohustuslik.

Alustage tulevikku hea tundega.

Avasta nüüd