Meie teenused

Teie eelis

Meie soov

Sõrmused, kõrvarõngad ja kaelakeed saadavad meid kogu meie tormilise argipäeva jooksul. Väärismetallide sära ja kivide sära säilitamiseks soovitame regulaarset hooldust ja kontrolli.

Meie mure on, et teil oleks oma ehtedest väga kaua rõõmu. Neil ei ole mitte ainult materiaalne väärtus, vaid nendega on seotud ka lugematuid meeldivaid mälestusi.

Külastage meid ja kasutage meie teenust. Ootame teid huviga.

pages.aboutService
tools
Näidissõrmused

Näidissõrmused

Konfiguratsioon võimaldab uskumatuid võimalusi. Teisest küljest nõuab see teilt kui kliendilt ka palju otsuseid. Te otsustate kõrguse, laiuse, värvi, sõrmuse suuruse, kivide kinnituse jne. Mõned otsused on lihtsamad, mõned raskemad. Mõned otsused on kergemad, mõned raskemad.

Selleks, et teid selles protsessis võimalikult hästi toetada ja eemaldada igasugune ebakindlus, pakume teile acredos näidissõrmuseid.

Need näidissõrmused on hõbedast värvi ja sarnanevad teie unistuste sõrmuste kuju, laiuse, kõrguse ja sõrmuse suuruse poolest, et saaksite arendada täiuslikku kandmiskogemust.

Nende rõngaste valmistamiseks kulub umbes 14 päeva. Seda ajavahemikku tuleks arvesse võtta sõrmuste ostu planeerimisel. Näidisrõngaste hinda saab tasaarveldada tellimuse eest.

Kui soovite täiendavaid üksikasju, nagu näiteks ühendused, kiviseaded, viimistlus või graveerimine, on see võimalik lisatasu eest.

Kui te otsustate näidisrõngaste kaudu, et soovite muudatusi, võtame neid teie tellimuse puhul hea meelega arvesse.

Inspireeriv. Ainulaadne. Internatsionaalne.

Ehtede hooldamine

Abielusõrmused ja kihlasõrmused on igapäevaelus suure koormuse all. Me kanname neid alati ja igal pool, sest me tahame ju kogu aeg tunda armastuse sümboolset jõudu.

Meie käed on kogu päeva tegevuses. Me teeme kodutöid, lükkame ukselingid, haarame trepikõndi jne. Kõik see jätab jäljed meie ehetele, eriti sõrmustele.

Seetõttu soovitame teil aeg-ajalt oma acredopartnerit külastada. Lisaks ehete kontrollimisele laske need professionaalselt puhastada.

Oma ehete regulaarseks koduseks hooldamiseks saate akredo korpusega kaasa poleerimislapi ja isegi matteeriva käsna abielusõrmuste jaoks. Selle abil saate ise taastada imelise mati rõngaste pinna.

Lisaks on soovitatav oma kullast ehted aeg-ajalt soojasse veevanni panna ja seejärel poleerimislapiga kuivatada.

Säilitage ehteid alati üksteisest eraldi ja pehmetes materjalides. Nad tänavad teid ja hoiavad neid säravat.

pages.aboutService
Kivi ja seadistuse kontrollimine

Kivi ja seadistuse kontrollimine

Enamikul abielusõrmustel on tänapäeval üks või mitu kivi. Ehtedes on kivi niikuinii domineeriv disainielement, mis tõmbab kõik pilgud ligi.

Selleks, et see nii jääks, peaksite laskma meie ekspertidel regulaarselt kivi ja seade üle vaadata. Meil on hea meel pakkuda teile seda teenust, et te saaksite oma ehteid jätkuvalt nautida.

Mineraalide kõvadust mõõdetakse Mohsi skaala abil Mohsi skaala järgi. Skaala ulatub 1-10.

Kõige kõvema mineraali, teemandi, Mohsi kõvadus on 10. Korund, mille hulka kuuluvad ka safiirid, järgneb Mohsi kõvadusega 9. Lisaks nende ilule on see ka põhjus, miks neid kasutatakse akredos.

Mehhaaniliste mõjude tõttu võivad seaded muutuda. Kivikadu on peatselt toimumas. Selle stsenaariumi vältimiseks soovitame teil tungivalt lasta neid regulaarselt kontrollida akredo asukohas.

Professionaalne renoveerimine

Elu ei jäta oma jälgi mitte ainult meile, inimestele, vaid eriti sõrmustele. Aja jooksul muutub algselt lihvitud pind matiks, algselt matt pind lihvitud pinnaks.

Kulumisjälgede ulatus on materjaliti erinev, sõltuvalt materjali kõvadusest. See mõjutab renoveerimisvõimalusi.

Kulla taastamisel eemaldatakse peeneid kihte, samas kui plaatinagruppi kuuluvate metallide, näiteks pallaadiumi ja plaatina puhul saab pinda taastada peaaegu ilma hõõrdumisteta.

Kui teie ehted on tugevalt kulunud ja soovite, et need säravad taas oma algses hiilguses, siis pakume teile professionaalset taastamist meie professionaalide poolt manufaktuuris.

pages.aboutService

Inspireeriv. Ainulaadne. Internatsionaalne.

Sõrmuse suuruse muutmine

Sõrmuse suuruse muutmine

On palju põhjusi, miks sõrmuse suurus võib muutuda. Võib-olla olete otsustanud kanda sõrmust teises sõrmes. Võib-olla muutuvad teie sõrmed vastavalt kellaajale - hommikul on nad õhemad, õhtul laiemad. Võib-olla olete kaalus juurde võtnud või kaotanud.

Naiste tüüpiline sõrmuse suurus jääb vahemikku 50-55, meeste puhul vahemikku 58-64. Sellest ülespoole ja allapoole on sõrmuse suurused väga erinevad.

Sõltuvalt rõngamudelist on rõnga suuruse muutmine erinevalt raske. Klassikalise ühevärvilise sõrmuse vahetamine ühe või kahe numbri võrra on palju lihtsam kui teemantidega sõrmuse vahetamine. Reeglina tuleb see sõrmus teha uuesti.

Teeme teie eest kõik sõrmuse suuruse muudatused. Üksikasjaliku nõu saamiseks konsulteerige meie spetsialistidega kohapeal.

Das acredo Etui

Ehtekese üleandmist ja säilitamist tuleb tähistada. Akredo ümbris loodi spetsiaalselt selleks otstarbeks.

Kuldsed ja beežid toonid ümbritsevad ehteid, kuid lasevad neil siiski mängida peamist rolli. Sisemine materjal on suurepärase tunnetusega. See tundub pehme ja meelitav. Teie ehted on seega optimaalselt kaitstud.

Eriteenusena saate lisaks väikese sõrmuste koti abielusõrmuste hoidmiseks. Lisatud sertifikaadil on kirjeldatud mõned olulised nõuanded hoolduse kohta.

pages.aboutService