Otsi linna või postiindeksi järgi

  • Näita kõiki kauplusi
  • Poode ei leitud
Inspireeriv.
Unikaalne.
Jätkusuutlik.

Koge Näituseruum

Veenduge käegakatsutavast akredo-kvaliteedist ja võrratust kandmismugavusest teie lähedal. Meie partnerpoodide spetsialistid nõustavad teid suure kirega.

Virtuaalne Kohtumine

Lisaks või ettevalmistusena kaupluses toimuvale nõustamisele pakuvad meie partnerid teile professionaalset nõustamist chat'i, telefoni, e-posti või videokonverentsi teel. Lihtsalt hea nõuanne.

Me oleme teie jaoks olemas - meie asukohad

Acredo kaubamärk on esindatud rahvusvaheliselt. See on esindatud enam kui 90 partneriga 14 riigis. Partnerid Euroopas, Aasias ja Ameerikas on osa acredo perekonnast ning esindavad kaubamärki suure südame ja pädevusega. Made in Germany on ja jääb kihlasõrmuste, abielusõrmuste ja eriliste ehtedega nagu kaelakeed ja kõrvarõngad kvaliteedimärgiks. Seetõttu on acredo juba aastaid nautinud kasvavat usaldust ja stabiilset rahvusvahelist kasvu

Consulting Saksamaal

Acredo koduturg on Saksamaa. See on koht, kus kaubamärk loodi. Seetõttu on acredo traditsiooniliselt olnud tugevalt esindatud Saksamaal, Austrias ja Šveitsis. Nendes riikides saab acredo leida oma eksklusiivse müügipartneri 123goldi kauplustest. Kindlasti leiad poe sinu lähedal.

Aachenist Zwickau'sse - kogege akredo maailma otseülekandes paljudes Saksamaa paikades. Meie meeskonnad ootavad teiega kohtumist. Oodata ehteid, kihlasõrmuseid, abielusõrmuseid ja palju muid stiili, loovuse ja individuaalsusega sõrmuseid. Külastage ühte asukohta ja tunnetage acredo ainulaadset kvaliteeti ja kõrget kandmismugavust. Veenduge isiklikult ja usaldage meie spetsialiste kohapeal. Nad nõustavad teid hea meelega ja kirglikult. Meie kohalike partnerite kvalifitseeritud töötajad aitavad teid kõigis sõrmuste ja ehetega seotud küsimustes ning pakume kõigis meie esindustes ka spetsiaalset hooldus- ja kontrolliteenust. Nii et saate oma sõrmuseid akredost pikka aega nautida.

acredo Euroopas

Ka Austrias ja Šveitsis ootavad teid meie kolleegid samade kõrgete kvaliteedistandarditega, mida olete acredolt oodanud. Kaheksa korda Austrias ja üks kord keskselt Šveitsis ootavad meie kolleegid teiega kohtumist. Eriti Šveitsis tervitame teid mitmes keeles. Meie veebileht on Šveitsi jaoks saadaval ka mitmes keeles.
Acredo Euroopa partnereid leidub muu hulgas Hispaanias, Madalmaades, Belgias ja Eestis.

acredo Aasias

Aasias leiate väga kvaliteetseid akredo-kohti Koreas, Taiwanis, Hongkongis ja Jaapanis. Koos uskumatu sõbralikkusega ootab teid loomingulisuse plahvatus. Eriti Aasias luuakse täiesti unikaalseid sõrmuseid, millel on väga individuaalsed graveeringud ja huvitavad disainikombinatsioonid. Laske end inspireerida. Ka USA partneritelt, kus kihlasõrmus on põhirõhk.

Teenused kohapeal

Kas olete oma sõrmuse juba individuaalselt internetis seadistanud, vastavalt oma soovidele? Võid julgelt oma ideid kaasa võtta. Kasutades teie soovinimekirja salvestatud sõrmuseid või teie väljatrükki, saab edasisi soove, nagu materjali muutmine või kivide kinnitamine, kohapeal arutada ja täpsustada. Ennekõike saate kohapeal veenduda akredo sõrmuste ja ehtekomplektide suurepärases tunnetuses. Rõnga suuruse määramine on samuti oluline osa kohalikust teenusest. Meie koolitatud personal ja töötajad teavad, mis on oluline. Leia nüüd oma acredo asukoht sinu lähedal. Meie meeskonnad ootavad teiega kohtumist. Niisiis, kohtumiseni kohalikul konsultatsioonil südamega.