Inspireeriv.
  Unikaalne.
  Jätkusuutlik.

  Koge Näituseruum

  Veenduge käegakatsutavast akredo-kvaliteedist ja võrratust kandmismugavusest teie lähedal.
  Meie partnerpoodide spetsialistid nõustavad teid suure kirega.

  Virtuaalne Kohtumine

  Lisaks või ettevalmistuseks kaupluses konsulteerimiseks pakuvad meie partnerid teile professionaalset nõu chat'i, telefoni, e-posti või videokonverentsi kaudu. Aitame Teid heameelega.

  Me oleme teie jaoks olemas - meie asukohad

  Acredo kaubamärk on esindatud rahvusvaheliselt. See on esindatud enam kui 90 partneriga 14 riigis. Partnerid Euroopas, Aasias ja Ameerikas on osa acredo perekonnast ning esindavad kaubamärki suure südame ja pädevusega. Made in Germany on ja jääb kihlasõrmuste, abielusõrmuste ja eriliste ehtedega nagu kaelakeed ja kõrvarõngad kvaliteedimärgiks. Seetõttu on acredo juba aastaid nautinud kasvavat usaldust ja stabiilset rahvusvahelist kasvu

  Consulting Saksamaal

  Acredo koduturg on Saksamaa. See on koht, kus kaubamärk loodi. Seetõttu on acredo traditsiooniliselt olnud tugevalt esindatud Saksamaal, Austrias ja Šveitsis. Nendes riikides saab acredo leida oma eksklusiivse müügipartneri 123goldi kauplustest. Kindlasti leiad poe sinu lähedal.

  Aachenist Zwickau'sse - kogege akredo maailma otseülekandes paljudes Saksamaa paikades. Meie meeskonnad ootavad teiega kohtumist. Oodata ehteid, kihlasõrmuseid, abielusõrmuseid ja palju muid stiili, loovuse ja individuaalsusega sõrmuseid. Külastage ühte asukohta ja tunnetage acredo ainulaadset kvaliteeti ja kõrget kandmismugavust. Veenduge isiklikult ja usaldage meie spetsialiste kohapeal. Nad nõustavad teid hea meelega ja kirglikult. Meie kohalike partnerite kvalifitseeritud töötajad aitavad teid kõigis sõrmuste ja ehetega seotud küsimustes ning pakume kõigis meie esindustes ka spetsiaalset hooldus- ja kontrolliteenust. Nii et saate oma sõrmuseid akredost pikka aega nautida.

  acredo Euroopas

  Ka Austrias ja Šveitsis ootavad teid meie kolleegid samade kõrgete kvaliteedistandarditega, mida olete acredolt oodanud. Kaheksa korda Austrias ja üks kord keskselt Šveitsis ootavad meie kolleegid teiega kohtumist. Eriti Šveitsis tervitame teid mitmes keeles. Meie veebileht on Šveitsi jaoks saadaval ka mitmes keeles.
  Acredo Euroopa partnereid leidub muu hulgas Hispaanias, Madalmaades, Belgias ja Eestis.

  acredo Aasias

  Aasias leiate väga kvaliteetseid acredo-kohti Koreas, Taiwanis, Hongkongis ja Jaapanis. Koos uskumatu sõbralikkusega ootab teid loomingulisuse plahvatus. Eriti Aasias luuakse täiesti unikaalseid sõrmuseid, millel on väga individuaalsed graveeringud ja huvitavad disainikombinatsioonid. Laske end inspireerida. Ka USA partneritelt, kus kihlasõrmus on põhirõhk.

  Teenused kohapeal

  Kas olete juba oma sõrmuse individuaalselt veebis oma soovide kohaselt konfigureerinud? Võite julgelt oma ideed kaasa võtta. Kasutades oma soovide nimekirjas salvestatud sõrmuseid või väljatrükki, saab poodides või virtuaalse kohtumise käigus arutada ja selgitada täiendavaid soove, nagu materjali muutused või kiviseadistused. Eelkõige saate ise veenduda acredo sõrmuste ja ehtekunsti suurepärases kvaliteedis. Sõrmuse suuruse määramine on samuti oluline osa kohalikust teenindusest. Meie koolitatud personal teab, mis on oluline. Leidke oma lähim acredo asukoht kohe. Meie meeskonnad ootavad Teiega kohtumist. Kuni kohtumiseni Teie kohalikul konsultatsioonil südamega.