Impressum

Saidi omanik

acredo GmbH Reutlinger Str. 8 75179 Pforzheim Saksamaa info@acredo.de www.acredo.com Tegevdirektorid: Patricia Karg ja Stefan Schiffer Kohalik kohus Mannheim HRB 720195 KÄIBEMAKSUKOHUSTUSLASE TUNNUSKOOD: DE296506185

Veebipakkumise sisu

Autor ei võta vastutust esitatud teabe aktuaalsuse, õigsuse, täielikkuse või kvaliteedi eest. Vastutusnõuded autori vastu, mis on seotud materiaalse või mittevaralise kahjuga, mis on põhjustatud esitatud teabe kasutamisest või mittekasutamisest või ebaõige või puuduliku teabe kasutamisest, on põhimõtteliselt välistatud, kui autori poolt ei esine tõendatavat tahtlikku või raskelt hooletut viga. Kõik pakkumised võivad muutuda ja on mittesiduvad. Autor jätab endale selgesõnaliselt õiguse muuta, täiendada või kustutada lehekülgede osi või kogu pakkumist ilma eraldi teatamata või lõpetada avaldamine ajutiselt või jäädavalt.

Online vaidluste lahendamine

Veebipõhine vaidluste lahendamine vastavalt veebipõhise vaidluste lahendamise määruse artikli 14 lõikele 1: Euroopa Komisjon pakub platvormi vaidluste veebipõhiseks lahendamiseks (OS). Link: https://ec.europa.eu/consumers/odr/. VSBG artikli 36 lõike 1 kohane teade: www.acredo-trauringe.de ei ole üldjuhul valmis ega kohustatud osalema vaidluste lahendamise menetluses tarbijakohtus.

Autoriõigus ja kaubamärgiõigus

Autor püüab järgida kõigis väljaannetes kasutatud graafika, helidokumentide, videolõikude ja tekstide autoriõigusi, kasutada enda loodud graafikat, helidokumente, videolõike ja tekste või kasutada litsentsivaba graafikat, helidokumente, videolõike ja tekste. Kõik veebisaidil mainitud ja kolmandate isikute poolt kaitstud kaubamärgid ja margid alluvad piiranguteta kohaldatava kaubamärgiseaduse sätetele ja vastavate registreeritud omanike omandiõigustele. Pelgalt kaubamärgi mainimine ei tähenda, et see ei ole kaitstud kolmandate isikute õigustega! Autori enda loodud avaldatud objektide autoriõigus jääb üksnes lehekülgede autorile. Ilma autori nõusolekuta ei ole lubatud objektide, näiteks diagrammide, helide või tekstide paljundamine või kasutamine teistes elektroonilistes või trükitud väljaannetes.

Kontaktvorm

saada