Acredo kohta

Filosoofia

Filosoofia

Armastus on kõige keskmes, mida me acredos teeme - kahe inimese armastus teineteise vastu ja meie armastus toote vastu.

Iga inimene ja iga suhe on ainulaadne. Seepärast ühendame me absoluutse individuaalsuse ja suurepärase kvaliteedi.

Avasta nüüd

Pulmasõrmuse manufaktuur

Jätkusuutlikkusele pühendunud

Egf Manufaktur ja seega ka acredo keskenduvad kompromissitule kvaliteedile ja on pühendunud jätkusuutlikkusele. Märtsis 2017 sai egf Manufaktur "esimese" RJC sertifikaadi. Lisaks RJC CoP-le (tegevusjuhend) täidab egf Manufaktur nn Provenance Claim'i - nõue, mis ei ole liikmetele kohustuslik.

Alustage tulevikku hea tundega.

Avasta nüüd

pages.about

Disainitud armastusega

Acredo mudelite kujundamisel on palju kogemusi, suurt empaatiavõimet ning palju südant ja hinge. Esimesest eelnõust kuni mudeli ehitamiseni ja lõpliku kollektsiooni valmimiseni on pikk tee. Meil lubati selle loomingulise protsessi ajal meie disainer Katharina Heubachiga kaasas käia.

Inspireeriv. Ainulaadne. Internatsionaalne.

Tootmine koos traditsioonidega

Iga ehtekivi läbib oma loomise lõpuni mitmeid professionaalseid käsi. Meie asutajad, kullassepad, kullakujundajad ja poleerijad pööravad igale detailile ülimat tähelepanu.

Avasta nüüd

pages.about
Suurepärane kvaliteet

Suurepärane kvaliteet

Ehtedel on eriline sümboolne jõud. Nad jutustavad teie lugu - mõnikord üle põlvkondade. Seepärast paneme suurt rõhku oma toodete suurepärasele kvaliteedile.

Avasta nüüd

Ideaalne sobivus

Acredost leiad nii kitsaid sõrmuseid õrnadele kätele kui ka laiu sõrmuseid lahedatele meestele. Sõltuvalt profiili kujust leiate endale sobiva sõrmuse suuruse. Meie spetsialistid kohtades nõustavad teid hea meelega.

Avasta nüüd

pages.about

Inspireeriv. Ainulaadne. Internatsionaalne.

Isiklik graveering

Isiklik graveering

Kas klassikaline pulmakuupäev ja partneri nimi sõrmuse sees või väga loominguline oma joonistusega, ehk isegi sõrmuse välisküljel - acredo puhul on teil kõik võimalused.

Avasta nüüd

acredo pakub kvaliteetset "Made in Germany

Kuldne käsitöö vastab tipptasemel tehnoloogiale

Mitte ainult sõrmuste disainis, vaid ka tootmises ühendab acredo traditsioonid ja modernsuse. Me toodame ainult Saksamaal - kellade ja juveelitööstuse algupärases kodulinnas Pforzheimis. Meie kauaaegne partner egf Manufaktur für Verlobungs-, Trau- und Memoireringe võib tagasi vaadata aastatepikkusele kogemusele ja oli juba esimene abielusõrmuste tootja, kellele Schmucktechnologisches Institut Pforzheim andis kvaliteedisertifikaadi. Teie unikaalsed abielusõrmused, mis on valmistatud Saksamaal, on loodud kombineerides moodsat tootmistehnoloogiat ja traditsioonilist kullakunstnikutööd. Kõrgeim töökvaliteet ja parimate materjalide kasutamine on acredo esmatähtis - nii loome sõrmuseid igavikuks.

Täpsus, ajastu ja emotsioon: See mõjutab meie tootmist

Kõik tootmisviisid ei ole ühesugused. Egf Manufaktur seostab ehteid mitte ainult kõrgekvaliteediliste tööprotsesside ja täpse käsitööoskusega, vaid eelkõige toodetud ehete tugeva emotsionaalse väärtusega.

Ehted on armastuse, kahe inimese vahelise lähedase sideme, lojaalsuse ja õnne märk. Ja just see sümboolne jõud on see, mis inspireerib ka meie töötajaid nende töös. Kooskõlastatuna moe, arhitektuuri ja kunsti praeguste suundumustega loome kvaliteetseid, stiilseid ja emotsionaalselt rikastatud ehteid - ehteid kui teie igavese armastuse sümbolit.

Rõngad acredolt: esmaklassiline kvaliteet

Acredo rõngaste puhul saate kõik ühest allikast ja kõik Saksamaalt. Sest me saadame teie erilised ehted algusest lõpuni. Valuplokkide valamine, toorikute löömine, vormimine ja värvimine kullassepa poolt treimise ajal, paagutamine ja jootmine, kivide kinnitamine, graveerimine ja viimistlemine poleerimise ja matteerimise ajal - kõik need tööetapid teostavad isiklikult egf manufaktuuri töötajad Saksamaal.

Samal ajal pakume teile erilise kandmismugavusega eriprofiilide kuju, erilist pinnakvaliteeti tänu spetsiaalsele karastusprotsessile, eksklusiivset kivifikseerimist ja esmaklassilisi kinnitusi ning ainulaadset individuaalsust uue [abielusõrmuse disainer]({url configurator}) kaudu. Teie sõrmused on sama erakordsed ja erilised kui teie armastus.