Ehete valmistamine

meistri poolt

Armastav disain

Acredo partnerite juures kohapeal ja meie veebilehel leiate erinevaid ehteid, mis on aluseks teie väga isikupärastele ehetele.

Need mudelid tulenevad meie disainimeeskonna mõtetest ja kogemustest.

"Acredo disainikeel on kaasaegne, jõuline ja väljendusrikas, millele lisandub elegants ja teatav loomulikkus." Katharina Heubach

See on meie disainerite filosoofia, mida nad järgivad iga oma disaini puhul. Me otsime pidevalt ideaalseid proportsioone ja harmoonilisi vorme.

Tihedas koostöös kullasseppadega valmivad parimatest kavanditest mudelid, mida hiljem poodides leiate.

pages.aboutJewelryManufacturing
manufacture
Alguses on tuli

Alguses on tuli

Teie isiklike ehetoodete tootmine algab, nagu ka abielusõrmuse tootmine, sulami valamisega.

Esiteks on väärismetallid kõige puhtamal kujul. Sõltuvalt soovitud sulamist pannakse need kokku spetsiaalsetes segusuhetes ja sulatatakse väga kõrgel kuumusel.

Esmaklassilise tulemuse saavutamiseks nõuab see protsess suurt oskust ja tundlikkust.

Meie Saksamaal Pforzheimis asuvas manufaktuuris oleme ise spetsialiseerunud nende sulamite tootmisele. See eristab meid paljudest teistest tootjatest.

Meie enda valukoda on üks edutegureid meie manufaktuuri 80-aastases ajaloos, mis on üks juhtivaid rahvusvahelisi spetsialiste abielusõrmuste ja ehete tootmises.

Meistrimudelist lemmikteoseks

Kuna kõrvarõngad, ripatsid või kaelakeed on vähem koormatud kui abielusõrmused, on valamine nende ehtekehade puhul alternatiivne meetod abielusõrmuste valmistamisele.

Kõigepealt valitakse teie valitud mudel vahast. See vahavalu pannakse kolbi, mis sisaldab sisseseadeainet. Kolb on ahjus läbi põlenud. Kuumutamise tõttu voolab vaha välja ja luuakse ehtepildi negatiivne vorm.

Nüüd saab sulamit sisse valada. Selle protsessi edukus nõuab suurt oskusteavet. Lõpuks eemaldatakse muldkeha ja valupuu, millel on tavaliselt mitu rõngast, puhastatakse.

Üksikud sõrmused eraldatakse puust ja kullassepad töötlevad neid edasi.

pages.aboutJewelryManufacturing
jewelry
Paigaldamine - kivide paigaldamine

Paigaldamine - kivide paigaldamine

Paigaldamine - kivide kinnitamineEhete valmistamise kõrgeim distsipliin on ehete paigaldaja töö.

Suure keskendumise ja kindla käega asetavad nad unikaalsed teemandid teie valitud raamistusse. Paigaldajad kasutavad kivide täpseks paigutamiseks ja fikseerimiseks mikroskoopi.

Ehtedest on klassikaline 4- või 6-kõrvaline kinnitus. Väga selge mulje jätab äärepael, mis annab kivile suletud raami. Kui see on valgetest väärismetallidest, tundub kivi suurem.

Acredo juures ei leia te aga mitte ainult klassikalist ümarat pringi asetust. Meie Cordial-kollektsioonis on romantikute jaoks teie seas südamekujulised nööpnõelad.

Ja kui valite kinnitusasendiga solitaire-sõrmused, saavutame sõrmusrajal abielusõrmuste kõvaduse ja teil on veelgi suurem valik bareljeefipe - samuti 8-lõikega.

Erilist rõõmu valmistab meie seadistajatele suurte kivide asetamine, sageli koos väikeste kividega sõrmuse rajal. Hetkel, mil sõrmuse riba ja kivi kokku puutuvad, saab sõrmus elu sisse.

Teemantide maagia

Kivide paigaldamisel võtab iga kivide paigaldaja endale suure vastutuse talle usaldatud väärtuse eest.

Acredos on seatud mitmesuguseid kivikujusid: Briljandid, st ümmargused teemandid, teemantide südamed, ristkülikukujulised baguette'id ja ka ruudukujulised printsess-teemandid.

Sõltumata kivi kujust, läbivad kõik teemandid pärast manufaktuuri saabumist meie sõbralikud hindajad põhjaliku sissetuleku kontrolli. Nii tagame me suurepärase kvaliteedi, mida te meilt oodata võite.

Kui sisenete kivikabinetti, ei näe te mitte ainult säravaid teemante, vaid ka säravaid silmi personali silmis.

pages.aboutJewelryManufacturing

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Individuaalne graveerimine

Individuaalne graveerimine

Praegu pakume acredos 10 erinevat sirget ja kumerat kirjatüüpi standardvalikut teie graveeringute jaoks.

Sa annad meile teksti, kuupäeva või joonise. Seejärel kasutame uusimat lasertehnoloogiat, et graveerida need teie sõrmustele. Selleks kinnitatakse iga üksik rõngas täpselt hoidikusse. Teie andmed kantakse materjalile üle laseri abil.

Graveerimisvõimalused on peaaegu piiramatud, välja arvatud ruumikitsikuse tõttu. Kihlasõrmuste puhul sobib kohtumise või kihlumise kuupäev koos partneri nime, lemmikloomanime või ütlusega.

Klassikud on: "Ma armastan sind", "Je t'aime", "True Love", "Endless Love", "In love" ja "Forever".

Pinna mehaaniline töötlemine

Klassikaline solitaire kui kihlasõrmus ei ole ainult valge kuld, kollane kuld või plaatina. Sellel on ka läikiv poleeritud pind.

Kui soovite individuaalset kujundust pinnale, soovitame kihlasõrmust, mis koosneb abielusõrmuse rihmast ja kinnitusest. Siin saate vabalt valida kõigi võimaluste vahel ja näiteks võite valida ka vasaraga viimistluse, mis annab väga käsitööna tehtud välimuse.

Pinna viimistlemine toimub tootmise lõppetapis. Siinkohal on eriti nõutud meie poleerijate oskused, sest poleerimisprotsess on väga tundlik ja nõuab väga täpset silma.

pages.aboutJewelryManufacturing
Kvaliteedikontroll

Kvaliteedikontroll

Nii nagu iga kivi läbib meie spetsialistide poolt põhjaliku vastuvõtukontrolli, toimub ka valmis ehete lõplik kvaliteedikontroll tootmise lõppfaasis.

Mikroskoobi all uuritakse igat detaili - kõrgus, laius, jagunemine, profiil, pind, kiviasetus ja graveerimine.

Teie ehe on tootmise käigus läbinud mitmeid kvalifitseeritud käsi. Teie ehted valmivad Saksamaal Pforzheimis asuvas egf-manufaktuuris suure armastuse ja oskusteabe ning suure kirega.