Pulmasõrmuse ja ehete disain

 

Acredo disainikeel on kaasaegne,
jõuline ja väljendusrikas, millele
lisandub elegants
ja teatav loomulikkus.

Avasta kollektsioone

Acredo disainikeel on kaasaegne, 
jõuline ja väljendusrikas, millele 
lisandub elegants 
ja teatav loomulikkus.
Perfect

Perfect

Inspiration

Kõik acredo mudelid, mida näete veebilehel ja kogete meie partnerite juures, on inspiratsiooniallikaks teie isikliku disaini jaoks.

Teie ideed on meie tähelepanu keskmes. Sa tahad kõige ilusamaid sõrmuseid ja meie teeme selle võimalikuks - ükskõik, millist stiili sa eelistad: romantilist, elegantset, loomulikku, lahedat ...

Me saavutame selle eesmärgi ainult meie disainerite pühendumise ja kirega, kes otsivad alati uusi trende ja töötavad välja mudeleid, mis kestavad aastaid.

Styles

looduslikust jahedaks

Ehted ei ole mitte ainult väärtuslikud, vaid alati ka emotsionaalsed. Õnnelikud hetked, glamuursed pidustused, sõrmuste vahetamine pulmas - kõik see inspireerib meid meie kujundustes.

Loodus oma õrnalt kumerate küngaste, laineliste lainete ja lugematute lehtede kujuga on lõputu ideede varu.

Vastandage see suurlinnade pulbitsevale elule ja arhitektuurile, mis seab standardid oma lühendatud, sirgete joontega. Sellele järgneb kunst, mis loovuse abil jätkab piiride avardamist.

Disain ei ole seotud mitte ainult suure tundlikkusega, vaid ka kõrgeima täpsusega. Meie eesmärk ei ole mitte ainult kujundada teile ilusaid ehteid, vaid ka selliseid, mis panevad teid end igati hästi tundma.

Discover your Style

Klassikaline joonistus

Klassikaline joonistus

ja kaasaegne CAD

Pärast disainiidee sõnastamist tehakse võimalike mudelite esimesed visandid. Vältimatu abivahend on pliiats. Teema potentsiaali ärakasutamiseks järgneb visand visandile.

Palju südant ja hinge ning matemaatilisi oskusi voolab arendusse.

Kui sobivad mudelid on välja valitud, kantakse detailid käsitsi tehtud jooniselt CADi ja täiustatakse seal.

Materjalide

valik

Acredo konfiguraatoris on iga disain võimalik kõikides värvides. Siiski täpsustame eelnevalt materjali- ja värvikombinatsioonid, milles meie mudelid valmistatakse.

Meie klientide eelistused muutuvad. Seda asjaolu tuleb projekteerimisel arvesse võtta. Näiteks klassikaline abielusõrmus oli pikka aega kollane. Täna on esiplaanil valged metallid. Valge ja roosa veini kombinatsioon tundub eriti elegantne.

Kihlasõrmuste trend on viimastel aastatel märkimisväärselt kasvanud. Kuna kihlasõrmust ja abielusõrmust kantakse sageli koos ühel sõrmel, on abielusõrmused tavaliselt kitsamad. Praegu oleme seda trendi üles võtnud Chorus-kollektsiooni sõrmuste komplektidega.

Meie disainerid suhtuvad väga teadlikult ka kivide teemasse. Värvitud, valged ja värvilised teemandid pakuvad lõputuid võimalusi, millest me valime oma mudelite jaoks välja vaid parimad.

Discover Alloys

pages.aboutDesign
Diamond

Diamond

Selection

The trend towards engagement rings has gained substantial momentum in recent years. As engagement rings and wedding rings are often worn in a set on one finger, wedding rings tend to be narrower now. We currently answer this trend with the Chorus collection ring sets.

Our designers are also highly aware of the stones they select. Clear, white and colorful diamonds open up infinite possibilities, only the best of which we select for our models.

Discover Diamonds

Ideest saab

reaalsus

Mudelite valmistamisel muutub idee reaalseks tooteks. Disainerid töötavad kõrvuti meie kullasseppadega, et luua valmis ehe.

Meie entusiasm uuenduslikkuse suhtes tähendab, et mudelite koostamine on sageli piirini ja tuleb leida uusi lähenemisviise. Lõppkokkuvõttes ajendab meid aga meie entusiasm edasi, kuni lahendus on leitud.

Teine väljakutse on projekteerimis- ja konfiguratsioonitehnoloogia ühilduvus, mis nõuab suurt süstemaatilisust.

Discover Alloys

pages.aboutDesign

Disainijuhend

Disainijuhend

Profiil on väga oluline disainielement ja vastutab ka sõrmuse mugavuse eest.

Disainijuhend

Disaini rafineeritus väljendub jaotuse peensuses. Proportsioonid on otsustavad.

Täiuslikkus detailides

Täiuslikkus detailides

Akredo pakub teile lummavate ülemiste kinnituste abil tohutut valikut tünnitüüpe.

Täiuslikkus detailides

Pind muudab sõrmuse välimust. Alates klassikalisest poleeritud pinnast kuni individuaalselt haammerdatud pinnani kasutame kõige erinevamaid võimalusi.

Sümboolse

Sümboolse

Kollektsioonid

Rõõm on tohutu iga kord, kui sünnib uus acredo mudel. Sest pärast ideede kogumist, tehnilisi jooniseid ja üksikasjalikku tööd mudeli valmistamisel peab iga mudel läbima meie ekspertide kriitilise pilgu.

Alles siis lisatakse see kollektsioonidesse ja esitatakse nii veebilehel kui ka akredo partnerite juures.

Kokkuvõttes võtab projekteerimisprotsess aega mitu kuud kuni pool aastat.

Kunstniku jaoks on aplaus tasu tema töö eest. Sama kehtib ka meie disainerite kohta. Nende jaoks on stiimul ja tõeline tasu nende töö eest see, kui meie ehteid kannate kogu elu ja need tuletavad teile iga päev meelde kõige ilusamaid hetki.

Avasta kollektsioone