Abielusõrmuste valmistamine

Sulam

Abielusõrmuse loomise alguses on sulami valamine.

Acredo tootmine töötab parima klassi põhimõttel. Seetõttu legeeritakse ja sulatatakse ettevõttesiseselt üle 30 väärismetalli.

Valukoda on muljetavaldav koht, kus iga sulami üksikud komponendid sulatatakse suure kuumuse all. Meie valumehed ei ole mitte ainult kirglikud, vaid ka innovaatilised.

Acredo valikus on sulamid kullast pallaadiumi ja plaatina vahel. Hiljuti pakume ka väärtuslikku PlatinGoldi.

Me legeerime kulda kollase, valge, halli, roosa, punase ja rohelise värvusega. Meil on mõnele neist sulamitest patendid.

Sulam
Sulamilt sõrmuse toorikule

Sulamilt sõrmuse toorikule

Valuplokid valatakse kõigepealt väga kuumast, vedelast sulast.

Seejärel vähendatakse valuplokkide materjali paksust mitu korda valtsimise teel. Samal ajal tihendab see materjali ja valmistab selle ette hilisemaks kasutamiseks abielusõrmusena.

Kui lõplik materjalipaksus on saavutatud, lüüakse rõngaterad suure jõuga välja. See on kõige kvaliteetsem viis abielusõrmuste valmistamiseks. Täieliku rõnga välja löömisega ei ole hiljem vaja jootmist.
Pärast seda jätkub sõrmuste käsitsi ja mehaanilise töötlemise vastastikune mõju.

Kasutame spetsiaalseid karastusprotsesse, et saavutada meie ringvarraste erakordne kõvadusaste. Neid mõõdetakse ja täpsustatakse Vickersi (HV) ühikutes.

"Meie klientide individuaalsus ja loovus inspireerib meid manufaktuuris iga päev uuesti. Oleme veendunud, et meie armastus toote vastu on lõppkokkuvõttes tunda siis, kui ehteid kantakse."

Rõngas saab oma kuju

Järgnevalt antakse rõngale tooriku hilisem individuaalne profiilikuju ja rõnga suurus.

Treimist saab teha käsitsi või moodsatel CNC-pinkidel. Teie konfiguratsiooni andmed kontrollivad väärismetalli purustamise protsessi. See annab sõrmusele kuju, laiuse ja kõrguse. Protsessi käigus tekkivad rõngaslaastud võetakse ringlusse.

Pärast iga tööetappi kontrollitakse rõngast väga hoolikalt meie spetsialistide kriitilise pilguga.

Kui teie disain sisaldab näiteks liigendit, freesitakse see sõrmusesse teemantidega tööriistade abil. See nõuab suurimat täpsust ja keskendumist.

Rõngas saab oma kuju
Kivid on seatud

Kivid on seatud

Meie juveliirid vajavad kindlat kätt ja suurt tundlikkust, kui nad asetavad teemante raamistusse.

Acredos saate valida paljude erinevate seadete ja kivide vahel. Briljandid, printsessid, baguette'i- või südametailid - kõik need ei peaks mitte ainult kindlalt püsima, vaid ka ideaalselt sobima sõrmuse asetusega.

Hõõrutud kivi asetatakse tavaliselt eelnevalt puuritud süvendisse rõngasrajal. Materjali juhitakse kõikjal.

Lihvitud raamistuses hoiavad kivi 4 tera, mis on välja lõigatud väärismetallist. Seda tüüpi kinnitus on ristkülikukujuline ja sobib nii üksikute kivide kui ka teemantsõrmuste jaoks.

Teine väga populaarne teemantsõrmuste kinnitusviis on kanali kinnitus. Siin on kivid asetatud kõrvuti ilma vahekauguseta, tavaliselt eelfreesitud kanalis. Neid hoitakse ainult ülevalt ja alt, tekitades hõljuvat muljet.

Läikiv või matt

Sõrmused saavad oma imelise läike poleerimisest. See tegevus nõuab ülimat osavust.

Meie kvalifitseeritud poleerijate koolitatud silmad on palju paremad kui mis tahes masinad. Seetõttu on iga poleerimine puhas käsitöö.

Seejuures tuleb arvestada olemasolevaid pindu, näiteks matte.

Pinna tekstuur on tugev disainielement.

Klassikaline sõrmus on läikiv tänu oma poleeritud pinnale. Visuaalselt tagasihoidlikumad, rohkem disainile orienteeritud pinnad saab kujundada liiva- või pikimattpinnaga.

Kaldmati, jäämati ja vasaraga on saadaval ebatavaliste või tugevamate struktuuridega pinnad.

Läikiv või matt

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Isiklik graveering

Isiklik graveering

Graveerimine muudab iga ehte absoluutselt ainulaadseks. Tänu kaasaegsele lasertehnoloogiale on acredol kõik võimalused avatud, alates klassikalisest variandist koos nime ja kuupäevaga kuni vabade joonistusteni.

Meil on spetsialistid teie graveerimisideede elluviimiseks. Pärast seda, kui teie sõrmused on meie manufaktuuris valmistatud, muudavad nad teie disainilahendused reaalsuseks.

Iga graveerimine on täppistöö. Rõngas peab olema täpselt paigutatud, enne kui laser alustab tööd. Siin on hädavajalik keskendumine ja kindel instinkt.

Kvaliteedikontroll

Nii nagu iga kivi läbib meie spetsialistide poolt põhjaliku vastuvõtukontrolli, toimub ka valmis ehete lõplik kvaliteedikontroll tootmise lõppfaasis.

Mikroskoobi all uuritakse iga detail - kõrgus, laius, jagunemine, profiil, pind, kiviasetus ja graveerimine.

Teie ehe on tootmise käigus läbinud mitmeid kvalifitseeritud käsi. Teie ehted valmivad Saksamaal Pforzheimis asuvas egf-manufaktuuris suure armastuse ja oskusteabe ning suure kirega.

Kvaliteedikontroll