Abielusõrmuste valmistamine

Sulam

Metalli sulatamine on esimene samm abielusõrmuse valmistamisel.

Acredo tootmine töötab parimatest parimate põhimõtte alusel. Selleks segame ja sulatame üle 30 väärtusliku metalli ise.

Valukoda on muljetavaldav koht, kus iga sulamikomponendi eraldi osad sulatatakse intensiivse kuumuse all. Meie valukojameistrid on mitte ainult pühendunud, vaid ka innovatiivsed.

Acredo valikus on sulamid alates kullast ja palladiumist kuni plaatinani. Uusim lisandus meie valikus on väärtuslik plaatina-kuld (Platinum Gold).

Meie kullasulamid on kollane, valge, hall, roosa, punane ja roheline kuld. Mõningad neist sulamitest on meil patenteeritud.

pages.aboutWeddingRingManufacturing
Sulamilt sõrmuse toorikule

Sulamilt sõrmuse toorikule

Valuplokid valatakse kõigepealt väga kuumast, vedelast sulast.

Seejärel vähendatakse valuplokkide materjali paksust mitu korda valtsimise teel. Samal ajal tihendab see materjali ja valmistab selle ette hilisemaks kasutamiseks abielusõrmusena.

Kui lõplik materjalipaksus on saavutatud, lüüakse sõrmuseterad suure jõuga välja. See on kõige kvaliteetsem viis abielusõrmuste valmistamiseks. Täieliku sõrmuse välja löömisega ühes tükis ei ole hiljem vaja jootmist.
Pärast seda jätkub sõrmuste käsitsi ja mehaanilise töötlemise vastastikune mõju.

Kasutame spetsiaalseid karastusprotsesse, et saavutada meie sõrmuste erakordne kõvadusaste. Kõvadus mõõdetakse ja väljendatakse Vickersi (HV) skaalas.

"Meie klientide individuaalsus ja loovus inspireerivad meid igapäevaselt Manufaktuuri töös.

Oleme veendunud, et acredo ehete kandmisel tunnete meie kirge ehete vastu."

Sõrmus võtab kuju

Järgmised tööetapid annavad rõngaplokile individuaalse profiilikuju ja sõrmuse suuruse.

Töötlemine võib toimuda käsitsi või tänapäevaste CNC masinate abil. Teie konfiguratsiooniandmed juhivad väärismetalli täpset treimisprotsessi. Selle tulemusena saab sõrmus oma kuju, laiuse ja kõrguse. Sõrmusepurud taaskasutatakse.

Iga tööetapi järel kontrollivad meie spetsialistid sõrmust hoolikalt.

Kui Teie disainil on näiteks soon, siis soonte lõikamine sõrmusesse toimub teemantinstrumentide abil. Selleks on vajalik äärmusliku täpsust ja keskendumist.

pages.aboutWeddingRingManufacturing
Kivid on seatud

Kivid on seatud

Meie juveliirid vajavad kindlat kätt ja suurt tundlikkust, kui nad asetavad teemante sõrmusesse.

Acredos saate valida paljude erinevate kivisätete ja kivilõigete vahel. Briljandid, printsessid, baguette'i- või südamekujulise lõike teemant - kõik need ei peaks mitte ainult kindlalt püsima, vaid ka ideaalselt sobima sõrmusele.

Hõõrutud kivi asetatakse tavaliselt eelnevalt puuritud süvendisse rõngasrajal. Kogu materjal keeratakse.

Lihvitud raamistuses hoiavad kivi 4 grappi, mis on välja lõigatud väärismetallist. Seda tüüpi kinnitus on ristkülikukujuline ja sobib nii üksikute kivide kui ka teemantsõrmuste jaoks.

Teine väga populaarne teemantsõrmuste kinnitusviis on kanali kinnitus. Kivid paigaldatakse üksteise kõrvale ilma vahedeta; kanal on tavaliselt eelnevalt freesitud. Kivid on hoitud ainult ülevalt ja alt ning tunduvad hõljuvat.

Läikiv või matt

Sõrmused saavad oma imelise läike poleerimisest. See tegevus nõuab ülimat osavust.

Meie kvalifitseeritud poleerijate koolitatud silmad on palju paremad kui mis tahes masinad. Seetõttu on iga poleerimine puhas käsitöö.

Pinna tekstuur on tugev disainielement.

Klassikaline sõrmus on läikiv tänu oma poleeritud pinnale. Visuaalselt tagasihoidlikumad, rohkem disainile orienteeritud pinnad saab kujundada liiva- või standar mateeritud pinnaga.

Vasardatud, scratched või crushed viimistlused loovad julge ja erilise efekti.

pages.aboutWeddingRingManufacturing

Inspireeriv. Ainulaadne. Internatsionaalne.

Isiklik graveering

Isiklik graveering

Graveerimine muudab iga ehte absoluutselt ainulaadseks. Tänu kaasaegsele lasertehnoloogiale on acredol kõik võimalused avatud, alates klassikalisest variandist koos nime ja kuupäevaga kuni vabade joonistusteni.

Meil on spetsialistid teie graveerimisideede elluviimiseks. Pärast seda, kui teie sõrmused on meie manufaktuuris valmistatud, muudavad nad teie disainilahendused reaalsuseks.

Iga graveerimine on täppistöö. Sõrmus peab olema täpselt paigutatud, enne laseri töö alustamist. Siin on hädavajalik keskendumine ja osavus.

Kvaliteedikontroll

Nii nagu iga kivi läbib meie spetsialistide poolt põhjaliku vastuvõtukontrolli, toimub ka valmis ehete lõplik kvaliteedikontroll tootmise lõppfaasis.

Mikroskoobi all uuritakse igat detaili - kõrgus, laius, jagunemine, profiil, pind, kiviasetus ja graveerimine.

Teie ehe on tootmise käigus läbinud mitmeid kvalifitseeritud käsi. Teie ehted valmivad Saksamaal Pforzheimis asuvas egf-manufaktuuris suure armastuse ja oskusteabe ning suure kirega.

pages.aboutWeddingRingManufacturing