Südamlik nõuanne

Kogemused acredo kvaliteedist

Leiad meid oma läheduses

Acredo kaubamärk on esindatud üle 90 korra 16 riigis. Meie kohalolek on eriti tugev Saksamaal, Austrias ja Šveitsis. Leiad meid alati sinu lähedalt.

Meie partnerid on pulmasõrmuste, kihlasõrmuste, teemantide ja ehete spetsialistid. Suure pühendumusega tegelevad nad iga päev nende ilusate teemadega.

Meil on hea meel, kui saame saadud teadmisi teile edasi anda. Meie eesmärk on teha teiega koostööd, et luua teie jaoks täiuslik ehe. Ootame teiega kohtumist.

pages.consulting
consultation
Me võtame teie jaoks aega

Me võtame teie jaoks aega

Ehtekunsti loomine ei nõua mitte ainult käsitööoskust ja loovust, vaid eelkõige aega.

Seetõttu soovitame alustada oma projekti parimal juhul 6 kuud, kuid hiljemalt 6 nädalat enne eelseisvat kuupäeva. Meie eksperdid toetavad teid ideede ja soovitustega.

Kuna me tegeleme teiega ja teie soovidega intensiivselt, võtab konsultatsioon vähemalt 1 tund aega. Palun võtke seda perioodi oma planeerimisel arvesse ja laske konsultatsioonil olla kogemus.

Meie uuendusliku konfiguratsioonitehnoloogia abil töötame koos teiega kaasaegsetel töökohtadel välja sõrmuste ja ehete mudelid. Neid ei kuvata mitte ainult fotorealistlikult. Need on ka kohe hinnastatud. Nii et teil on alati ülevaade.

Ja kui seda tuleb teha kiiresti, siis näeme seda kui sportlikku väljakutset.

Inspireeriv mudelite mitmekesisus

Kõik acredo mudelid on inspiratsiooniallikaks teie individuaalsete sõrmuste ja ehetes.

Et anda teile täiuslik ülevaade võimalustest, esitlevad meie akredo partnerid oma kauplustes erinevaid mudeleid. Vitriinides säravad kalliskivid võistlusel.

Leiad ehteid, mis sobivad sinu stiiliga, alates naturaalsest elegantsest kuni lahedani. Või laske end inspireerida briljantide, hinnalise plaatina ja suurepäraste teemantidega sõrmustest. Acredo eriline tugevus on sõrmuste komplektid, mis ühendavad kihlasõrmuse, abielusõrmuse ja mälestussõrmuse kohe alguses.

Valige sellest valikust oma lemmikmudelid. Seejärel saate meie mugavates konsultatsioonipunktides mudelid lähemalt üle vaadata ja neid katsuda.

Meie jaoks on oluline, et konsultatsiooni käigus tekiks tunne, mida te ehte suhtes tunnete. Sest ainult seda, mis tundub hea, kantakse rõõmuga.

pages.consulting
Kõige kõrgema kandmismugavusega profiilid

Kõige kõrgema kandmismugavusega profiilid

Teie sõrmuste hilisema kandmismugavuse oluline kriteerium on profiil. See kirjeldab rõnga läbilõike.

Meie profiilide ülevaade annab teile ülevaate erinevatest vormidest, mis on loodud väljapoole või sissepoole suunatud kumeratest või sirgetest elementidest. Kõiki acredo profiile iseloomustab eriti kõrge kandmismugavus tänu külgpindade pehmele üleminekule.

Igal profiilil on oma sobivus. Sõltuvalt kõrgusest ja laiusest võivad rõngad tunduda väga erinevad. Seepärast hoiame iga profiili teie jaoks mitmes laiuses. Proovige, milline on teie lemmik.

Palun pidage silmas sõrmuse ja sõrme tasakaalustatud proportsiooni. Sõrmuse laius sõltub ka sellest, kas soovite kanda ühel sõrmel ühte, kahte või kolme sõrmust üksteise peal.

Muide: isegi abielusõrmuste puhul ei pea naiste ja meeste sõrmused olema tingimata ühesugused. Meie nõustajad selgitavad teile hea meelega erinevaid profiile.

Täiuslik sõrmuse suurus

Et usaldusväärselt määrata õige rõngassuurus, on acredo partneritel erinevate profiilidega rõngassuuruste komplektid.

Seestpoolt kumerate profiilide sobivus erineb oluliselt seestpoolt sirgete profiilide sobivusest. Kaarjas profiil libiseb kergemini üle sõrme, sirge profiil raskemini.

Sõrmuse suuruse määramisel tuleb arvesse võtta ka sõrmuse riba laiust, nagu ka sõrme proportsiooni.

Me peame kõiki neid kriteeriume silmas, kui me koos teiega töötame teie jaoks sobivaima sõrmuse suuruse määramisel. Meie partnerid on varustatud kõigi võimalike mõõtevahenditega, et teid üksikasjalikult nõustada. Kuid lõpuks saate ainult teie otsustada.

pages.consulting

Inspireeriv. Ainulaadne. Internatsionaalne.

Peaaegu nagu originaal - näidisrõngad

Peaaegu nagu originaal - näidisrõngad

Konfiguratsioon võimaldab uskumatuid võimalusi. Teisest küljest nõuab see teilt kui kliendilt ka palju otsuseid. Te otsustate kõrguse, laiuse, värvi, sõrmuse suuruse, kivide kinnituse jne. Mõned otsused on lihtsamad, mõned raskemad. Mõned otsused on kergemad, mõned raskemad.

Selleks, et teid selles protsessis võimalikult hästi toetada ja eemaldada igasugune ebakindlus, pakume teile acredos näidissõrmuseid.

Need näidissõrmused on hõbedast värvi ja sarnanevad teie unistuste sõrmuste kuju, laiuse, kõrguse ja sõrmuse suuruse poolest, et saaksite arendada täiuslikku kandmiskogemust.

Nende rõngaste valmistamiseks kulub umbes 14 päeva. Seda ajavahemikku tuleks arvesse võtta sõrmuste ostu planeerimisel. Näidisrõngaste hinda saab tasaarveldada tellimuse eest.

Kui soovite täiendavaid üksikasju, nagu näiteks ühendused, kiviseaded, viimistlus või graveerimine, on see võimalik lisatasu eest.

Kui te otsustate näidisrõngaste kaudu, et soovite muudatusi, võtame neid teie tellimuse puhul hea meelega arvesse.

Tarneaeg

Iga acredo toode valmistatakse meie manufaktuuris täiesti individuaalselt.

Seetõttu vajame tootmisprotsessiks 2-5 nädalat. Kestus sõltub ühelt poolt mudelist ja teiselt poolt tehase tootmisvõimsuse rakendamisest.

Niipea, kui olete tellimuse esitanud ja selle eest tasunud, läheb see veebis tootmisse. See on üks meie suuri tugevusi. Teie tellimus valmistatakse täpselt vastavalt teie konfiguratsioonile, kontrollitakse ja saadetakse akredopartnerile. Seal saate oma unistuste tükid täis rõõmu.

Kui valite eelnevalt näidisrõngad, suureneb koguaeg 2 kuni 4 nädala võrra. Seetõttu soovitame teil eelnevalt heldelt planeerida.

Kui teil on siiski vaja kiirustada, võtame kõik abinõud kasutusele. Lõppude lõpuks on kõik seotud armastusega.

pages.consulting
Ametisse nimetamine

Ametisse nimetamine

Meie jaoks on väga oluline anda klientidele põhjalikku ja autentset nõu. Me aitame teid hea meelega sõnadega ja tegudega. Seetõttu võtke palun aega oma konsultatsiooniks.

Kui soovite kohtumist, saate selle eelnevalt kokku leppida acredo partneritega. Eriti õhtusel ajal ja nädalavahetusel toimuvateks konsultatsioonideks soovitame teil aeg kokku leppida.

Registreerute telefoni, posti või veebikalendri kaudu ja saate meilt kinnituse oma kohtumise kohta.

Üks meie nõustajatest reserveerib teiega toimuvaks aruteluks piisavalt aega, et kõiki küsimusi saaks üksikasjalikult selgitada. Samm-sammult töötame teie ideedest koos välja teie isikliku ehte.

Inspireeriv. Ainulaadne. Internatsionaalne.

Sõrmuse pulm

Isegi ehtekomplektide loomise loominguline protsess konfiguraatori abil on midagi erilist.

Veelgi erilisem on see hetk, kui hoiad esimest korda käes oma isiklikke sõrmuseid või individuaalset ehtekeha.

Ikka ja jälle on meie kauplustes liigutavaid hetki. Seepärast kutsume me seda hetke sõrmuse pulmaks.

Me tahame teha sõrmuse pulmast teie jaoks elamuse. Seetõttu palume teil veidi aega. Ideaalne on eelnevalt kokku leppida kohtumine, et saaksite oma unistuste ehteid rahulikult vaadata ja nende sümboolset jõudu tunnetada. Tellimuse esitamisel on kõige parem kokku leppida kohtumine.

pages.consulting
Das acredo Etui

Das acredo Etui

Ehtekese üleandmist ja säilitamist tuleb tähistada. Akredo ümbris loodi spetsiaalselt selleks otstarbeks.

Kuldsed ja beežid toonid mängivad ümber ehte, kuid lasevad sellel siiski mängida peamist rolli. Sisemine materjal on suurepärase tunnetusega. See tundub pehme ja meelitav. Teie ehted on täiesti kaitstud.

Eriteenusena saate lisaks väikese sõrmuste koti abielusõrmuste hoidmiseks. Lisatud sertifikaadil on kirjeldatud mõned olulised nõuanded hoolduse kohta.