Sinu hääl

muutub unikaalseks

ZWEIKLANG® on rohkem kui lihtsalt sõrmus. - See on austusavaldus partnerite vahel jagatud armastusele. Kaks häältega salvestust panevad sõrmuste pinnad liikuma, luues koos peenete lainete struktuuri. Nii nagu te üksteist oma suhtes täiendate, tugevdate või tasakaalustate, nii toimivad ka teie hääled. Sõrmustest saab teie pidevalt muutuva ja unikaalse partnerluse elav sümbol.

Juhtiva juveelide messil nomineeriti ZWEIKLANG® 2022. aastal Inhorgenta Next Generation Retail Awardile. Sellele järgnesid 2023. aastal iF Design Award ja German Design Award Special auhind.

pages.zweiklang

Sõnum

Teie otsustada, mida soovite oma häältega sõrmustel jäädvustada. Kas see on Teie armastusega lausutud nimed, pulmatõotused või hoopis midagi väga isiklikku.

Salvestama

Salvestage oma isiklikud sõnumid ükshaaval konfiguraatoris. Vaadake, kuidas need muudavad Teie disainide pindu ja loovad Teie ainulaadsed isikupärased sõrmused.

Disain

Sõrmuste laiust ja profiili saad mugavalt kohandada. Sädelevat aksendi lisamiseks vali teemantide pärg.

Unikaalne

Voilà, sinu isikliku sõrmuse disain on valmis! Nüüd võid vabalt võtta. Meie kullassepad teevad Teile väga ilusad ja personaalsed abielusõrmused.

ZWEIKLANG® on patenteeritud kontseptsioon egf- Eduard G. Fidel GmbH poolt, ettevõttelt, mis on tunnustatud kõrgeima kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse eest. Meie sõrmused on valmistatud 100% Saksamaal ja on kliimaneutraalsuse sertifikaadiga. "ZWEIKLANG" nomineeriti 2022. aastal lnhorgenta Next Generation Retail Awardil ja võitis 2023. aastal iF Design Awardi ning German Design Award Speciali auhinna.

pages.zweiklang
alusta nüüd

alusta nüüd

sinu hääl

Alustage oma häälte salvestamisega erilisel zweiklang.de veebilehel olevas konfiguraatoris. Seejärel kohandage sõrmuseid vastavalt oma soovidele, salvestage tulemus ja broneerige nõustamisaeg endale sobivaimast acredo esindusest.

mine ZWEIKLANG® veebilehele
logo