Stiilid

Elegantne

Elegantne

Ajatu ilu ja Saksa tootmiskvaliteet. Kombineerige peened disainidetailid stiilselt silmapaistvate profiilikujudega. Modernne klassika koos isikupäraga teie armastuse jaoks.

Avastage stiil

Lahe

Tõelised avaldused oma armastuse kohta võib leida acredo. Veetlev plaatina, laiad rõngaspulgad ja selge disain annavad väljendusrikkust. Inspiratsiooniallikas, mis on selgelt nähtav ja samal ajal väärtuslik sümbol teie intiimsest sidemest.

Avastage stiil

Lahe
Looduslik

Looduslik

Looduslik ilu peegeldub neis acredo sensuaalsetes ehetes. Mere lainetus, mägede harmoonia, mis on jäädvustatud teie armastuse jaoks dekoratiivsetesse kujundustesse.

Avastage stiil

Luksuslik

Hingematvad sõrmused teie ühiseks eluks. Acredos on teil võimalus rikastada oma sõrmuseid või ehteid erakordsete kivide kinnitustega. Teid ootavad säravad teemantpärgad, täielikult fikseeritud sõrmusepaelad ja rahvusvaheliste tippsertifikaatidega teemandid.

Avastage stiil

Luksuslik
Urban

Urban

Linnaelustiili iseloomustavad kiirus ja muutused. See nõuab ehteid, mis kohanduvad eluga täiesti lihtsal viisil. Kasutage meie uuenduslikku konfiguraatorit, et kujundada sõrmuseid või ehteid, mis on teile südamelähedased. Aktsenteeritud teemantide või diskreetsete detailidega.

Avastage stiil

Creative

Iga acredo abielusõrmus on täiesti individuaalne tänu jaotuste, värvide ja mitte vähem tähtsaimana ka teie isikliku armastussõnumi graveerimise valikule. Võtke koos aega ja laske oma loovusel vallanduda. Teie kujundate - meie teeme teie pulmasõrmuse unistused teoks.

Avastage stiil

Creative
Romantiline

Romantiline

Delikaatsed tunded muutuvad suureks armastuseks. Tähistage oma elu kõige ilusamat päeva acredo pulmasõrmustega. Õrn roosakuld koos lummava südamega teemandiga, naiselikud kihlasõrmused või filigraansed memuaarsõrmused räägivad elu romantilistest hetkedest.

Avastage stiil

Klassikaline või kaasaegne,
mänguline või minimalistlik -
mis tüüpi olete teie?

Avastage stiil