Meie kihlasõrmuse konfiguraator

Hakka ise disaineriks

Harmoonilised rõngakujud

Harmoonilised rõngakujud

Kõiki acredo sõrmusemudeleid ühendab üks asi: neil on absoluutselt harmooniline sõrmuse kuju.

Need rõngakujud on kandmismugavuse seisukohalt üliolulised. Acredo sõrmus on alati mugav.

Kõik meie disainilahendused alluvad sellele standardile. Valige oma lemmikmudel.

Harmoonilised rõngakujud
Klassikaline kollane või kaasaegne valge?

Klassikaline kollane või kaasaegne valge?

Meid on alati vaimustanud kollase kulla soe sära. Kas te tunnete samamoodi? Või eelistate romantilist roosat? Kui teie stiil on pigem "lahe", peaks see ehk olema helevalge plaatina.

Konfiguraatori abil saate hõlpsasti valida oma isikliku stiiliga sobiva värvi. Lihtsalt klõpsake värvil, valige vastava värvi rõngas ja jätkake.

Klassikaline kollane või kaasaegne valge?
Peenus

Peenus

Peenus kirjeldab kõrgeima kvaliteediga väärismetalli osakaalu ehtes. See on väljendatud tuhandikkudes.

Näiteks kullast 750/- või 18kt on 1000 osast 750 kulda.

Sõltuvalt sõrmuse värvusest, mille olete valinud, pakub konfiguraator välja sobivad erineva peenikesusega sulamid. Teil on kohene ülevaade hindadest.

Peenus

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Rõngasraudtee ja seadistus

Rõngasraudtee ja seadistus

Rõngasraua ja seadistuse valikukriteeriumide abil saab valitud mudelit muuta.

Alternatiivsed mudelid kuvatakse ja neid saab valida ühe klõpsuga.

Vaadake alternatiive omal vabal ajal. Milline on teie lemmik? Sirge sõrmuspael või sõrmuspael, mis koonustub ettepoole. 4 või 6 küüne või kinnise servaga kinnitus, mis toetab visuaalselt kivi suurust.

Rõngasraudtee ja seadistus
Diskreetne või oplulentne

Diskreetne või oplulentne

Särava keskpunktina kroonib teemant teie ehtedisaini.

Kivi suurus määrab teie ehtekivi stiili: õrnalt väiksemast kivist või rikkalikult suure teemandi ja külgmiste kivide komplektiga.

Lisaks teemandi kvaliteedile on kivi suurus üks peamisi kriteeriume, mis mõjutab eelarvet. Leidke kivide suuruse ja kvaliteedi tasakaal, millega tunnete end mugavalt.

Diskreetne või oplulentne
Me armastame teemante

Me armastame teemante

Me pakume teile acredo's ainult väga häid teemantide omadusi. Alates kivide suurusest 0,3 ct on igal kivil tunnustatud rahvusvaheliste testimisasutuste sertifikaat. Lõikus on alati suurepärane.

Me armastame teemante

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Isiklik südamest

Isiklik südamest

Unustamatud hetked tuleks jäädvustada. Graveerige oma kihlasõrmusele kuupäev, nimed või väike armastuse sõnum.

Meie akredo partnerid aitavad teil meeleldi oma sõrmuse suuruse õigesti määrata. Tavaliselt registreerime teie sõrme ümbermõõtu. Teise võimalusena võib mõõta väga hästi sobiva rõnga siseläbimõõtu.

Isiklik südamest
Kihlasõrmused koos kinnitusseadistusega

Kihlasõrmused koos kinnitusseadistusega

Lisaks solitaire-konfiguratsioonile võimaldab meie abielusõrmuste konfiguraator teil kujundada kihlasõrmused, mis sobivad teie tulevaste abielusõrmustega sajaprotsendiliselt. Selleks on harmoonilised akredoprofiilid kombineeritud kinnitusseadistusega.

Kui olete leidnud oma profiili, klõpsake "Edit stone setting" ja "Open stone library". Otsustage, millise kivikujundiga Princess või Brilliant on hõõrutud, ja valige üks näidatud pringi- või arhitravi kinnituse seadistustest.

Määrake kivide suurus ja kvaliteet, lisage võib-olla rohkem kive sõrmuse rööpasse ja kustutage sõrmus 2.

Kihlasõrmused koos kinnitusseadistusega
Unistuste disain valmis - mis saab edasi?

Unistuste disain valmis - mis saab edasi?

Kui olete oma konfiguratsiooni lõpetanud, saate selle välja printida või salvestada oma soovide nimekirja. Sealt saab teie unistuste disaini koos teie andmetega igal ajal teie jaoks välja otsida.

Kas soovite oma tulemust entusiastlikult jagada või saata seda e-posti teel? Seda on lihtne teha ka soovide nimekirja kaudu.

Või siis saate kokku leppida kohtumise teie lähedal asuva acredo partneriga, et mitte ainult näha, vaid ka katsuda kujundeid ja mudeleid.

Unistuste disain valmis - mis saab edasi?

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Alusta oma Solitair-konfiguratsiooni

Kujundage klassikaline solitaire vastavalt oma isiklikele ideedele.

pages.engagementRingsConfigurator
Alustage oma konfiguratsiooni kinnituspesa abil

Alustage oma konfiguratsiooni kinnituspesa abil

Konfigureerige täiuslik kihlasõrmus oma abielusõrmuse jaoks siin. Avastage võimalused.

Acredo kihlasõrmuse konfiguraator

Teil endal on see käes. Mitte ainult ideaalne hetk kõigi küsimuste küsimuse jaoks, vaid ka teie kihlasõrmuste individuaalse kujunduse jaoks. Isekujundatud kihlasõrmused ütlevad rohkem kui tuhat sõna ja rõhutavad teie tõelist armastust ning teie suhte ainulaadsust. Olgu see siis romantiline üllatus või ühiste ideede tulemus, oma kihlasõrmuste kujundamine acredo kihlasõrmuste konfiguraatori abil on lihtne ja lõbus.

Kohandada kihlasõrmused: See ei ole kunagi olnud nii mitmekülgne

Tänu acredo Engagement Ring Configurator saate ise kujundada oma kihlasõrmused kuni viimase detailini. acredo saadab teid ehetemaailma paradiisi. Kõigepealt valite sõrmuse kujunduse, sõrmuse rööpa ja väärismetalli. Siis on tegemist kivide, [sädelevate teemantide] ({url-diamonds}) maailmaga: valida saab erinevate suuruste, puhtusastmete, kinnituste ja lihvimiste vahel.

Otsusta oma lemmik ja too paradiis koju - kihlasõrmuste kohandamine pole kunagi varem olnud nii lihtne!

konfigureerige #### kihlasõrmused: Lase oma unistusel teoks saada

Oled näinud oma unistuste kihlasõrmust Hollywoodi filmis või sul on olnud lapsepõlvest saadik täpsed ideed, siis tee oma ideed reaalsuseks akredo kihlasõrmuse konfiguraatori abil. Online, samm-sammult, igal ajal saate konfigureerida oma kihlasõrmused. Kui sul ei ole aega oma kunstiteose valmimiseks, pane oma kujundus soovinimekirja . Kui olete disainiga hätta jäänud või teil on küsimusi meie sõrmuste ja teemantide kvaliteedi kohta, võite julgelt küsida nõu meie asukohtades. Abieluettepanek on teie kätes, me ei jäta teid kihlasõrmuste kujundamisel üksi. Kui sõrmus daamile on valmis, saate paari sammuga kujundada kihlasõrmuse härrasmehele. Vihje: Laske end inspireerida meie praegustest kollektsioonidest.