Kihlasõrmused | Unikaalne oma armastuse jaoks | acredo

Kihlasõrmused inspireeriv ja ainulaadne

Kihlus on üks ilusamaid hetki elus. Ja kihlasõrmus on selle oluline osa.

Juba tüdrukutena unistavad naised hetkest, mil sõrmusekarp avaneb ja kihlasõrmus ilmub säravalt. Loomulikult esitas seda tema kallim.

Selleks hetkeks ja kogu ülejäänud eluks näitame teile laia valikut kõige ilusamaid kihlasõrmuseid. Lihtsalt vali oma lemmikmudel ja me nõustame Sind heameelega.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

acredo kihlasõrmused - täiuslik tõelise armastuse jaoks

"Kas sa minuga abiellud?" - kõigi küsimuste küsimus. "Jah, ma tahan", täiuslik hetk ja ainulaadne kihlasõrmus ei tohi sel päeval loomulikult puududa. Juba iidsetest aegadest alates on olnud kombeks abieluettepanekut sümboolselt kihlasõrmusega toetada. Kuigi kihlasõrmused olid varem peamiselt kaasavara kindlustamiseks, on neid alati peetud erilise armastuse ja pühendumuse märgiks. Kas romantilise üllatusena kallimale või koos valitud, abieluettepaneku sõrmused panevad iga naise särama. Sest nad tähistavad ühist tulevikku koos teie armastatud inimesega.

Ettepaneku sõrmused acredolt: ideaalne täiendus teie abielusõrmustele

Klassikalised kihlasõrmused on enamasti solitaires ühe teemandiga. USAs on solitaire'il pikk traditsioon ja selle ostmisel ei säästeta kulusid ega vaeva. Seega võib kihlasõrmusele kuluda kergesti kuni kolme kuu palk. Ka Saksamaal on kihlasõrmus muutumas üha enam trendiks - trend, mis jääb püsima. Sest ka pärast pulmi võib kihlasõrmust pruut jätkuvalt kanda sõrmusena sõrmuse ees.

Selleks liigub kihlasõrmus vasakult sõrmelt paremale sõrmele ja peaks visuaalselt sobima abielusõrmustega. Tänu sellistele aegumatutele materjalidele nagu plaatina kuld ja valge kuld, teemantide lihtne asetus ja abielusõrmustega sobitatud profiilikujundus, akredo kihlasõrmused harmoneeruvad väga hästi teie hilisemate abielusõrmustega Kaunistage end täiendavalt oma abieluettepaneku sõrmusega, eriti erilistel puhkudel, ja väljendage oma õnne parimal võimalikul viisil.

Kihlasõrmuste kujundus on teie kätes

Lummake oma kallimat isekujundatud kihlasõrmusega ja tehke oma abieluettepanek sel moel veelgi isiklikumaks. Acredo pulmasõrmuse konfiguraatori abil saate abieluettepaneku sõrmuse täpselt kohandada oma partneri stiilile ja teha veel kord selgeks, kui ainulaadne ta on. Kuid ka ühiselt kujundatud kihlasõrmused on midagi erilist. Acredo abielusõrmuste konfiguraatori abil on need ühiste kujutluste, ideede ja kompromisside tulemus. Akredo nõustajad meie arvukates asukohtades on alati valmis aitama teil konfigureerida oma kihlasõrmuseid ja andma teile nõu erinevate materjalide ja teemandile sobiva kinnituse kohta. Nii meeldivad teie individuaalsed kihlasõrmused kogu eluks ja on teie abielu esimene sümbol.