Lummavalt ilusad teemantidest ehted | acredo

Teemantist ehted armuda

Teemantist ehted elu eriliste hetkede jaoks: sünnipäev, pulmapäev, järeltulija, edutamine. Teemantist ehted on alati ilus kingiidee.

Akredo teemantide ehtedega kohtuvad suurepärased teemandid ja peene disainiga detailid. Kõrgeima briljantsusega teemandid, kuld ja plaatina moodustavad ainulaadse kombinatsiooni

Teemantist ehted on armastus. Teemantist ehted on tüübi küsimus. Acredost leiad teemantidest ehteid alates klassikalisest kuni lahedani. Laske end inspireerida.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Teemantidega ehted - igavesed lemmikud

Teemantist ehted kõrvarõngaste, kaelakeede, solitaaride, mälestuste või abielusõrmuse kujul on ainulaadne armastuse märk teie naise jaoks. Sest naisi on sädelevad kalliskivid juba sajandeid köitnud ja nad tunnevad erilist võlu sädelevate kivide vastu. Selged, suured teemandid asetavad teie armastuse sümboli kesksele kohale. Ei ole üllatav, et teemantsõrmust peetakse kihlasõrmuste seas klassikaks. Veelgi enam, acredo kasutab ainult parimaid teemante ja pöörab tähelepanu kvaliteetsele töötlemisele. Nii et pane oma tulevase naise süda kiiremini lööma - erakordsete teemantidest ehetega acredolt!

Teemantidest ehted igas vormis ja vormis

Teemantidega ehted meeldivad igale naisele: olgu need siis ajatud ja tagasihoidlikud või silmatorkavad ja uhkeldavad. Otsustav on teemantide sobiv asetus. Veatu ja täiuslikult lihvitud teemant tõmbab kindlasti kõik pilgud ligi. Tänu oma puhtusele tõstab see iga naise ehteid ja paneb tema silmad veelgi säravamalt särama. Teemantist ehteid saab kujundada mitmel viisil ja kombineerida teiste aksessuaaridega. Sõltuvalt olukorrast võivad naised kanda teemante klassikaliselt lihtsalt või põnevalt trendikalt. Teemandid on alati pilkupüüdev!

Teie enda kujundatud teemantidega ehted

Acredos on teil võimalus kujundada oma ehteid ise. Acredo abielusõrmuste konfiguraatori abil saate vaadata ja individuaalselt konfigureerida oma abielusõrmustele sobivaid teemantidest ehteid. Valige ise soovitud vääriskivide suurus ja teemantide paigutus ehetel. Sõrmuste kujundamisel võite näiteks valida terve või külgmise teemantiga sõrmuse. Valgest kullast ehted harmoneeruvad eriti hästi teemantidega ja rõhutavad nende väärtust. Acredo ehete konfiguraatori abil saate neid arvukaid variante kodus vaadata ja neid oma erinevate riietega proovida. Tähistage elu teemantidega acredo ehetega!