Plaatinast teemantidega ehted | acredo

Plaatina Teemantidega ehted

Plaatinast teemantidega sõrmused ja teemantidega ehted on valmistatud kuninglikele isikutele. Suurepärased teemandid ja plaatina moodustavad ainulaadse sideme.

Plaatina on haruldane ja puhas. Koos eri kujuga teemantidega luuakse ekstraklassi ehteid. Samal ajal väljendab plaatinast hõbedane teemantide värvus teatavat tagasihoidlikkust.

Sirvige meie valikut ja looge oma unikaalne plaatinast ehe.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kuninglikud teemantidega ehted

Plaatina on lihtsalt taevalik. Hõbedast värvi väärismetall on äärmiselt haruldane ja seetõttu väga väärtuslik. Koos teemantide või muude vääriskividega luuakse vastupandamatuid ehteid.

Pulmad plaatina teemantidega ehtedega

Ükski kuninglik pulm ei toimu ilma plaatinast teemantidega eheteta. Pruuti kaunistavad teemantkõrvarõngad, teemantkaelakee ja mõnikord ka teemantkäevõru plaatinast. Tiara on hädavajalik. Avastage endas kuninglik kõrkus ja hellitage end plaatinast teemantidega ehetega.

Kujundage ise oma plaatina teemantidest ehted.

Me pakume acredo's laia valikut plaatinast teemantidega sõrmuste disainilahendusi. Need on eelkõige plaatinast solitaire-sõrmused ja igavikulised sõrmused plaatinast. Need sõrmused võivad olla varustatud kas valgete või värviliste teemantide või safiiridega. Kujundage oma lemmiksõrmus või kandke sõrmuseid virnas.

Kõrvarõngad saadavad meid iga päev. Plaatinast teemantkõrvarõngad on midagi erilist. Sõltuvalt kivi suurusest on need diskreetsed klassikud või hingematvalt ilusad. Kombineerime plaatinast teemantidest ehteid parimate teemantidega. Teemandid alates 0,3ct on varustatud rahvusvahelise sertifikaadiga acredo, mis kinnitab nende suurepärast kvaliteeti ja pakub kindlustunnet.

Kui valite plaatinast kõrvarõngad ja plaatinast sõrmused, on teie teemantidega ehted ideaalselt sobitatud. Taevalik komplekt, mis ei jäta midagi soovida.