Meie abielusõrmuse konfiguraator

Avastage oma loovus

Profiilid erilise kandmismugavusega

Profiilid erilise kandmismugavusega

Rõngaprofiil on rõngakanduri kuju ristlõige. See on otsustav selle jaoks, kuidas sõrmus teie sõrmes tundub.

Acredo profiilivormid on igas mõttes täiustatud. Olgu need siis pehmelt kumerad või sirged ja graafilised - põhirõhk on absoluutsel kandmismugavusel.

Konfiguraatoris saate hõlpsasti valida erinevaid profiile ja saada mulje sellest, kuidas rõnga iseloom muutub vastavalt profiili kujule.

Profiilid erilise kandmismugavusega
Delikaatne või lai

Delikaatne või lai

Sõrmuse laiusega määrate, kas teie sõrmus peaks olema kitsas ja õrn või lai ja väljendusrikas.

Akredo puhul on sõltuvalt profiilist võimalik kasutada rõnga laiust 2,00 kuni 10,00 mm. Muuhulgas on sõrmuse laiuse puhul määravaks teie käe proportsioonid.

Teie rõngaste stabiilsus suureneb, mida suurem on rõnga kõrgus, st kaugus rõnga siseküljelt välisküljele.

Delikaatne või lai
Ühe- või mitmevärviline

Ühe- või mitmevärviline

Sõrmus ei pea alati olema tavaline ja sile. Laske oma loovusel vabalt tegutseda.

Rõngaste jaotamise kaudu on võimalik valida erinevaid kujundusvariante: alates sileda ühevärvilisest rõngast kuni mitme eri värvi kettaga rõngasteni.

Konfiguraatorist leiate juba kõige tavalisemate jaotuste määratluse.

Ühe- või mitmevärviline

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Liited kui kujunduselement

Liited kui kujunduselement

Liited on materjali süvendid, mis on ühelt poolt kujunduselement ja teiselt poolt vajalikud kahe materjali või pinna puhtaks eraldamiseks.

Alates sageli kasutatavast V-liigendist kuni harmoonilise laineliigendini või populaarse Saturn-liigendini pakub acredo teile väga laia valikut eri laiustes.

Liited kui kujunduselement
Päikesekollane või helevalge

Päikesekollane või helevalge

Kas klassikalise kollase kulla soe sära meeldib teile või paelub teid rohkem valge väärismetalli jahe sära? Proovige seda välja.

Acredo konfiguraatori abil on teil võimalik valida ka meelitavate roosade, ekstravagantsete punaste või roheliste ja tagasihoidlike hallide toonide vahel.

Või ehk soovite luua mitmevärvilise kujunduse ja lisada näiteks valgele sõrmusele roosad aktsendid?

Päikesekollane või helevalge
Peenus

Peenus

Kui olete otsustanud oma sõrmuse värvi, antakse teile valik võimalike sulamite vahel peenuse kaudu.

Näiteks acredo's saab valida roosakas kuld 585/- ja roosakas kuld 750/- värvi roosa värvi vahel. Erinevad hinnaklassid kuvatakse otse.

Kõiki disainilahendusi saab konfigureerida erinevatest kuld-, pallaadium- ja plaatinasulamitest.

Peenus

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Poleeritud või struktureeritud

Poleeritud või struktureeritud

Pinna tekstuur on tugev disainielement.

Klassikaline sõrmus on läikiv oma poleeritud pinnaga. Saate luua visuaalselt tagasihoidlikke, rohkem disainile orienteeritud pindu liiva- või pikimattvärvides.

Kaldmati, jäämati ja vasaraga on saadaval ebatavaliste või tugevamate struktuuridega pinnad.

Poleeritud või struktureeritud
Puhas ja särav

Puhas ja särav

Teemantide võlu on meie kirg. Seepärast pakume teile teemantpärgasid eriti soodsate hindadega.

Kui tegemist on kivide kinnitamisega, näitab acredo konfiguraator kõiki oma oskusi: kas üks või mitu teemanti, sõrmuse välisküljel, küljel või isegi siseküljel. Kõik on võimalik.

Kiviraamatukogu kaudu saate mugava ülevaate kõige populaarsematest variatsioonidest, mida saab vabalt edasi arendada kuni tähistaevani.

Valides kivide arvu, suurust ja kvaliteeti ning isegi värvilisi kive, saate luua kõrgeima individuaalsuse taseme.

Puhas ja särav
Isiklik graveering ja sõrmuse suurus

Isiklik graveering ja sõrmuse suurus

Kroonige iga ehe isikliku armastussõnumiga. Me graveerime selle hea meelega traditsiooniliselt sõrmuse siseküljele või ründavalt sõrmuse välisküljele.

Acredo uuenduslik lasertehnoloogia võimaldab nii klassikalist nime ja kuupäeva varianti kui ka vaba joonistuse kunstilist varianti.

Meie akredo partnerid aitavad teid hea meelega teie sõrmuse suuruse korrektsel määramisel. Tavaliselt registreeritakse sõrme ümbermõõt. Teise võimalusena võib mõõta väga hästi sobiva rõnga siseläbimõõtu.

Isiklik graveering ja sõrmuse suurus

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Teie soovide nimekiri

Teie soovide nimekiri

Olete loonud oma unistuste disaini? Seejärel salvestage see oma isiklikku soovide nimekirja.

Oma nime, postiindeksi ja sünnikuupäeva abil saate sellele ikka ja jälle tagasi pöörduda.

Kas soovite oma tulemust entusiastlikult jagada või saata seda e-posti teel? Seda on lihtne teha ka soovide nimekirja kaudu.

Teie soovide nimekiri

Alusta oma konfiguratsiooni

Sellest baasmudelist lähtudes saate kujundada oma unistuste sõrmused. Soovime teile palju rõõmu.

Start konfiguratsioon

pages.weddingRingsConfigurator

acredo abielusõrmuste konfiguraator

Kujundage individuaalselt ja laske see kujundada. Acredos on teil valikuvõimalus. Meie [abielusõrmuste konfiguraator]({url configurator}) abil saate oma abielusõrmused ise kujundada. Acredo abielusõrmuste konfiguraator on ideaalne paaridele, kes armastavad ebatavalisi asju, soovivad ise olla loomingulised või soovivad tutvuda abielusõrmuste maailmaga. Tänu meie suurele valikule sõrmusstiilide on midagi igale tüübile ja igale stiilile: trendikas vs. klassikaline - sädelev vs. lihtne - luksuslik vs. tagasihoidlik. Tee oma unistused teoks ja saa oma unikaalsete armastussümbolite disaineriks!

acredo abielusõrmuste konfiguraator: parim viis oma ideaalsete abielusõrmuste juurde

Teie siira armastuse märgiks saadavad abielusõrmused teid läbi abielu. Selleks, et te tunneksite end oma abielusõrmustega kogu eluaeg mugavalt, tuleks nii valikut kui ka disaini väga hoolikalt kaaluda. Acredo abielusõrmuste konfiguraatori abil saab seda mugavalt ja lihtsalt teha kodus, igal ajal ja vaid mõne hiireklikiga. Inspireerituna meie kollektsioonidest, Hollywoodi trendidest või sõprade pulmadest, saate igal ajal proovida erinevaid disainilahendusi ja muuta üksikuid komponente, nagu kuju, värvi, sulam, pinda ja kivifikseeringut.

Konfigureerige abielusõrmused: Unikaalsed sõrmused vaid paari sammuga

Teie partner, arvuti, ideed ja tass teed või klaas šampanjat - see on kõik, mida te vajate konfiguratsiooniks! Esimeses etapis määrate kindlaks naiste sõrmuse mõõtmed ja kuju. Seejärel valige soovitud värvid vastavalt soovile. Kombineerige värve ja pindu vabalt vastavalt oma erilistele ideedele. Nüüd võivad daamid oodata kujunduse kõige meeldivamat osa: sobivate teemantide/briljantide valimist. Säravalt säravad või elegantselt lihtsad - konfigureerige need ise. Lõpuks on härrade kord: teie sõrmused kuvatakse nii, et need vastaksid naiste mudelile; ainult suurust ja laiust tuleb kohandada. Lõpuks saate ühes meie asukohtades testida oma konfigureeritud sõrmuse kandmismugavust ja harmooniat oma käel ja tellida lõpliku sõrmuse. Teie abielusõrmuste individuaalne kujundamine pole kunagi varem olnud nii lihtne!