Pulmasõrmused - unikaalselt inspireeriv | acredo

Kõik abielusõrmused Avasta acredo

Kas otsite oma isiklikke abielusõrmuseid? Tutvuge meie abielusõrmuse disainilahenduste mitmekesisusega siin

Acredo abielusõrmused on inspireerivad, ainulaadsed ja püsivad. Iga siin näidatud sõrmuspaar on ideaalne inspiratsioon pulmasõrmuste loomiseks, mis sobivad ideaalselt teie, teie stiili ja teie armastusega.

Sertifitseeritud kõrgekvaliteediline Made in Germany.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Isikupäraste abielusõrmuste sõrmused

Ebatavaline disain kohtub harmooniliste vormidega

Need on igavese armastuse, truuduse ja pühendumuse deklaratsioon - juba iidsetest aegadest alates on kaks inimest väljendanud oma igavest sidet abielusõrmustega. Sellest ajast alates on nende ühine valimine olnud lahutamatu osa elu kõige ilusama päeva ettevalmistustest. Paljud tavad on sellest ajast alates muutunud, kuid abielusõrmused olid ja on endiselt igavese armastuse sümbol: Abielusõrmustel ei ole algust ega lõppu ja seega on need täiuslik märk lõputust sidemest.

Õige abielusõrmuse leidmine

Igavene armastus tähendab sõrmust igaveseks. Selleks, et see kestaks kaua ja et mõlemad partnerid tunneksid end selles mugavalt, peaksite hoolikalt läbi mõtlema, milliseid abielusõrmuseid valite. Acredo eksperdid aitavad teid hea meelega teie soovide professionaalsel elluviimisel. Lisateavet leiate internetist või külastage ühte meie paljudest asukohtadest - kindlasti ka teie lähedal. Meie nõustajatel on teile veel palju ideid ja ettepanekuid. Acredo kollektsioonidest leiad igale stiilile sobivad ehted. Eksklusiivsus ja elegantsus, käsitsi viimistletud vormid erakordseks

Käsitsi viimistletud vormid, mis tagavad erakordse kandmismugavuse, ja esmaklassilised vääriskivid iseloomustavad kõrgekvaliteedilisi ehteid. Ükskõik, milliseid abielusõrmuseid ja ehteid te ostate, acredo abielusõrmustega tunnete end iga päev hästi.

Kuldsed ja plaatinast abielusõrmused

Valikud on mitmekülgsed: väga populaarsed on kullast ja plaatinast valmistatud abielusõrmused - tasakaalus on värvivariatsioonid kollasest kuni punase ja valge kullani. Realiseerige oma stiili, armastust ja ellusuhtumist pulmasõrmustega, mille kujundate ise meie akredo-konfiguraatori abil. Lihtne kasutada, saate kujundada abielusõrmuseid vastavalt oma soovidele ja ideedele. Konfigureerimisvõimalusega saab kuju, värvi, sulami, pinna ja kivide kinnituse kombinatsiooniga luua ehted ja abielusõrmused, mis sobivad välimuselt ja stiililt täielikult teie isikupäraga.

Acredo abielusõrmused, kihlasõrmused ja ehted valmistatakse teie jaoks individuaalselt ja suure hoolega ning detailidele tähelepanu pöörates Saksamaa Pforzheimis asuvas tootmiskohas, ühes maailma juhtivas abielusõrmuste manufaktuuris. Nii luuakse kirglikult ja pühendunult ehteid kogu eluks.