Teemantidega kõrvarõngad | acredo

Kõrvarõngad teemantidega ja kõrvarõngad

Akredo teemantidega kõrvarõngad on aegumatu elegantsiga klassika. Meie 4, 6 või 8 teemantidega kõrvarõngaste või raamiga kõrvarõngaste puhul määrate te kivide suuruse ja kvaliteedi ning valite sulami.

See kehtib ka ümmarguse kujuga ja loominguliste kivisätetega teemantkõrvarõngaste kohta.

Teemantkõrvarõngad ja teemantkõrvarõngad on absoluutsed põhitarbed, mida iga naine peaks omama.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Teemantidega kõrvarõngad - acredo

Üks populaarsemaid aksessuaare naiste maailmas: kõrvarõngad. Akredo teemantkõrvarõngad või teemantkõrvarõngad muudavad teie kallima riietuse täiuslikuks - nii tema suurel sissepääsul, pulmas kui ka igapäevaelus. Seepärast valige teemantkõrvarõngad, mis sobivad ideaalselt abielusõrmuse või kihlasõrmuse juurde ja harmoneeruvad suurepäraselt nende väärikate ehetega. Kas otsite klassikaliselt lihtsat teemantkõrvarõngast või eriti silmatorkavat teemantkõrvarõngast, acredost leiate suure valiku teemantkõrvarõngaid ja saate neid ise konfigureerida.

Veel üks sümbol teie armastusest: teemantidega kõrvaehteid acredo'lt

Akredo pakub teemantkõrvarõngaid erinevates sulamites ja vormides. Teie nahatoonile ja isiklikele eelistustele sobivad teemantkõrvarõngad, mis on valmistatud kõikvõimalikest materjalidest. Kuldse kinnitusega rõhutate veelgi enam oma ainulaadset ja väärtuslikku armastust. Valgest kullast kõrvarõngad on ajatud ja sobivad veel paljude aastate pärast ideaalselt teie abielusõrmuste juurde. 6-kõrvarõngaste ja kõrvarõngaste kuju, nagu näiteks tähed, mis on esile kutsutud 6-kõrvarõngaga, võib teie armastust veelgi tugevamalt väljendada. Hangi oma partnerile tähti taevast või näita talle, et sinu süda lööb ainult tema jaoks!

See, mis ei sobi, tehakse sobivaks

Kui teile meeldib isiklikke aktsente seada või olete oma abielusõrmused juba ise konfigureerinud, saate ka oma teemantkõrvarõngad ise kujundada acredo konfiguraatori abil. Lisaks pulma- ja kihlasõrmustele saab ka kõrvarõngaid ja kõrvarõngaid kohandada ja kujundada. Nagi või kõrvarõngad - valge kuld või plaatina - kandiline või ümmargune vääriskivi: selle ja palju muud saate ise otsustada acredo ehetekonfiguraatori abil ja vaadata tulemust kohe oma ekraanil. Meie kohtades näitavad meie nõustajad teile teie individuaalseid teemantkõrvarõngaid ja täpsustavad muid üksikasju. Teie kujundate oma pulmi ja abielu. Nii et kujundage ise oma kihlasõrmus, abielusõrmus ja sobivad teemantkõrvarõngad. Acredo konfiguraator teeb selle võimalikuks ja ainulaadseks!