Ripatsiga teemantketid | acredo

Teemantkettad ja Colliers

Kujundage oma isiklik teemantkaelakee koos acredoga. Lihtsalt valige oma lemmik teemantkaelakee ja määrake kindlaks teemantide suurus ja kvaliteet.

Pakume teile laias valikus disainilahendusi alates klassikalistest solitaire'i teemantidega kaelakeedest kuni ümmarguste või südamekujuliste ripatsitega kaelakeedeni.

Kinkige endale või oma lemmik inimesele maiuspala. Loodame, et teile meeldib teie uus teemantkaelakee.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Teemantidega kaelakeed - acredo

Akredo teemantripatsiga kaelakeeles või ketis kannate oma igavese armastuse sümbolit otse oma südames. Lisaks on teemantkaelakee rikkuse sümbol: teie kestva armastuse rikkus. See hinnaline teemantkaelakee rõhutab eriti teie dekolteed ja tõmbab tähelepanu igal ajal - nii igapäevatöös kui ka elegantsel õhtusel üritusel. Teemantkaelakee sobib iga riietusstiili ja iga trendiga. Kindlasti erakordne ehe oma kallimale. Seetõttu pöörab acredo erilist tähelepanu ka teemantide laitmatule kvaliteedile ja kvaliteetsele töötlemisele teemantkaelakeede puhul.

Diamond kaelakeed ja teemant ripatsid acredo: Nii mitmekesine kui teie armastus

Analoogiliselt oma solitaire'i ja teemantidega kõrvaehete puhul saate ka oma teemantkaelakee puhul valida raamiga või 4- või 6-krae kinnituse vahel. Näiteks kõver raam sobib väga hästi teemantidega ripatsiks. Selle pilkupüüdev ja samas elegantne disain annab teie teemantkaelakeele veelgi uhkema välimuse.
Võite valida ka vastava teemantkaelakee puhul kas madu- või punutud keti vahel. Näiteks näeb 6-kraanilise kinnitusega teemant väga hästi välja punutud ketil. See teemantkaelakee, kas tavaline või valge ja kollase kulla kombinatsioonina, on kindlasti eriline pilkupüüdja.

####Das teemantkaelakee: teie isikupära eriline väljendusviis
Teemantrihoidja on teile nii südamelähedane kui muidu ainult teie partner ja seega on see oma olemuselt väga isiklik ehe. Rõhutage oma individuaalsust veelgi rohkem ja kujundage oma teemantkaelakee ise acredo ehete konfiguraatori abil. Tänu meie ehete konfiguraatorile saate vaadata kalliskive nende erinevates seadetes ja kombinatsioonis erinevate kaelakeedega ning koostada ise oma isikliku lemmiku. Meie asukohtades näitavad meie nõustajad teile teie isiklikku teemantkaelakeed ja kooskõlastavad koos teiega viimased sammud. Teie teemantkaelakee ei ole seega mitte ainult rikas armastusest, vaid ka rikkalik individuaalsete aktsentide poolest.