Teemantidega ehted kullast | acredo

Teemantidega ehted kullast

Kullast või kollasest kullast teemantidest ehted avaldavad suurt võlu. Kulla toon on soe ja ületamatu, kui tegemist on kõrvarõngaste, kaelakeede, käevõrude ja teemantidega kaunistatud sõrmustega.

Hoolitsege end kuldsetele teemantidest ehetele või avastage kingitus väga erilisele inimesele oma elus

Meie kollektsioonis näitame teile kõige ilusamaid kuldseid teemantidega ehteid, mis on väga erinevates stiilides: alates klassikalisest kuni romantilise ja luksuseni. Mine avastamisretkele.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Teemantidega ehted kullast

Mõiste teemandijuveelid on sulg erinevate ehetüüpide ümber, mis panevad naiste südamed kiiremini lööma. Nende hulka kuuluvad teemantkõrvarõngad, teemantsõrmused, teemantriipustega kaelakeed ja teemantkäevõrud

Väärtuslik kuld

Kuldsetel teemantidest ehetel on väga eriline aura. Kuld on inimesi juba tuhandeid aastaid paelunud. See on haruldane ja väärtuslik. Seepärast on see ihaldusväärne. Seetõttu on kullast teemantidega ehted alati väga hea valik. Inimesed armastavad teid selle eest. Sest kuldsed teemantidega ehted väljendavad tunnustust.

Kuldsed teemantkõrvarõngad

Kõrvarõngad on üldiselt lemmikud ehted. Neid märkab teine inimene esmapilgul ja need ümardavad välimust. Seepärast on teil alati õigus kuldsetele teemantkõrvarõngastele. Me pakume teile acredo's teemantidega ehteid kuldsetest nööpkõrvarõngastest või erinevate seadistustega kõrvarõngastest. Teemandid suuruses 0,10ct kuni 1ct on seatud 4,6,8 küünisega või raamiga. Lisaks pakume kuldsetest teemantidest kõrvarõngaid, mis sobivad meie kihlasõrmuste ja abielusõrmuste disainiga. See on lihtne viis kuldse teemantidega ehtekomplekti täiendamiseks, mis võib aastate jooksul kasvada.

Teemantkaelakeed ja kuldsed teemantkäevõrud

Kaelakee või kett, millel on kuldne teemantriipus, kuulub selgelt teie kuldsetesse teemantidest ehetesse. Loomulikult on meie valikus ka süda. Lisaks klassikalistele solitaire'i ripatsitega kaelakeedele on meie tootevalikus ka ümmarguste teemantidega kaelakeed. Laske end inspireerida meie kuldsetest teemantidest ehtedest.

Pulma-aastapäev, emadepäev, jõulud on vaid mõned sündmused, mis sobivad ideaalselt kuldse teemantiga ehete kinkimiseks.