Teemantidega ehted roosast kullast

Teemantidega ehted roosast kullast

Roosa kuld on romantikute kullavärv. Roosast kullast teemantidega ehted kombineerivad roosa kulla värvi delikaatsuse teemantide jõuga. Pulmadeks on roosast kullast teemantidega ehted ideaalsed ehted pruudile.

Leidke endale või kingituseks roosast kullast teemantidega ehted meie kollektsioonist.

Teemantidega sõrmused, kõrvarõngad, kaelakeed ja käevõrud roosast kullast ootavad avastamist.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Roosast kullast teemantidega ehted

Peigmees ootab närviliselt oma pruuti. Pruut sammub peigmehe poole oma isa käel, nägu loori taha peidetud. See on enamiku jaoks klassikaline pulm. Kuninglikud pered näitavad, kuidas seda tehakse: klassikalises pulmas pruut vajab õigeid ehteid.

Roosa kuld - klassikaline ja romantiline kombinatsioon

Roosast kullast teemantidega ehted on klassikalised ja samas väga romantilised. Roosa kuld sobib iga nahatooniga. Selle värv on õrn ja tagasihoidlik. Teemantide sära loob võimsa kontrasti roosa kulla näol. Mitte ainult loori all, vaid ka igapäevaelus tõmbavad roosast kullast teemantidega kõrvarõngad pilke ligi.

Armastuse väljendus

Iga ehe on väärtuslik. Olgu selleks siis sellega seotud mälestused või materjalide väärtus. Roosast kullast teemantidega ehted räägivad armastusest. Armastusest, mida tunned oma kõrval oleva inimese vastu. Teie romantikast ja armastustest, mis Teie vahel valitseb. Jäädvustage kõik need tunded teemantidega roosast kullast ehetega

Pakume Teile laia valikut eri stiilis disainilahendusi: alates klassikalistest solitaire roosast kullast sõrmustest või ripatsitest kuni rikkalike kiviridadega, kus teemandid ehetel sümboliseerivad lõputut tähistaevast. Saage inspiratsiooni ja looge. Nõustame Teid hea meelega ühes meie esinduses. Ootame Teid külla.