Kvaliteetsed ehtekomplektid | acredo

Kvaliteetne Ehtekomplektid

Sünnipäev, pulma-aastapäev, järeltulija, edutamine. Individuaalsed ehtekomplektid on alati kena kingiidee

Avastage individuaalsed ehtekomplektid, mis sisaldavad stiilseid kombinatsioone kaelakee, käevõru, kõrvaehete ja uhkete sõrmuste kombinatsioone.

Kombineeri oma täiuslik ehtekomplekt oma südame järgi. Sobivad ehted leiad siit.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Individuaalsed ehtekomplektid

Ehtekomplekt koosneb ehtekomplektidest, mille disain on ideaalselt kooskõlastatud. Tavaliselt koosneb ehtekomplekt sõrmusest, kõrvarõngastest ja ripatsiga kaelakeest. Kui komplekti saab lisada käevõru, seda parem.

Kvaliteetne ja individuaalne

Acredo ehtekomplektidel on mitmeid eeliseid. Ühest küljest on need kvaliteetsed, sest iga ehtekomplekt on valmistatud meie tehases Saksamaal täpsuse, täiuslikkuse ja suure armastusega
Teiseks saab ehtekomplekti üksikud ehted eraldi kokku panna. Kombineeri sõrmuseid, kaelakeesid ja kõrvarõngaid oma lemmikkomplekti loomiseks.
Lisaks saab iga ehtekeha individuaalselt muuta, kasutades konfiguraatorit, ja võimaluse korral varustada selle isikliku graveeringuga. Sellest ainulaadsemaks ei saa enam midagi.

Classic & Design

Saate valida klassikaliste ehtekomplektide vahel, mis sisaldavad solitaire'i sõrmuseid, solitaire'i kõrvarõngaid ja teemantkaelakeed või disainile orienteeritud ehtekomplekte, mille ehted on sobitatud eriti õnnestunud kihlasõrmuse ja abielusõrmuse disainiga. Samal ajal on meie jaoks väga oluline kandmismugavus. Me soovime, et te naudiksite oma ehtekomplekti iga päev ja kannaksite seda võimalikult sageli

Täiuslik kingitus

Olenemata sellest, kas ostate ehteid kohe komplektina või täiendate neid järk-järgult, jääb ehtekomplekt alati meenutama väärtuslikke hetki teie elus. Ehtekomplekt või selle üksikud osad on alati suurepärane kingitus. Selleks on palju võimalusi. Järgmine sünnipäev, pulma-aastapäev või jõulud on kindlasti tulemas. Ehtekomplektiga paned oma meeled korraks rahule ja võid rahulikult järgmisele sündmusele vastu vaadata.