Valgest kullast teemantidega ehted | acredo

Valge kuld Teemantidega ehted

Valge kuld on ajatult ilus. Seepärast on see üks lemmikuid elegantsete teemantidega ehete jaoks. Tutvuge meie ulatusliku valgest kullast ehete kollektsiooniga.

Tänu oma neutraalsele hõbedasele värvusele saab valgest kullast ehteid suurepäraselt kombineerida teiste ehetega, näiteks kihlasõrmuste või abielusõrmustega.

Tutvustame Teile kõige ilusamaid valgest kullast ehteid. Ideaalne kingitus igaks juhuks.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Loo omaenda valgest kullast ehted teemantidega

Valgel kullal on palju fänne, sest hõbedane värv on ilus ja kergesti kombineeritav. Samuti on valge kuld ajatu ja sobib seega suurepäraselt kokku teiste väärtuslike ehetega.

Traditsioonilised ehted

Valgest kullast ehteid tunneme oma emadelt ja vanaemadelt. Kõikides põlvkondades on valgest kullast teemantidest ehteid armastatud ja sageli uhkelt edasi antud. Tänapäeval on valgest kullast ehted samadel põhjustel moodsad. Valge kuld on ajatu ja teda on kerge kombineerida teiste ehetega.

Individuaalne disain

Alustage oma enda traditsioon ja kujundage endale isiklik valgest kulla ehe. Selleks sirvige meie kataloogi, kus on arvukalt erinevaid disainilahendusi, ja valige endale meelepärased ehted. Kasutage konfiguraatorit, et määrata, kas eelistate valgest kullast 14kt või valgest kullast 18kt ehet. Pärast seda peate vaid määrama teemantide kvaliteedi ja Teie valgest kullast ehted acredo'lt on valmis. See kehtib valgest kullast kõrvarõngaste, ripatsitega kaelakeede, käevõrude ja teemantidega sõrmuste kohta.

Kinkige valgest kullast ehteid.

Valgest kullast valmistatud ehetega kingite rõõmu, olenemata sellest, millisel puhul. Kõige parem on alustada hommikuse kingitusega pruudile. Seejärel järgnevad paljud õnnelikud pulma-aastapäevad, sünnipäevad, ilusad mälestused ja erilised sündmused, mida saab jäädvustada valgest kullast teemantidega ehete kujul. Soovime Teile palju rõõmu.