Meie ehete konfiguraator

Kujundage ise

Absoluutne individuaalsus

Absoluutne individuaalsus

Inspireeriv disain, kõrgeim tootmiskvaliteet ja absoluutne individuaalsus iseloomustavad iga acredo toodet.

Seepärast on lisaks pulma- ja kihlasõrmustele konfigureeritavad ka meie kaelakeed, kõrvarõngad, teemantsõrmused ja eelkõige mälestussõrmused.

Te lihtsalt valite endale sobivaima mudeli ja vahetate selle selgete sammudega oma uue lemmiktüki vastu.

Absoluutne individuaalsus
Värv

Värv

Milline värv sobib teie tüübile kõige paremini? Kas soovite, et teie ehted sobiksid juba olemasoleva ehtega? Kas seade peaks suurendama teemantide sära? Enne värvivaliku tegemist peaksite neile küsimustele vastama.

Acredo ehtekonfiguraatoris näitame teile oma lemmikut mitmes värvitoonis, et saaksite parema ettekujutuse. Ühe klõpsuga saate valida oma lemmikvärvi.

Värv
Peenus

Peenus

Kui olete värvi valinud, pakub konfiguraator automaatselt sobivaid valuvärve.

Peenus kirjeldab kõrgeima kvaliteediga väärismetalli osakaalu ehtes. See on esitatud tuhandikmillimeetrites. Näiteks kullast 750/- või 18kt on 1000 osast 750 kulda.

Hind arvutatakse kohe, nii et teil on alati ülevaade oma eelarvest.

Peenus

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Modell-Alternativen

Modell-Alternativen

Neile, kes soovivad eksperimenteerida või ei ole otsustanud, pakume alternatiive, mis vastavad teie eelmisele valikule, klõpsates "Mudel".

Sageli teevad väikesed detailid vahet ja te tunnete end äkki teise mudeliga mugavamalt. Proovige seda välja.

Pakume iga ripatsit erinevate kettidega. Näiteks kaelakeede puhul pakume teile alternatiivseid kette ripatsitele või alternatiivseid ripatseid ketile.

Kõrvarõngaste puhul vahetage lihtsalt seadistust ja mälestussõrmuste puhul mudelit.

Modell-Alternativen
Kivikomplekt

Kivikomplekt

Kiviseade suurus määratleb eelkõige ehtekomplekti suuruse.

Pakume Sulle erilisi võimalusi igavikusõrmustega. Siin saad lisaks individuaalse kivi suurusele määratleda ka kivide arvu.

Seega on lisaks pooleldi- ja ümberringi kividega kaetud sõrmusel, veel võimalik valida ka 1, 3, 5 või 7 kiviga sõrmuseid. Teemandid kui väärtuslik mälestus Sinu elu erilistest hetkedest.

Kivikomplekt
Me armastame teemante

Me armastame teemante

Me pakume teile acredo's ainult väga häid teemantide omadusi. Alates kivide suurusest 0,3 ct on igal kivil tunnustatud rahvusvaheliste testimisasutuste sertifikaat. Lõikus on alati suurepärane.

Me armastame teemante

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Graveering ja sõrmuse suurus

Graveering ja sõrmuse suurus

Graveerimise osas oleme acredo väga paindlik. Meie lasertehnoloogia võimaldab kõike, alates klassikalisest kuupäevast kuni lemmikloomade nimede ja joonistusteni. Olge loominguline.

Kui soovite sõrmuse suurust ise määrata, on mitu võimalust: kas mõõdate joonlauaga sobiva sõrmuse siseläbimõõdu või mõõdate mõõdulindiga sõrme ümbermõõtu, millel sõrmust kantakse. Need mõõtmismeetodid on aga tavaliselt ebatäpsed.

Meie spetsialistid kohtades toetavad teid väga hea meelega õige sõrmusmuse suuruse määramisel akredo laiuse mustrite abil

Graveering ja sõrmuse suurus
Teie soovide nimekiri

Teie soovide nimekiri

Kui olete oma konfiguratsiooni lõpetanud, saate selle välja printida või salvestada oma soovide nimekirja. Sealt saab teie unistuste disaini koos teie andmetega igal ajal teie jaoks välja otsida.

Kas soovite oma tulemust entusiastlikult jagada või saata seda e-posti teel? Seda on lihtne teha ka soovide nimekirja kaudu.

Või siis saate kokku leppida kohtumise teie lähedal asuva acredo partneriga, et mitte ainult näha, vaid ka katsuda kujundeid ja mudeleid.

Teie soovide nimekiri

Inspireeriv. Ainulaadne. Jätkusuutlik.

Konfigureerige oma kõrvarõngas

Mitte miski ei meelita nägu rohkem kui kõrvarõngad. Leia endale sobiv suurus ja värv.

pages.diamondJewelryConfigurator
Kujundage oma isiklik kaelakee

Kujundage oma isiklik kaelakee

Milline ripats millise kaelakee juurde? Siin saate luua oma dekolteele sädelevad aktsendid.

Loo oma individuaalne mälestusring

Kasutage konfiguraatori unikaalseid võimalusi, et saada sõrmus täis mälestusi.

pages.diamondJewelryConfigurator

Acredo ehete konfiguraator

Kui tegemist on kihla- või abielusõrmustega, on sobivad ehted hädavajalikud. Acredo jewellery configurator abil saate seda nüüd ka individuaalselt kujundada. Nii saate te oma teemantidest ehted oma riietusega optimaalselt kooskõlastada. Olgu tegemist kõrvarõngaste , kaelakee, mälestussõrmus või solitaire - kõik erakordsed ehted saate ise kujundada acredo ehtekonfiguraatori abil. Kombineeri vabalt vastavalt oma ideedele ja soovidele. Tulemus rõõmustab teid kogu elu!

Kohandage oma ehteid: Nii toimib see kõrvaehete & co. puhul.

Kui olete oma kihla- või abielusõrmuse juba ise kujundanud, siis on teil ka vastavate ehtekomplektide kujundamisel vaba valik. acredo, teie teemantidest ehete spetsialist, pakub laia valikut kujundusvõimalusi teie unikaalsete ehtekomplektide jaoks. Kui otsustate näiteks kaelakee kasuks, saate valida nii keti värvi ja tüübi kui ka ripatsis oleva sädeleva kivi kinnituse, puhtusastme ja suuruse.

Kombineerige vastavalt oma meeleolule ja näete iga väikest muutust kohe ekraanil. Kõrvakaunistuste konfigureerimisel määrate ka kivi värvi, kinnituse ja kvaliteedi. Nii saad kaelakee ja kõrvaehteid omavahel sobitada või minna täiesti erinevatel viisidel.

Konfigureerige oma ehted: Mälestussõrmuste ja solitairidega pole probleemi

Acredo ehtekonfuraatori eriline tugevus on võimalus lisada oma Memoirringi mitte ainult isiklikke mälestusi, vaid ka oma stiili. Iga mudeli kiviseadmeid saab muuta uute variatsioonide jaoks, muutes kivide suurust ja arvu. Lisaks sellele on olemas veel variante graveeringu, sulami, kivide kinnituse ja palju muud, mis võimaldavad individuaalset kujundust mälestussõrmuste ja solitairide puhul. Meie nõustajad teie piirkonnas täiustavad teiega koos teie disainilahendusi hea meelega. Nii kannate juba lühikese aja pärast oma individuaalset ehet kõrva, kaela või sõrme küljes!