Memoire Rings või Eternity Rings | acredo

Mälestussõrmus või Eternity Ringe

Igavikusõrmused on armastajate seas populaarsed ehted, mis sümboliseerivad igavest armastust ja pühendumust. Iga teemant sümboliseerib erilist hetke paari suhtes.

Eterniidsõrmus on sõrmus, mis on kaetud teemantidega. Seda peetakse armastuse ja pühendumise sümboliks. Eterniidsõrmuseid on saadaval erinevates suurustes, alates 0,005 karaadist kuni 0,3 karaadini. Acredost saate osta ehteid ühe kivi suurusega 0,005 kuni 0,3 karaati.

Laske kivikomplektil kasvada iga imelise hetkega või valige pool-luksuslik või luksuslik kõikehõlmav teemantidega täidetud memuaarsõrmus.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Igavikusõrmused & abielusõrmused

Hetke väärtust saab jäädvustada mälestusringiga. Mälestussõrmused - mida nimetatakse ka igavikusõrmusteks, mälestussõrmusteks või liitlassõrmusteks - on eriti emotsionaalsed mälestusehteid ja neid peetakse tunnustuseks koos oma kallimaga veedetud aja eest - ideaalsed ka kihla- ja abielusõrmused.

Teemantpärg mälestuseks - mälestussõrmused

Neil ei ole ei algust ega lõppu - memuaarsõrmused on igaviku ja lõputu armastuse sümbol. Vastavalt nimele tähistab iga üksik teemant ilusat kogemust. Kihlus ja pulmad, kodu, lapsed või karjäärihüpe - ühise õnne võib suurepäraselt kroonida teemantiga ja jäädvustada mälestussõrmuses või mälestussõrmuses. Eristatakse kahte vääriskivide kogumise varianti: Kui kivide paigutus piirdub sõrmuse ülemise osaga, võib alati lisada uusi teemante. Aja jooksul võivad kõik ilusad hetked viia mälestussõrmuseni, mille tulemuseks on kinnine teemantide sõrmus. Kuid sõrmuspael võib olla ka algusest peale täielikult ümberringi seatud. Selle mudeli variatsiooni Memoire või Alliance sõrmused on eriti populaarsed abielusõrmused. Teine variatsioon on Memoire'i sõrmus, mille küljel on teemantide riba. Selles diskreetses variatsioonis on midagi salapärast, sest teemantide sära on kõige paremini näha kandja enda poolt.

Eternity sõrmuste disainivariandid aadressil acredo

Memoire'i sõrmustele on ühiseks tunnuseks võrdse suurusega kalliskivide rida. Acredos on teil võimalus luua oma individuaalne ehe laia valiku variatsioonide hulgast. Vihje: Eternity- või Memory-sõrmused sobivad väga hästi ka abielusõrmuste eelsõrmuseks

Valige erinevate sulamite, metallide värvide ja kujude, kivide suuruste, teemantide värvide ja kinnituste vahel. Eriti ilusad on valgest kullast, kollasest kullast, roosakullast või plaatinast sõrmused. Väga populaarne on kanali kinnitus, kus teemandid on asetatud kahe ümbritseva väärismetallist kangi vahele. Raua asetuses vahelduvad vääriskivi ja väärismetall sõrmuse rajal. Mitut üksteise kõrval asetsevat teemantide rada nimetatakse pavé-fassaadiks - see on "nähtamatu" fassaaditüüp, mis näeb välja nagu läikiv kivivaip.