Lahedad abielusõrmused, kihlasõrmused | acredo

Lahe Stiil

Lahedaid kihlasõrmuseid ja abielusõrmuseid iseloomustab selge disain. Need on armastuse avaldused, mis võivad olla ka veidi laiemad.

Parimad väärismetallid lahedate sõrmuste jaoks on valge kuld, hall kuld ja plaatina. Hõbedast värvi välimust kombineeritakse sageli mustade teemantide ja süsinikuga või kantakse puhtalt.

Disain on ehitatud ilma rõivata sirgetele või kergelt kumeratele profiilikujudele ja just seetõttu on sellel just see lahe efekt, mida meie pruutpaarid soovivad.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Stiilsed abielusõrmused - tõelised avaldused selge disainiga

Laheda stiiliga pulm on printsessi pulmade vastand. Nii pulmariietuse kui ka abielusõrmuste puhul eelistavad lahedad pruutpaarid lihtsaid, selge joonega väljendusrikkaid vorme. Mänguliste ornamentide ja klassikalise kulla asemel soovitakse ühevärvilisi läikivaid hõbedaseemneid, minimalistlikke disainilahendusi ja sümmeetrilisi kujundeid. Isegi abielusõrmuste puhul on lahe, kui need on puhtad ja järgivad selget joont.

Lahedad abielusõrmused on selged

Vastavalt moto "vähem on rohkem" tähistab see lahe sõrmustüüp selget sõnumit, mida väljendavad [kvaliteetsest valgest kullast] (/wedding-rings/white-gold/) või [väärikast plaatinast] (/wedding-rings/platinum/) valmistatud laiad sõrmuspaelad ja selgelt paigutatud kivipesad.

Lahedad abielusõrmused on enesekindlad

Lahe pruut ja peigmees panevad oma abielusõrmustega selgelt nähtavale ja samas väärtuslikule sümboolikale oma intiimse sideme. Lummavalt enesekindlad, vastavad nad oma kõrgetele standarditele lihtsate disainide, stiilsete aktsentide ja peenete teemantide abil

Cool kombineeritud

Valgest kullast, plaatinast või pallaadiumist valmistatud abielusõrmused muutuvad eriti ainulaadseks, kui neid kombineerida vääriskiviga. Vaevalt, et mõni väärismetall on nii hästi kombineeritav teemantidega kui valge sulam. Kui briljandisillutiga teemant sõrmuse välisküljel on liiga silmatorkav, on võimalik seda ka sõrmuse rihma sisse asetada isikliku graveeringu jaoks. Tee tõeline armastuse avaldus meie laheda stiili pulmasõrmustega - avastage meie populaarne lahe kollektsioon siit!

Lahedad kihlasõrmused

Lahedad abielusõrmused sobivad suurepäraselt kokku ka kihlasõrmuse, tavalise pingutusrõnga, solitaire'i või mälestussõrmusega
Kihlasõrmused, millel on pingestatud sõrmused, õhkavad kirjeldamatut kergust ja elegantsi, muutes sõrmuste komplekt
täiuslik. Täiendus ehted
sobib suurepäraselt tavaliste kaelakeede ja teemantkõrvarõngad.