Luksuslikud abielusõrmused ja kihlasõrmused | acredo

Luksuslik Stiil

Suurepärane, hingemattev, fantastiliselt ilus - nii võib kirjeldada acredo luksuslikke abielusõrmuseid ja kihlasõrmuseid.

Luxury Style on teemantide ilutulestik. Erineva kujuga väikesed ja suured teemandid hellitavad teid oma sädelusega päevast päeva. Täiuslikult kujundatud sõrmusekujud on tõelised käte hellitajad, mis lihtsalt tunnevad end hästi.

Loo oma unistus - elus, armastuses ja sõrmustes.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Luksuslikus stiilis abielusõrmused - teemantide ilutulestik

Paljud tüdrukud unistavad pulmadest, kus on palju glamuuri ja sära. Meie luksuslikud abielusõrmused koos suurepäraste teemantidega vastavad sellele unistusele

Luksuslikud armastuse sümbolid

Luksuslikus stiilis pulmad nõuavad glamuurseid, kõrge karaadiga armastuse sümboleid. Akredo kollektsioon "Celebration" võlub hingematvate sõrmustega, mis on seatud erakordsete teemantpaeltega ühiseks eluks. Iga teemant nendes imeliselt luksuslikes abielusõrmustes meenutab erilist hetke. Säravate teemantpaelte abil tähistate elu ja armastust ning hoiate oma ühiseid mälestusi igavesti.

Luksuslik plaatina igaveseks ajaks

Teemantide võlu täielikult komplekteeritud sõrmuspaelad annab pruudile luksusliku välimuse kogu eluks ajaks. Luksust armastavad paarid eelistavad abielusõrmuste materjalina nii üllast ja hinnalist plaatinat kui ka kõrge karaadiga kollast kulda. Need klassikalised sulamid koos säravate valgete teemantidega on lihtsalt uimastavad

Luksusdiamandid

Eksklusiivsed briljantidega luksussõrmuste mudelid ei avalda muljet mitte ainult oma ajatu iluga, vaid ka kompromissitu kvaliteediga [rahvusvaheliselt sertifitseeritud teemantide] (/diamonds/).

Ka kihlasõrmus
ja mälestussõrmus, ei saa olla piisavalt säravaid teemante glamuurses stiilis. Akredo luksuskollektsiooni, kas üksikute sõrmuste või komplektidena, iseloomustab rikkalik kivipesu. Avastage võluvad sõrmusunistused ja laske end inspireerida.