Natural Style abielusõrmused, kihlasõrmused | acredo

Looduslik Stiil

Kas sa armastad loodust oma harmooniliste ja orgaaniliste vormidega? Siis on Natural Style teie jaoks õige valik

Siinkohal tutvustame kihlasõrmuseid ja abielusõrmuseid, millel on eriti harmooniliselt ümardatud vormid ja detailid, mis meenutavad merelainete, õrnade künklike maastike või lehtede kuju.

Laske end inspireerida metsavärvi teemantidega abielusõrmustest. Metsavärv lõpmatu armastuse jaoks. Loodus - meie kõige ilusam kaaslane ühises elus.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Looduslikud abielusõrmused - pruutpaaridele, kes tunnevad seotust loodusega.

Loodusesõbrad hindavad harmooniliselt kujundatud, sensuaalseid ehteid, millel on dekoratiivsed vormid ja stiilne, tagasihoidlik disain. Meie Natural Style abielusõrmused on inspireeritud looduse ilust. Meie abielusõrmuste kollektsioon "Caresse" on sama meelitav kui mere lained. Lainelõikudega või värviliste aktsentidega abielusõrmuste disain peegeldab looduse harmoonilisi vorme, olgu selleks siis mere õrnad lained, maastiku graatsiline kuju või taimede lillevormid.

Loodusest inspireeritud abielusõrmused

Mitmete lainete ja värvide kombineerimisel luuakse unikaalsed kunstiteosed. Need on armastusega käsitsi valmistatud egf Trauringmanufaktur Pforzheimis ja vastavad seega kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Erineva suurusega teemandid kroonivad abielusõrmused lainekujundusega

Tähistaevas - looduslik vaatepilt

Meie [Stardust-kollektsiooni] (/wedding-rings/starry_skies/) abielusõrmuseid kaunistavad sädelevad teemandid, mis on sama ilusad kui tähed taevas. Tähekaunistega abielusõrmused on sõrmuse sõrmuse sõrmusel pimestavad pilgupüüdjad ja toovad armastuse ainulaadsuse harmooniasse looduse iluga
Kavalad kihlasõrmused
on täiuslik täiendus meie pulmasõrmustele, millel on lainelised või tähtedega detailid.

Sertifitseeritud looduskohustus

Meie jaoks on hea stiil sisaldanud tähelepanelikkust looduse suhtes juba mitu aastat. Seepärast pöörame suurt tähelepanu oma toodete kvaliteedile ja tarneahela jälgitavusele. Akredorõngaste tootjana on egf Manufakturil alates 2017. aastast RJC-sertifikaat. See tagab jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse.