Romantilised abielusõrmused ja kihlasõrmused | acredo

Romantiline Stiil

Süda kui armastuse sümbol on puhas romantika. Seepärast mängib see romantilistes sõrmustes koos pärlliidetega suurt rolli

Olgu see siis südamekujulise või südamega paigutatud teemantide kujul, olgu see siis dekoratiivse südameribana või romantilise kihlasõrmuse kinnitusdetailina.

Avastage acredo õrnad ja romantilised disainilahendused, mis on valmistatud armastusega Saksamaal.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Romantilised abielusõrmused armsate detailidega

Õrnad tunded muutuvad suureks armastuseks. Eriti äsja kihlatud paarid igatsevad romantikat. Oma abielusõrmuste valikuga annavad nad märku oma armastusest ja hoiavad oma romantilisi hetki igavesti.

Romantilised abielusõrmused koos pärlmutterpaelaga

Meie abielusõrmused "Millgriff" kollektsioonist pakuvad romantikutele kaunist inspiratsiooni. Millgriff kirjeldab pärlendavat, filigraanset mustrit, mis meenutab tuhandeid üksteise külge aheldatud terasid. Tundlik pärlmutterlus annab sõrmustele kauni sära ja parandab nende välimust tohutult.
Romantilised abielusõrmused, mille muster on pärliühendustega, teevad sõrmuse sõrmusel alati hea kuju ja on populaarsed mudelid nii naiste kui ka meeste sõrmuste puhul. Klassikalised sõrmuseseaded, mida täiendavad sädelevad teemandid, mõjuvad lummavalt romantiliselt ja omavad teatavat vintage-sarmi. Avastage meie romantilised abielusõrmused, mis on kaunite pärlmutteriga ühendatud detailidega teie elu kõige ilusamaks päevaks.

Süda ja roosa kuld - puhas romantika

Kaunistavad [roosakuldsed] abielusõrmused (/wedding-rings/rose-gold/) esinevad õrnalt ja poeetiliselt. Lummavad südametailid või briljantidega teemandid, mis on asetatud südamekujuliselt, annavad ehetele eriti romantilise hõngu. Nende ehete puhul on tähelepanu keskmes disain - südamekujuline kujundus. Armunud trendikandjate jaoks on meie romantilised abielusõrmused ideaalne aksessuaar

Kihlasõrmused romantikutele

Avastage uhked kihlasõrmused, mille seadistusse on lisatud südame elemendid. Süda kui armastuse ja elu sümbol on meie kollektsiooni "Cordial" kihlasõrmuste keskmes. Ole inspireeritud ja kingi oma süda ära acredo kihlasõrmusega.