Urban Style abielusõrmused | acredo

Urban Stiil

Linnaelu on kiire, sageli lärmakas ja hektiline. See nõuab paindlikkust ja kohanemisvõimet. Nõuded, mida peavad täitma ka linnakeskkonnas kantavad kihlasõrmused ja abielusõrmused.

Urban style pakub kihlasõrmuseid ja abielusõrmuseid, mida saab hõlpsasti kombineerida teiste ehetega ja mis on vastupidavad. Samal ajal peaksid need olema rafineeritud ja individuaalsed.

Tõelised disainielemendid on valge kulla või plaatinaga valmistatud valget värvi abielusõrmused. Viimane on eriti vastupidav ja vastupidav. Võta inspiratsiooni ja loo oma individuaalne disain, mis sobib sinu linnaliku "urban" elustiiliga.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Urbanistlikud abielusõrmused - igapäevased ja kohanemisvõimelised

Linnaelustiili iseloomustab kiirus, piiramatu mitmekesisus ja pidev muutumine. Kas on olemas abielusõrmused, mis sobivad selle linnaliku eluhoiakuga? See nõuab uuenduslikke, originaalseid ehteid, mis kohanevad kergesti stiili, muutuste ja igapäevaeluga.
See peaks olema juhuslik, nägema samal ajal hea välja ja loomulikult olema kaasaegne. Linnatüübile, kes on kodus selle maailma linnades, meeldib valida lihtsad abielusõrmused, mis on kombineeritud individuaalse puudutusega.

Urban on plaatina

Urbanistlik elustiil on sageli tormiline. Abielusõrmuste puhul tähendab see, et need peavad midagi vastu pidama. Plaatina on vastupidav ja sobib seetõttu ideaalselt linnaelu jaoks. Plaatinast valmistatud urbanistlike abielusõrmustega tunnete end mugavalt kogu elu. Ka selle eriti ilusa tunde ja imelise kaalu tõttu. Plaatina on linnaliku elustiili jaoks sobiv sulam.

Linnaline individuaalsus

Urbanistlikku välimust tõlgendatakse ja leiutatakse alati individuaalselt, ka abielusõrmuste ja kihlasõrmuste puhul. Kombineerides puhast valget plaatinasulamit erilise värvimängu, diskreetsete pindade või lihtsate detailidega, sünnivad individuaalsed sõrmusunenäod. Karismaatilised kiviasetused on silmatorkavate aktsentidena absoluutselt trendikad, mitte ülepakutud, kuid siiski stiilsed.

Urban abielusõrmused täiendavad ideaalselt

Lihtsad, kuid glamuursed ehted täiendavad suurepäraselt igapäevaseid abielusõrmuseid ja ümardavad oskuslikult urbanistlikku stiili. Acredo moodsad ehtekomplektid, mis koosnevad teemantidega sõrmusest, kõrvarõngastest ja kaelakeest, on imeliselt kooskõlastatud ja näevad suurepäraselt välja nii üksikutena kui ka harmooniliselt kombineerituna.