Kasvavad mälestusrõngad 1-7 kiviga | acredo

Kasvavad igavikusõrmused 1-7 kiviga

Iga kivi on mälestus erilisest hetkest. Lase oma Memoire'i sõrmuse kivikomplektil kasvada iga imelise hetkega.

Valige oma kasvava mälestussõrmuse jaoks mitte ainult kinnitusviisi, vaid ka teemantide arvu, nende suuruse ja kvaliteedi.

Valige oma lemmikdisain ja looge oma absoluutselt isiklik mälestussõrmus üha suurema arvu kividega.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kasvada igavikusõrmused - acredo

Teistsugune päevik

Ükski teine ehe ei sümboliseeri paremini jagatud armastuse õnne ja uute eluetappide ühist algust kui acredo mälestussõrmused. Memoire'i sõrmuse kivikomplekt kasvab tükkhaaval, kui erilised mälestused elu verstapostidest. Iga teemant tähistab unustamatut hetke nende ühises elus - pulmad, kolimine ühisesse koju, lapsed või pulma-aastapäevad. Kasvavate Memoire'i sõrmustega kirjutate oma armastuse loo üles ja kannate seda päevast päeva kaasas.

Nad annavad teie mälestussõrmustele unikaalse iseloomu

Kasvavad mälestussõrmused on erilise iseloomuga mälestused: nii mitmekülgsed kui teie armastuse isiklikud tipphetked, nii mitmekesised kui teie abielu erinevad etapid ja nii emotsionaalsed kui romaan. Memoire-sõrmuse kujundus on teie kätes: te kogete ja määrate, milliseid hetki tahetakse teemantidega jäädvustada.sulami tüüp, kivide kinnitamine, teemantide lihvimise ja kinnitamise tüüp on seadistatav vastavalt teie soovile kasvavate memoire-sõrmuste jaoks. Sel viisil kehastab teie Memoire'i sõrmus läbi väljendusrikka disaini ainulaadset armastuslugu ja on iseloomuliku iseloomuga ehe.

Värvilised nagu elu ise: kasvavad memoire-sõrmusedTeemantide jaoks oma kasvava memoire-sõrmuse teemantides võite valida erinevate pimestavate värvide vahel. Kas taevasinine, õunaroheline, kirsipunane või palju muud - kasvavad mälestussõrmused saab kujundada teie isiklikus lemmikvärvis. Veelgi enam, iga armastushetke jaoks võib valida erineva värvi teemandi. See muudab teie Memoire Ringi ja selle taga oleva "käsikirja" laste ja lastelaste jaoks veelgi põnevamaks. Oma emotsionaalsete elementide, isiklike tahkude ja uhkete värvidega on kasvav Memoire Ring teistsugune päevik.