Igavikusõrmuste bestsellerid | acredo

Igavikusõrmused Bestseller

Oleme koondanud meie enim müüdud acredo igavikusõrmuste kõige populaarsemad mudelid sellesse kompaktsesse kataloogi. Neid saab kanda üksikult mälestuseks, kihlasõrmuse või virnsõrmuse kujul.

Avasta igavikusõrmuse bestsellerid erinevate sätetega. Pakume elegantseid ja uhkeid sätteid suurepärastele igavikusõrmuste teemandirividele.

Avastage ka erinevad kivimõõte ja nende briljantsust igavikusõrmuste bestsellerites. Üks neist sobib kindlasti Teie käele.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Enim müüdud igavikusõrmused

Enimmüüdud acredo igavikusõrmused koosnevad kõige populaarsematest igavikusõrmuste disainidest. Iga disain on saadaval erinevates laiustes, erinevate kivi suurustega ja teemandi kogustega. Enimmüüdud igavikusõrmuste kataloogis oleme kokku toonud variatsioone kõige populaarsematest mudelitest klientide seas.

Näiteks leiate igavikusõrmuste bestsellerite seast pave, channel ja bar sättega sõrmused. Olenevalt sätte tüübist, saab rohkem või vähem sõrmuseid paigaldada sõrmusesse. Bar säte näiteks on laiem võrreldes pave sättega. Seetõttu mahub vähem kive bar sättega igavikusõrmusele kui pave sättele samas ümbermõõdus. Channel säte annab kividele vägagi kaasaegse välimuse, kus kivid on ühtlaselt nii alt kui ka ülevalt väärismetalliga kinni hoitud.

Igavikusõrmuste bestsellerid sõltuvad vastavalt trendidest, aga jäävad siiski ajatult ilusaks. Viimastel aastatel on kliendid vaimustunud eelkõige õhukestest igavikusõrmustest, mida kantakse kas üksikult või koos teiste sõrmustega. Avastage oma isiklik igavikusõrmuste bestseller, mis meenutab Teile palju ilusaid hetki Teie elus.