Teemantidega pruutsõrmuste komplekt - inspireeriv & unikaalne | acredo

Teemantehted pruudile Sõrmustekomplektid

Pruutsõrmuste komplektid, kaasarvatud acredo igavikusõrmused on inspireerivad ja täiesti individuaalsed. Nad ühendavad elu õnnelikud hetked absoluutses harmoonias.

Kujundage enda pruutsõrmuse komplekt ühes või mitmes värvitoonis - kullas või plaatinas, ilma kivideta või kiviridadega. Kaks, kolm või rohkem sõrmusi ühel sõrmel? Acredo sõrmustekomplektidega on seda lihtne ette kujutada.

Avastage pruutsõrmuste klassika uut tõlgendust. Naised armastavad kingitusi.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Pruutsõrmuste komplektid - inspireeriv & 100% unikaalne

Kas plaanite pulmi ja otsite inspiratsiooni, kuidas kihlasõrmus, abielusõrmus ja igavikussõrmus koos välja näevad? Sirvige meie kataloogi ja laske oma mõtetel vabalt liikuda.

Meie teemantidega pruutsõrmuste komplektid sisaldavad kas solitaire'i teemantidega sõrmust, mille keskel on suur teemant, või kihlasõrmuse jaoks mõeldud igavikussõrmust, millel on palju väikseid teemante.
Seda ääristab tavaline abielusõrmus. Või on abielusõrmus kaunistatud ka briljant-, printsess- või baguette-töödeldud teemantidega. Mõnikord aga kasutatakse igavikusõrmust ka naise abielusõrmusena.

2 - 4 sõrmust pruutsõrmuse komplekti jaoks.

Sõrmuste komplekt koos või ilma igavikusõrmusega võib seega koosneda 2 sõrmusest daamile kuni kokku 4 sõrmuseni daamile ja härrale. Lisaks elegantsetele ühevärvilistele variantidele on acredo's võimalik luua ka loomingulisi variante erinevates kullatoonides või sulamites. Meie sõrmusekomplektidesse on paigaldatud isegi värvilisi teemante. See annab Teile lugematuid võimalusi luua ainulaadne teemantidega pruutsõrmuste komplekt koos igavikusõrmusega või ilma.

Saksamaal valmistatud teemantidega pruutsõrmuste komplektid

Kõik sõrmused sõrmusekomplektides valmistatakse meie manufaktuuris Saksamaal suure tähelepanuga. Meie spetsialistide ja uusima tehnoloogia abi on kasutatud nende loomisel. See tagab, et meie pruutpaar saab 100% individuaalsed sõrmused esmaklassilises kvaliteedis ja naudib neid terve elu.

Laske end inspireerida pruutsõrmuste komplektide erinevatest kombinatsioonidest. Kindlasti leidub midagi igale stiilile. Olgu see siis õrnemad sõrmused väiksemate teemantidega kuni suurte teemantideni suurele lavale. Me teeme selle võimalikuks. Külastage ühte meie lähedal asuvatest partneritest ja nautige konsultatsiooni. Ootame Teie külastust.