Eksklusiivsed mälestussõrmused kuni 0,25 ct kivi kohta

Eksklusiivsed igavikusõrmused kuni 0,25 ct kivi kohta

Hoidke oma kõige väärtuslikumad mälestused acredo kvaliteetse mälestussõrmusega. Sirvige meie eksklusiivsete ja elegantsete mälestussõrmuse kujunduste uimastavat valikut ja looge oma sõrmus.

Teemandid on teie mälestussõrmuse keskpunkt. Iga suurepärane kivi meenutab teile erilist hetke teie elus. Meilt leiad kvaliteetsed mälestussõrmused kuni 0,25 ct, mõnel juhul isegi 0,3 ct teemantidega kivi kohta.

Kombineerituna kulla või plaatinaga luuakse hingematvad armastusrõngad. Teie jaoks on saadaval soojad kullatoonid, nagu kollane kuld, roosakuld, punane kuld või eksklusiivne Signature Gold. Või valige ajatu valge kuld või plaatina. Valik on teie.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Eksklusiivsed acredo igavikusõrmused

Väärtuslik mälestus armastuse õnnest koos

Esimene kohtumine, pulmad või unustamatud puhkused - mälestussõrmused hoiavad meeles erilisi tunde koos oma kallima(te)ga ja neid peetakse vastastikuse tunnustuse märgiks. Eksklusiivsete mälestussõrmustega väljendate seda ainulaadset armastust veelgi tugevamalt ja võlute mitte ainult oma kallimat, vaid ka perekonda ja sõpru. Eksklusiivsed mälestussõrmused on ainulaadsed armastuse tõendid ja väärtuslikud mälestused nende ühisest elust. Kas kasvavad mälestussõrmused sädelevate kalliskividega või luksuslikud täielikult komplekteeritud mälestussõrmused - acredo pakub teile suurepäraseid ja eksklusiivseid eksemplare vastavalt teie individuaalsetele ideedele.

Eksklusiivsusel ei ole piire

Acredo eksklusiivsed mälestussõrmused ühendavad teie kõige väärtuslikumad mälestused kõrgeima kvaliteediga väärismetallide ja puhtaimate teemantidega ehteks, mis on mõeldud igaveseks. Memoire'i sõrmused plaatinast 950 ja kullast 750 on eriti eksklusiivsed ja tõeliselt uhked. Koos klassikalises briljandivormis säravate teemantidega on need puhta elegantsi väljenduseks. Ebatavaliste briljandivärvidega teemantsõrmus või suurepärased safiirid rõhutavad samuti teie Memoire'i sõrmuse eksklusiivsust. Lisaks sellele eristuvad Memoire'i sõrmused acredolt oma tunnetuse ja tugeva iseloomuliku disaini poolest - sest meie puhul ei tunne eksklusiivsus piire.

Veenduge ise: eksklusiivsed Memoire sõrmused acredo's

Meie jaoks on kvaliteetsete materjalide kasutamine, individuaalne disain, kandmismugavus ja kirglik valmistamine kõik osa teie eksklusiivsetest Memoire'i sõrmustest. Meie konsultatsioonikeskustes või veebipõhise konfiguraatori abil sobitame teie eksklusiivsed Memoire'i sõrmused teie stiilile. Konfigureerige oma isiklikud Memoire-sõrmused, määrake eksklusiivsuse aste ja testige ise, milline sõrmus teile kõige paremini sobib. Nii loome koos teiega eksklusiivsed mälestussõrmused, mida te hoiate kogu elu ja kannate oma sõrmes - nagu ühiseid mälestusi teie südames.