Igaviku abielusõrmused | acredo

Igavikusõrmused Abielusõrmused

Igavikusõrmust, see tähendab teemantiriviga sõrmust, võib kanda kihlasõrmuse, abielusõrmuse või mitmete sõrmustega koos.

Tutvuge meie kõige ilusamate abielusõrmustega koos igavikusõrmustega. Avastage muu hulgas meie abielusõrmuseid Crown kollektsioonist. Patenteeritud protsessis on mõlemad sõrmused kindlalt ja igaveseks ühendatud.

Igavikusõrmusega abielusõrmused on teemantide ilutulestik Teie sõrmel. Saage inspiratsiooni.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Igavikusõrmused pulmadeks

Paljud paarid valivad tänapäeval lihtsad abielusõrmused, millel on poleeritud või tekstuuriga viimistlus. Selliste abielusõrmuste jaoks on igavikusõrmus ideaalne kaaslane. Igavikusõrmuse sädelevad teemandid lisavad abielusõrmustele enda teemandiriviga ja samas on naissõrmuse abielusõrmustepaari disain paindlik.
Näiteks on mõeldav ka lihtne abielusõrmus, mille küljes on teemant, mida täiendab lisaks veel igavikusõrmus. Nii särab ansambel igas suunas.

Stiili küsimus

Igavikusõrmused on saadaval mitmes kõrguses, laiuses ja erineva kivisuurusega alates 0,005ct kuni 0,3ct. Sõltuvalt üksikute teemantide suurusest ja kinnituse tüübist on abielusõrmused koos igavikusõrmusega saadaval erinevates stiilides. Näiteks 0,005ct teemantidega plaatinast igavikusõrmused channel sättega on rohkem linnaliku elustiili moodi. Suurte, 0,2 kuni 0,3 ct suuruste kividega abielusõrmused teemantide sättega on luksuslikum valik abielusõrmuste puhul.

Acredo konfiguraatori abil saate lisaks klassikalistele abielusõrmustele koos igavikusõrmusega kujundada ka väga orgaanilisi, diagonaalselt või laineliselt paigutatud teemantidega igavikusõrmuseid. Saage inspiratsiooni ja olge loovad.

Igavikusõrmus on abielusõrmus

Teine trend on klassikaliselt lihtne abielusõrmus härrasmehe jaoks ja igavikusõrmuse kui abielusõrmus daami jaoks. Igavikusõrmust kantakse uhkelt koos kihlasõrmusega. Selle tulemuseks on sõrmustekomplekt täis mälestusi, mida saab kanda nii vasakul kui ka paremal käel. Kui valite selle variandi, on abielusõrmusena kantava igavikusõrmuse kvaliteet otsustava tähtsusega. Seepärast on kõik acredo's olevad igavikusõrmused valmistatud abielusõrmuse kvaliteediga. See tähendab, et need ei ole mitte ainult ainulaadsed, vaid läbivad samad karastusprotsessid kui abielusõrmused, mistõttu on need ideaalselt valmis igapäevaseks kandmiseks.

Meie Crown-kollektsiooniga läheme veel ühe sammu edasi: patenteeritud protsessi abil ühendame abielusõrmuse ja igavikusõrmuse kindlalt ja igaveseks kokku. Klõpsatus õnne saavutamiseks. Soovime Teile seda intiimset ja kindlat sidet Teie abieluks.