Odavad mälestussõrmused - Teemantsõrmused | acredo

Odav Mälestused

Sõrmus teie väärtuslikele mälestustele ei pea olema kallis. Avastage meie suurest valikust elegantsete mälestussõrmuste või eelsõrmuste taskukohaseid tipphetki. Kaunis, kuid atraktiivse hinnaga.

Kõigis meie mudelites on eriti atraktiivse hinna ja kvaliteedi suhtega mudelid. Oleme koostanud teile need mudelid odavate mälestusmärkide kategoorias.

Laske end nende mitmekesisusest üllatada ja valige oma isiklik lemmik, milleks on lappide, kanalite, lõigatud või riba asetusega. Teemandid on alati esiplaanil, isegi odava mälestussõrmuse või odava eelsõrmuse puhul. Valige nende arv ja kvaliteet ning teie isiklik mälestuste sõrmus on valmis.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Taskukohased acredo igavikusõrmused

Mälestused igaveseks - südames ja käes

Hoidke väärtuslikke mälestusi mitte ainult oma südames, vaid ka sõrmes - memoire-sõrmused acredolt on selleks ideaalne ehe. Mälestussõrmus on teie armastuse igaviku sümbol. Üksikud teemandid sõrmusel sümboliseerivad erilisi hetki elus - pulmi, ühistesse kodudesse kolimist või lapse sündi. Teie üksi otsustate, milliseid unustamatuid kogemusi teie mälestussõrmus peaks sümboliseerima.

Memoire rõngad acredo: truu kaaslane soodsa hinnaga

Imelised mälestussõrmused ei pea alati olema kallid. acredo pakub teile unikaalseid alternatiive odavate mälestussõrmuste või soodsate eelsõrmuste kujundamiseks. 3 või 5 kiviga memoire-sõrmused või pooleldi asetatud memoire-sõrmused on igavikuringi odavamad versioonid. Teie otsustate, kui palju teemante teie sõrmus peaks sisaldama ja millised erilised hetked tuleks jäädvustada igaveseks.

Kas sooja kullatooni või klassikaline valge - Memoire'i sõrmused kullasulamist 585 on taskukohased tipphetked. Odavaid memoire-sõrmuseid või odavaid eelsõrmuseid acredo'lt on lihtne kombineerida, need harmoneeruvad hõlpsasti teie abielusõrmusega ja meeldivad kogu elu.

Odav, kuid ainulaadne: Memoire rõngad acredo's

Unustamatud hetked, mis on jäädvustatud teie mälestussõrmusele, ning sõrmuse individuaalne disain aitavad kaasa selle ainulaadsusele. Ühes meie abielusõrmuste keskuses või meie akredo-konfiguraatori abil kujundame koos teiega mälestussõrmused või eelsõrmused, mis sobivad teie eelarvele - taskukohasest kuni eksklusiivseteni. Sõrmuse hind sõltub sulami tüübist ning vääriskivide arvust ja tüübist teie memuaarsõrmusel. Näitame teile erinevaid, soodsaid versioone memuaarsõrmustest, aga ka eelsõrmuseid ja saadame teid teel teie isikliku ja odava lemmiktüki juurde.