Plaatinast igavikusõrmused | acredo

Plaatina Igavikusõrmused

Iga mälestussõrmus on eksklusiivne ehe, sest sellega on seotud mälestused. See muudab plaatinast täielikult komplekteeritud memoire-sõrmused briljantide, printsess- või baguette-teemantidega veelgi väärtuslikumaks.

Sirvige meie kataloogi. Vali oma lemmikmudel ja lase sellest saada oma isiklik mälestussõrmus plaatinast.

Teie plaatinast mälestussõrmus meenutab teile kogu elu jooksul kõige ilusamaid sündmusi, olgu selleks siis laste sünd, ilus teekond, edutamine või lihtsalt armastus.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Plaatinast igavikusõrmused ja abielusõrmused

Memoire'i sõrmused plaatinast on ülimalt head ehted. Haruldane, kvaliteetne ja igavikuks loodud - väärismetall plaatina on lihtsalt taevalik. Memoire-rõngaste kujul töödeldud plaatina on oma parimas vormis. Kõrgema kvaliteediga väärismetall koos ühiste, ainulaadsete mälestustega säravate teemantide kujul teeb plaatina mälestussõrmused või plaatina nööprõngad üheks kõige eksklusiivsemaks mälestuseks, mida naine võib kanda. Ela oma unistused ja jäädvusta need plaatinast mälestussõrmustes.

Tõelised meistriteosed: Memoire'i sõrmused plaatinast

Acredo's saate valida oma plaatina mälestussõrmuste jaoks kokku nelja sulami vahel: kaks plaatina 600/- sulamit või kaks plaatina 950/- sulamit. Platina 950/- on alati PlatinumGold at acredo ja koosneb 950 osast plaatinast ja 18 osast kullast, mis muudab selle kõige puhtamaks kõigist saadaolevatest sulamitest. Alternatiivina pakume plaatinast mälestussõrmuste jaoks RiverPlatinat, mis on plaatina sulamitest kõige valgem. Plaatinast abielusõrmused koos briljantidega on puhta luksuse ja ainulaadse armastuse väljendus. Lisaks kõrgele puhtusele ja kvaliteedile eristub väärismetall eelkõige oma kandmismugavuse ja värvikindlusega. Värvimuutuseta ja meeldiv tunnetus teevad plaatinast memoire-sõrmused unistuste ehtedeks ja teie armastuse igaveseks sümboliks.

Armastuse ja pühendumusega täiuslikule sõrmusele

Kas disainistuudios, manufaktuuris või konsultatsioonikeskustes - töötamine plaatinast sõrmustega Memoire'iga on meie jaoks eriline rõõm. Kuna valge värviga saab kombineerida peaaegu kõike, sobib see materjal eriti hästi teemantide fikseerimiseks ja iga briljandis teemant jutustab oma loo. Meie töötajad ja veebikonfiguraator esitlevad teile erinevaid variante ja kohandavad sõrmuse teie isiklike eelistustega. Lase end inspireerida ainulaadsest materjalist, sinu armastusest ja meie töötajatest ning leia oma unistuste eelne sõrmus plaatinast.