Igavikusõrmused kullast | acredo

Igavikusõrmus kullast

Kuldsed mälestussõrmused inspireerivad alati, kas neid kantakse üksinda, abielusõrmuse või sõrmuste komplekti osana

Kulla soe värvus toob memuaarsõrmuse teemandid veelgi enam esile. Soojus ja sära. Acredos ei vali te mitte ainult kulla värvi, vaid ka kivide suurust, arvu ja kvaliteeti oma mälestussõrmuse jaoks.

Avastage kullast acredo memoire sõrmuste arvukad disainivariandid ja looge oma isiklik mälestusmärk

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Igavikusõrmused kullast - Teie armastuse kroonimine

Pulmadeks, lapse sünniks või sünnipäevaks - sooja kullatooniga mälestussõrmused on alati suurepärane kingitus. Akredo kuldsõrmused Memoire panevad teie kallima südame kiiremini lööma ja on märk eluaegsest lojaalsusest. Koos valite, millised imelised hetked peaksid teid igavesti sõrmes saatma. Kuldsete mälestussõrmustega ühendate perekondliku traditsiooni ja modernsuse - sest kullast sõrmused on ilusad klassikud ja meeldivad kogu elu.

Lõputu värvivalik: Memoire'i kuldsõrmused on lummavad

Kas üllas valge kuld, erakordne punane kuld, harmooniline roosakuld või Acredole iseloomulik kuld - Memoire'i kuldsõrmused võluvad ja neid saab suurepäraselt kombineerida abielusõrmuste ja nööpsõrmustega. Kullaosade arvu järgi sulamist määratakse teie Memoire-sõrmuste värvitoon ja luuakse teie sõrmuste komplekti imeline harmoonia.

Sooja kollast kulda saab Memoire'i sõrmuste sisse töödelda kahes erinevas sulamivariandis: Kollane kuld 585 (14 karaati) ja kollane kuld 750 (18 karaati). Nii ei määra te mitte ainult kulla lummavat tooni, vaid ka teie Memoire'i sõrmuse väärtust ja eksklusiivsust.

Täiusliku tasakaalu saavutamiseks: kujundage oma kuldsed Memoire-sõrmused

Traditsiooniline vs. kaasaegne, lihtne vs. uhke, kasvav vs. täiuslik: Memoire sõrmuse konfiguraatoriga saate ise disaineriks ja saate luua oma isikliku kuldse Memoire sõrmuse. Vaid paari klikiga leiate oma unistuste sõrmuse ning saate muuta ja kohandada kullatoone, teemantide kinnitusi ja sõrmuse suurusi vastavalt oma soovile. Nii saate luua täiusliku tasakaalu oma isiklike ideede, viimaste trendide ja abielusõrmuse vahel. Laske end lummata kullast Memoire'i sõrmuste lugematutest variatsioonidest ja valige oma lemmik.