Mustad abielusõrmused | acredo

Must Abielusõrmused

Meid tõmbavad mustad abielusõrmused maagiliselt ligi. Must on elegantne ja domineeriv samal ajal.

Peent musta aktsenti loovad kulda või plaatinasse asetatud mustad teemandid. Tugevam avaldus tehakse süsiniku kasutamisega.

Elegantne või rokkarlik - valik on Teie teha.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Mustad abielusõrmused

Värv must

Must on elegantsi, diskreetsuse ja lihtsuse värv. Must on maagiline. Must on disain. Paljud disainerid kuulutavad musta oma lemmikrõivavärviks. Väikest musta kleiti, Coco Chaneli 1926. aastal loodud ajatut klassikat, peeti algselt revolutsiooniliseks just selle värvi tõttu ja see sai hiljem kuulsaks.

Mustad abielusõrmused

Mustade detailidega abielusõrmused, näiteks süsiniku või mustade teemantidega, mõjuvad elegantselt. Teisest küljest on need maagilised, millel on salapärane aura. Mustad abielusõrmused ehk abielusõrmused kiirgavad jõudu, domineerimist ja autoriteeti. Need on sõrmused lahedatele, rokkeri stiiliga meestele.

Mustad abielusõrmused ja abielurõngaste disain

Mustade abielusõrmuste kujundamine on lihtne. Lihtsalt valige galeriist oma lemmikmudel, avage mustad abielusõrmused konfiguraatoriga ja tehke soovitud muudatused seoses kuju, värvi, sulami või kivide kinnitusega. Või võite küsida nõu ühelt meie pädevalt kohalikult partnerilt ja määrata sõrmuste suurused. Teie unikaalsed mustad abielusõrmused on valmistatud Saksamaal armastusega.