Mokume Gane abielusõrmused | acredo

Mokume Gane Abielusõrmused

Mokume Gane abielusõrmused on erakordsed ja alati 100% individuaalsed. Need annavad tunnistust kõrgeimast kvaliteedist ja käsitööoskusest

Erinevate väärismetallide kombinatsiooni tulemuseks on naturaalne muster, mis meenutab puidumustrit. Mokume Gane on pärit Jaapani sepistamise kunstist

Kas sa armastad loodust ja erakordset? Siis on Mokume Gane abielusõrmused just teie jaoks. Laske end inspireerida ja alustage omaenda traditsiooni.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Mokume-Gane stiilis abielusõrmused

Väike disaini sensatsioon wow-efektiga!

Otsid ebatavalisi abielusõrmuseid? Meil on teile midagi: eksklusiivne, silmatorkavalt ülevoolav - ja kõik need omadussõnad jäävad lühikeseks. Mokume Gane tehnikas valmistatud abielusõrmused on oma eksimatute mustritega kindlasti ühed kõige põnevamad abielusõrmused. See paneb sind kaks korda vaatama! Ja me teame: Abielusõrmus mitte ainult ei ühenda kahte inimest, vaid võib saada ka jututeemaks.

Mokume Gane disain on nende väga eriliste abielusõrmuste puhul lainekujuline. See on erinevate väärismetallide võimas, vibreeriv koosmõju: näiteks pallaadium, roheline kuld ja punane kuld moodustavad võimsa kombinatsiooni. Isegi ühe värviperekonna piires moodustavad pallaadium-hõbe ja pallaadium-platina võimsa ekstravagantsuse. Kuid kuidas täpselt luuakse see eriline disain?

Mokume Gane abielusõrmus: alati ainulaadne

Vähemalt kaks erinevat metalli sepistatakse mitme kihina üksteise peale, et moodustada nn kihiplokk. Mida rohkem metalle on kaasatud, seda kontrastsem on muster. Mokume Gane tähendab tõlkes "puidutera" ja just seda iseloomulik välimus meenutabki.

Sellel vanal, keerulisel ja väga aeganõudval protsessil, mis pärineb Jaapanist, on üks väga eriline omadus: Ükski sõrmus ei ole ühesugune! Kuna metallide töötlemise tulemuseks on alati erinevad, ainulaadsed mustrid. Pulmasõrmus võib vaevalt olla individuaalsem. Omadus, mis annab teie abielusõrmusele veelgi suurema emotsionaalse väärtuse.

Mokume Gane mustriga abielusõrmused - põnev metallisegu

Mokume Gane meeste sõrmus ei vaja muid disainielemente - ainuüksi esteetiline tera teeb seda. Naiste puhul on see veidi teisiti. Kui kuld kohtub pallaadiumiga ja seda kroonib väike teemant sõrmuse keskel, avaneb abielusõrmuse naiselik nüanss. Samuti on võimalik paigutada mitu väikest kivi: mokume gane'i mustrisse harmooniliselt sisestatud kivid ei koormata ebatavalist abielusõrmust üldse üle.

Acredo abielusõrmuse konfiguraatoriga saate läbi vaadata kõik võimalused ja luua koos oma abielusõrmuse Mokume Gane stiilis. Teie määrate materjali, välimuse ja stiili ning meie valmistame teie unistuste abielusõrmuse suurima hoole, kire ja rõõmuga - sest see kõik on seotud emotsioonidega. Lõpuks kannate oma elu kõige ilusamal päeval oma isiklikku unikaalset Mokume Gane pulmasõrmust.