Kahe tooniga abielusõrmused | acredo

Kahe tooniga abielusõrmused Täiendage

Kahetoonilised abielusõrmused luuakse kas horisontaalse või vertikaalse värvilahutusega.

Täiend tähendab "täiendada". Meie kahetooniliste abielusõrmuste puhul täiendavad kaks värvi üksteist, et luua harmooniline tervik.

Populaarseimad kahetooniliste abielusõrmuste värvikombinatsioonid on valge-kollane, valge-roosa ja valge-punane. Teil on vabadus valida ja luua oma.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kahe tooniga või mitmevärvilised abielusõrmused

Kahe või enama värviga abielusõrmuseid nimetatakse kahevärvilisteks või mitmevärvilisteks abielusõrmusteks. Lõpuks loovad kaks tavaliselt vastandlikku värvi harmoonilise üldpildi.

Kahetoonilised abielusõrmused luuakse kahe erineva sulamist ketta paagutamisel kõrgete temperatuuride abil. Iga sulam reageerib temperatuuridele erinevalt. Paagutamine on omaette teadus. Paagutamise teel ühendatakse kahe tooniga abielusõrmuse kaks ketast lahutamatult kokku. Ilus partnerluse või abielu sümbol.

Kahetoonilised abielusõrmused – aksiaalne paagutamine

Kahe tooniga abielusõrmused võivad näidata vertikaalset või horisontaalset värvieraldust. Vertikaalse värvieralduse tulemuseks on üks värv sõrmuse sees ja teine ​​värv väljaspool sõrmust. Seda nimetatakse ka aksiaalseks värvieraldamiseks. Kahetooniliste abielusõrmuste trend on valge või hõbedase värvi väärismetallide nagu valge kuld või plaatina kombinatsioonid kollase, punase või roosa kullaga. Kõik ei pea tänapäeval olema endine. Seetõttu kannavad paljud paarid kahevärvilisi abielusõrmuseid vastupidises värvijärjekorras. Ta kannab sõrmust seest valget ja väljast roosi ning Tema sõrmust tõusis seest ja valge väljast. Soovitame teil muuta oma sõrmused sama individuaalseks kui paarina. Ole erinev ja samas sama.

Kahe tooniga abielusõrmused – horisontaalsed

Horisontaalne värvieraldus näitab peaaegu erinevat värvi kettaid rõnga välisküljel. Värviketaste jagamiseks on populaarsed standardid, näiteks 1:1 värvijaotus võrdseteks värvipoolteks jagatud sõrmuse jaoks. Sageli valitakse ka 1:2:1 jaotus. Selles jaotuses koosneb kahevärviline abielusõrmus tavaliselt ülevalt ja alt samast sulamist. Keskel on valitud vastandvärv, mis võib daami jaoks olla teemantidega kaunistatud.

Kahetooni abielusõrmustega oled kindlasti paindlik. Kahe tooniga abielusõrmuseid saab väga hästi kombineerida hõbedase värvi ehetega. Kuid ka soojad toonid sobivad hästi kokku. Mida peenemad on värvikettad, seda filigraansem on kahetooniliste abielusõrmuste kujundus.
Eriline on diagonaalne või lainekujuline värvieraldus. Selle jaoks leiate meie disaineritelt ka imelisi inspiratsioone. Saa inspiratsiooni ja loo.