Bicolor abielusõrmused ja kahetoonilised abielusõrmused | acredo

Bicolor Eheringe Lisa

Bivärvilised abielusõrmused või kahetoonilised abielusõrmused tekivad kas horisontaalse või vertikaalse värvieraldusega.

Complement tähendab "täiendada". Meie kahevärviliste abielusõrmuste puhul täiendavad kaks värvi teineteist, moodustades harmoonilise terviku.

Kõige populaarsemad kahevärviliste abielusõrmuste värvikombinatsioonid on valge-kollane, valge-roosa ja valge-punane. Valige valitud sulam.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kahe tooniga või mitmevärvilised abielusõrmused

Kahe või enama värviga abielusõrmuseid nimetatakse kahe- või mitmevärvilisteks abielusõrmusteks. Lõpuks loovad kaks tavaliselt vastandlikku värvi harmoonilise üldpildi.

Kahevärvilised abielusõrmused luuakse kahe erineva sulamist plaadi paagutamisel kõrgete temperatuuride abil. Iga sulam reageerib temperatuuridele erinevalt. Paagutamine on teadus omaette. Paagutamise teel on kahevärviliste abielusõrmuste kaks ketast lahutamatult ühendatud. Kaunis partnerluse või abielu sümbol.

Bivärvilised abielusõrmused - aksiaalne paagutamine

Kahevärvilised abielusõrmused võivad näidata vertikaalset või horisontaalset värvieritust. Vertikaalse värvieralduse tulemuseks on üks värv rõnga sees ja teine värv väljaspool rõngast. Seda nimetatakse ka aksiaalseks värvieralduseks. Bivärviliste abielusõrmuste trend on valge või hõbedase väärismetalli, näiteks valge kulla või plaatina kombinatsioon kollase, punase või roosa kullaga. Kuna tänapäeval ei pea kõik olema ühesugune, kannavad paljud paarid kahevärvilisi abielusõrmuseid vastupidises värvijärjekorras. Tema sõrmus on seest valge ja väljast roosa ning tema sõrmus on seest roosa ja väljast valge. Me saame teid ainult julgustada, et teeksite oma sõrmused nii individuaalseks, nagu te olete paarina. Olla erinev ja samas sama.

Bicolour abielusõrmused - horisontaalne

Horisontaalne värvieraldus näitab peaaegu eri värvi kettaid rõnga välisküljel. Värviliste ketaste jaotamise kohta on levinud standardid, näiteks 1:1 värvide jaotamine võrdseteks värvipoolteks jagatud rõnga puhul. Sageli valitakse ka 1:2:1 jaotust. Sellise jaotuse puhul koosneb kahevärviline abielusõrmus tavaliselt samast sulamist ülevalt ja alt. Keskele valitakse vastandvärv, mis võib olla kaunistatud naise jaoks teemantidega.

Bivärviliste abielusõrmuste puhul olete kindlasti paindlik. Bivärvilisi abielusõrmuseid saab väga hästi kombineerida hõbedast värvi ehetega. Kuid ka soojad toonid sobivad hästi kokku. Mida peenemad on värvikettad, seda filigraansem on kahevärviliste abielusõrmuste kujundus.
Eriline on diagonaalne või lainekujuline värvieraldus. Selleks leiate ka meie disaineridelt imelist inspiratsiooni. Laske end inspireerida.