Kitsad abielusõrmused acredost | võluv ja õrnad

Kitsad ja õrnad abielusõrmused Charme

Noor, keerukas ja lõpmatult mitmekesine.

Kuni 3 mm laiused kitsad abielusõrmused võluvad oma delikaatsusega. Veelgi enam, need sobivad ideaalselt sõrmuste komplektidega kombineerimiseks.

Kitsaste abielusõrmuste minimaalne laius on 2,0 mm. Sellest laiusest saab akredo juures konfigureerida erineva profiiliga rõngaspuid.

Meie Charme-kollektsiooni kitsad abielusõrmused ei näe mitte ainult iseenesest võluv välja. Need sobivad suurepäraselt kihlasõrmuse täienduseks.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kitsad abielusõrmused - Kui armastad disainis õrnust...

...siis vali kitsad abielusõrmused acredo. Õrnad, õrnad ja elegantsed - kitsad abielusõrmused acredolt vastavad igale stiilile ja hellitavad oskuslikult teie õrnu käsi. Kas graatsiline kuld või poleeritud hõbe, acredo sihvakad abielusõrmused teevad igas materjalis ja sulamismaterjalis suurepärase kuju. Õrnad sõrmused on kergesti kombineeritavad ja sobivad iga aksessuaariga. Akredo õhukeste abielusõrmustega rõhutate ajatut välimust, võlute oma kallimat ja panete peeneid aktsente.

Kitsad abielusõrmused: eriline võlu madala hinnaga

Charme'i kollektsiooni abielusõrmused on noored, rafineeritud ja lõputult mitmekülgsed. Lisaks erilisele elegantsusele pakuvad meie kaunid abielusõrmuste disainid optimaalset hinna ja kvaliteedi suhet. Avastage meie õrnade ja taskukohaste kollektsioonide mitmekesisus ja valige oma isiklik ehe Made in Germany.

Acredo abielusõrmuste konfiguraatori abil saate luua isegi õhukesed abielusõrmused soovitud hinnaga. Taskukohased, kuid samas kvaliteetsed sümbolid teie kallile armastusele: need on kitsad abielusõrmused acredolt.

Ruum kahele: kombineeri kitsad abielusõrmused ideaalselt

Kuni 3 mm laiusega abielusõrmuse disainid jätavad ruumi rohkemaks. Seetõttu sobivad acredo kitsad abielusõrmused ideaalselt unikaalsete sõrmusekomplektidega kombineerimiseks. Kombineerides oma sõrmuseid, loote erilise stiili ja annate oma kitsale abielusõrmusele isikupära. Kombineerituna mälestusmärkidega jutustavad kitsad abielusõrmused teie armastuse ja abielu lugu. Sest ei ole paremat viisi, kuidas väljendada igavest sidet oma partneriga - kui abielusõrmuse ja mälestussõrmuse ühendamine.