Lihtsad abielusõrmused | acredo

Lihtne Sõrmused ja abielusõrmused

Lihtsaid abielusõrmuseid on uskumatult võimalik kohandada ja neil on igavene kehtivus. Meie Channel-kollektsioon sisaldab briljantidega abielusõrmuseid ja sõrmuse rihma suhtes täisnurga all asetsevaid teemante. Seda nimetatakse ristkanalite seadistuseks

Laske end inspireerida meie erinevatest tõlgendustest selle lihtsa kivipesu tüübi kohta oma abielusõrmuste jaoks. Sõrmuse riba otse või nurga all, üks või mitu sõrmust - Channel näitab lihtsaid abielusõrmuseid, mille imelised kiviasetused inspireerivad teid

Acredo puhul on teil vabadus kujundada mõlemad abielusõrmused ühesuguseks või eesmärgipäraselt erinevaks. Tavalise abielusõrmuse puhul soovitame 1. ja 2. sõrmuse jaoks kivipesu.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Veenev lihtsus

Enamik pruutpaare kujutab ette lihtsaid abielusõrmuseid ilma igasuguste kivideta. Tahaksime teid veenda, et tavaline ja samas kiviga ümbritsemine toimib.

Täiuslik kuju tavaliste abielusõrmuste jaoks

Lihtne abielusõrmus elab oma vormist. Acredos saate valida kokku 34 erineva kuju vahel, mida me nimetame profiiliks. Miks on neid nii palju? Me kohandame sõrmused ideaalselt meie klientidele ja nende erinevatele kätele. Aja jooksul oleme õppinud, et eriti oluline on tavaliste abielusõrmuste puhul pakkuda erineva raadiusega kujundeid. Sest ükski käsi ei ole ühesugune, eriti rahvusvahelisel tasandil. Tänu erinevatele vormidele tagame, et sõrmused sobivad alati ideaalselt. Seetõttu on meie nõuannete üks fookus ka õigel sõrmuse kujul, mitte ainult tavaliste abielusõrmuste puhul.

Diskreetsed teemantidega ehted tavaliste abielusõrmuste jaoks

Meie kogemuse kohaselt soovib enamik naisi väikest esiletõstmist diskreetse kivipesaga, isegi lihtsa abielusõrmuse kuju puhul. Ristkanalite seadistus on selleks ideaalne. See on joondatud kogu rõnga ulatuses. Briljandid või printsess-teemandid rõhutavad diskreetselt sõrmuse laiust. Selle ristkanaliga kinnitusest on erinevaid variante, nii et seda saab ka tavalistel abielusõrmustel paigutada pigem diagonaalselt. See esineb kas üks kord või mitu korda korduvalt tavalistel abielusõrmustel, luues väga huvitavaid kujundusi. Väljendatud kujul muutuvad tavalised abielusõrmused sel viisil üsna luksuslikeks armastuse sümboliteks.

Lihtsaid meeste sõrmuseid

Tänu oma lihtsusele sobib ristkanaliga kinnitus suurepäraselt ka meeste sõrmuste jaoks. Inspiratsiooniks leiate acredo'st mitu paari sõrmuseid, millel on sama kivivõrgustik nii naiste kui ka meeste sõrmuste puhul. Kas te otsustate teadlikult keskenduda naiste sõrmuse kivipesale või kujundate mõlemad sõrmused sama kivipesaga. Teemandid või printsess-teemandid täidavad teie lihtsate abielusõrmuste kogu laiuse sirge või diagonaalse joonena.

Sõltumata sellest, kas valite tavalised abielusõrmused koos või ilma kivide kinnitusega, me valmistame teie unistuste sõrmused armastusega meie manufaktuuris. Esmaklassiliste abielusõrmuste valmistamiseks on vaja palju üksikuid samme. Meie manufaktuuri spetsialistid teevad seda absoluutse pühendumusega ja on uhked iga unikaalse tüki üle, mille pruutpaarid saavad.

Kui otsite rohkem inspiratsiooni lihtsate abielusõrmuste kohta, siis soovitame ka klassikaliste abielusõrmuste kategooriat. Seal näitame teile palju rohkem disainilahendusi ilma ja diskreetsete kivideta.