Abielusõrmused samasoolistele paaridele | acredo

Abielusõrmused samasooliste paarid

Mees ja mees, mees ja naine, naine ja naine, armastus on mitmekülgne. Me valmistame kõikidele paaridele sobivad abielusõrmused meisterliku täpsusega.

Kollektsiooni Diversity nime alt leiate abielusõrmused samasoolistele paaridele. Saage inspiratsiooni meie Diversity kollektsiooni abielusõrmustest samasoolistele paaridele.

Vikerkaarega abielusõrmused - Sinu identiteedi ja armastuse sümbol.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Ole minu! - Neid abielusõrmuseid kannavad samasooliste paarid

Kas saab olla armastusele veel ilusamat sümbolit? Mitte ainult heteroseksuaalsetele paaridele ütleb abielusõrmus: "Ma kuulun sulle!" Loomulikult tähistab abielusõrmus eluaegset lubadust nii mees- kui ka naispaaridele. Kuid milline näeb välja ideaalne abielusõrmus geipaari jaoks? Üks on kindel: olgu see siis meeste või naiste sõrmus, peaks sümbol abielustega olema Teiega alati kaasas ja vastu pidama tänu kvaliteetsetele materjalidele ja meisterlikule disainile.

Meeste ja naiste abielusõrmused: need on trendid

Abielusõrmus - ka samasooliste paaride jaoks - sümboliseerib lõpmatust, igavest armastust. Seetõttu on hädavajalikud kvaliteetsed materjalid ja peen disain. Lihtne-elegantne või põnev-cool? Ilus on see, mis meeldib ja sobib sulle. Kuid geipaaride armastussümbolid alluvad ka hetketrendidele. Praegu on eriti populaarsed: meespaaridele ja naispaaridele plaatinasõrmused: roosast kullast abielusõrmused. Viimistlused pärlitriipude, teemantidega, värviliste vääriskividega või mix & match - meie gay ja lesbipaaride sõrmusekollektsioonis esitleme teile suurepärast valikut. Olenemata Teie stiilist, pakub acredo mitmesuguseid kõige ilusamaid abielusõrmuseid mees- ja naispaaridele. Ideaalselt kujundatud abielusõrmused - sest see on kõike tugevate emotsioonide pärast. Acredo abielusõrmustekonfiguraatoris leiate ka palju inspiratsiooni.

Mehepaaridele meeldivalt igapäevased abielusõrmused

Värvilised pulmad on midagi väga erilist. Ja nii on pulmapaaride jaoks ehted Teile eristuv ülestunnistus - sest just homoseksuaalsed paarid kirjutavad oma isiklikku armastuslugu. Meeste pulmapaari abielusõrmused on tavaliselt valmistatud plaatinast või kullast. Mõned meespaarid julgevad kasutada ka hinnalist roosast kullast. Kui sul pole veel täpset ettekujutust, milline metallivärv on sulle kõige rohkem meelepärane, sirvi läbi DIVERSITY kollektsiooni - mehed leiavad selle, mida nad otsivad. Sealt leiad ausaid, lihtsaid abielusõrmuseid kui ka peenelt viimistletud abielusõrmuseid teemantide või silmatorkavate materjalide ja mustrite seguga. Kas väljedusrikas või tagasihoidlik disain, acredo abielusõrmustega kohtuvad tõelised tunded ja tõelised väärtused. Heitke pilk meie kõige ilusamate samasooliste paaride abielusõrmuste loomingule ja laske end inspireerida.

Abielusõrmused lesbipaaridele

Kitsas rõngas, mis on valmistatud valgest või roosa kullast ning mida ümbritsevad sädelevad teemandid. Peenike, peaaegu haldjalik rõngas briljantsidega teemandiribaga kaunistab mõlema pruudi sõrme. Kuid ka mitmevärvilised pulmaringid on lesbipaaride abieulusõrmuste hiti nimekirjas esikohal. Kahte metalli valget ja kollast kulda, kombineeritakse sageli ja kaunistatakse sädelevate teemantidega. Ebatavalised variatsioonid on samuti väga populaarsed: abielusõrmused värviliste kividega. Õrnalt lõigatud pilkupüüdjad õunarohelises, kanaarikollases või safiirroosas toonis annavad tooni. Mis ei tohiks teie elu sõrmusest puududa: graveeringud. Olenemata sellest, kas tegemist on lihtsa trüki või romantilise käekirjaga või isegi teie enda käekirjaga: teie isikliku armastuse sõnumiga või erilise sümboliga, mis teid mõlemaid ühendab, saab teie abielusõrmus ainulaadseks. Tead, et oled teineteisele loodud. Avalda seda sidet DIVERSITY kollektsiooni abielusõrmustega.

Vikerkaar - lesbide ja geide sümbol

Kui ilmub vikerkaar, on see nagu värviline kingitus taevast. Iga värv tähistab ennast ja on tähendusega, tal on füsioloogiline ja psühholoogiline mõju. Mõtteid, tundeid ja meeleolu mõjutavad värvid: roheline tähistab lootust ja loodust, kollane päikesevalgust ning punane armastust ja elu. Eriti kuna vikerkaar tähistab demokraatiat. Värvimäng taevas särab kõigile ja näitab emotsioonide mitmekesisust. Sellest inspireerituna lõi disainer Gilbert Baker 1978. aastal San Franciscos toimunud geivabaduse päevaks vikerkaarelipu, mis oli eeskujuks hilisematele geipride'idele kogu maailmas. Samuti oleme integreerinud värvide tähenduse ja vikerkaare sümboolse jõu meie DIVERSITY abielusõrmuste kollektsiooni ja kujundanud kaunid vikerkaarelised sõrmused. Ekstravagantselt asetatud ja kujundatud värvilised teemandid võluvad igat kandjat.