Abielusõrmused samasoolistele paaridele | acredo

Abielusõrmused samasooliste paarid

Mees ja mees, mees ja naine, naine ja naine, armastus on mitmekülgne. Me valmistame kõigile paaridele sobivad abielusõrmused täiuslikkuse ja täpsusega.

Kollektsiooni Diversity nime alt leiate abielusõrmused, abielusõrmused või partnerisõrmused samasoolistele paaridele. Laske end inspireerida meie abielusõrmustega meestele ja naistele.

Vikerkaarega abielusõrmused - teie identiteedi ja armastuse sümbol.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Ole minu! - Neid abielusõrmuseid kannavad samasooliste paarid

Kas saab olla ilusamat sümbolit teie armastusele? Mitte ainult heteropaaridele ütleb abielusõrmus : "Ma kuulun sulle!" Loomulikult tähistab abielusõrmus nii mees- kui ka naispaaridele antud eluaegset lubadust. See hoiab ühte kõige ilusamatest hetkedest koos igavesti. Kuid milline näeb välja ideaalne abielusõrmus geipaaridele? Üks asi on kindel: olgu see siis mehe või naise sõrmus, pulmakaunistus peaks teid igavesti saatma - seega peab materjal ja disain lihtsalt olema õige.

Meeste ja naiste abielusõrmused: need on trendid

Abielusõrmus või abielusõrmus - ka samasooliste paaride puhul - sümboliseerib lõpmatust, igavest armastust. Seetõttu on olulised kvaliteetsed materjalid ja läbimõeldud disain. Lihtne-elegantne või põnev-rahuldav? Ilus on see, mis meeldib ja sobib teile. Kuid ka homopaaride armastussümbolid alluvad praegustele suundumustele. Praegu eriti populaarsed: plaatinast sõrmused meestepaaridele ja naistele: Roosakuldsed abielusõrmused. Täiustused pärliühenduste, teemantide, värviliste kalliskividega või mix & match - meie sõrmuste kollektsioonis gei- ja lesbipaaridele esitleme teile peeneid valikuid. Milline stiil ka ei oleks sinu, acredo pakub erinevaid kõige ilusamaid abielusõrmuseid või abielusõrmuseid meespaaridele või muinasjutuprintsessidele. Täiusliku kujuga pulmaehted - sest see kõik on seotud tugevate emotsioonidega. Samuti leiate rohkelt inspiratsiooni acredo abielusõrmuste konfiguraatorist.

Mehepaaridele meeldivalt juhuslikud abielusõrmused

Vikerkaarepärased pulmad on midagi väga erilist. Ja nii on abielusõrmused tema & tema jaoks ühemõtteline tunnustus - sest just homoseksuaalsed paarid kirjutavad oma isikliku armastusloo. Meespaaride abielusõrmus on tavaliselt valmistatud plaatinast või kullast. Mõned meespaarid julgevad kasutada ka väärismetalli roosa kuld. Kui sul ei ole veel täpset ettekujutust, milline metallivärv on sinu lemmik, sirvige DIVERSITY kollektsiooni - mehed leiavad siit, mida nad otsivad. Sealt leiate nii ausaid, lihtsaid pulmakaunistusi kui ka keerukalt rafineeritud abielusõrmuseid, mis on varustatud teemantidega või silmatorkava materjali- ja mustriseguga. Olgu see siis väljendusrikas või tagasihoidlik disain, acredo pulmasõrmuste puhul kohtuvad tõelised tunded ja tõelised väärtused. Vaadake meie kõige ilusamaid abielusõrmuste loomingut samasoolistele paaridele ja laske end inspireerida.

Abielusõrmused lesbilistele paaridele

Populaarsed abielusõrmused naispaaridele: Valgest või roosa kullast valmistatud sihvakas sõrmus, mis on üleni kaetud säravate teemantidega. Peenike, peaaegu haldjasarnane sõrmus, mille briljantide pärg kaunistab mõlema pruudi sõrmuse sõrme. Kuid ka mitmevärvilised abielusõrmused on jõudnud naispaaride abielusõrmuste hittide nimekirja tippu. Kaks abielusõrmuse metallid valge ja kollane kuld on sageli kombineeritud ja varustatud säravate teemantidega. Väga populaarsed on ka ebatavalised variatsioonid: värviliste kalliskividega abielusõrmused. Peenikesed pilgupüüdjad värvides Apple Green, Canary Yellow või Sapphire Pink annavad tooni. Mis ei tohi teie elu sõrmusest puududa: graveerimine. Olgu see siis lihtne trükis või romantiline kiri, võib-olla isegi teie enda käekirjaga: Teie isikliku armastussõnumi või erilise sümboliga, mis ühendab teid mõlemaid, saab teie abielusõrmus ainulaadseks. Te teate, et te olete teineteise jaoks loodud. Väljendage seda sidet abielusõrmusega kollektsioonist DIVERSITY.

Vikerkaar - lesbide ja geide sümbol

Kui ilmub vikerkaar, on see nagu värviline kingitus taevast. Iga värv tähistab ennast ja on tähendusega, tal on füsioloogiline ja psühholoogiline mõju. Mõtteid, tundeid ja meeleolu mõjutavad värvid: roheline tähistab lootust ja loodust, kollane päikesevalgust ning punane armastust ja elu. Eriti kuna vikerkaar tähistab demokraatiat. Värvimäng taevas särab kõigile ja näitab emotsioonide mitmekesisust. Sellest inspireerituna lõi disainer Gilbert Baker 1978. aastal San Franciscos toimunud geivabaduse päevaks vikerkaarelipu, mis oli eeskujuks hilisematele geipride'idele kogu maailmas. Samuti oleme integreerinud värvide tähenduse ja vikerkaare sümboolse jõu meie DIVERSITY abielusõrmuste kollektsiooni ja kujundanud kaunid vikerkaarelised sõrmused. Ekstravagantselt asetatud ja kujundatud värvilised teemandid võluvad iga kandjat.