Fancy abielusõrmused | acredo

Fancy abielusõrmused

Ebatavalised, kuid siiski väga nõutud abielusõrmused on erilise lõikega või -kujulised teemandid, nagu näiteks südameteemandid või navette'i, tilkade või smaragdlõikega teemandid

Meie Fancy kollektsioon on pühendatud nendele erilistele abielusõrmustele, millel on teistsuguse lõikega teemandid.

Kas puhtalt või koos väikeste briljantidega, Fancy kollektsiooni teemantide lõiked inspireerivad. Erilised abielusõrmused kogu eluks.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Fancy abielusõrmused

Sinu armastuse igavene tipphetk

Väikesed ehted - suur tähtsus: erilised abielusõrmused on pulmarituaali lahutamatu osa. Ebatavalised abielusõrmused seavad väga erilisi tipphetki. Kullast või plaatinast valmistatud lihtsad abielusõrmused on juba ammu lakanud olemast üksikud. Need on kõige populaarsemad koos ekstravagantsete vormidega sädelevate teemantidega. Ristkülikukujuline, ruudukujuline, südamekujuline või mandlikujuline? Kui otsite oma elu abielusõrmuse jaoks midagi erilist, siis on eriliste teemantidega erakordsed abielusõrmused just see, mida te otsite. Acredo FANCY kollektsioon viib teid pulmasõrmuste põnevasse maailma, kus on kõige ilusamad ja ebatavalisemate lõikega teemandid.

Teie sõrme ümber mähitud - erilised abielusõrmused panevad teid särama

"Jah, ma tahan" muutub pidulikuks tõotuseks, uue ajastu alguseks paari elus. Abielusõrmus on elementaarse sümboolse väärtusega: armastus sõrmuse kujul - pole algust ega lõppu. Väärtuslikud sulamid ja kandmismugavus on vaid kaks ihaldatud omadust. Paljud pruutpaarid soovivad "unikaalse" iseloomuga erakordset abielusõrmust. Ja nad soovivad, et kvaliteetse teemandi - üha sagedamini erilise ja ebatavalise lõikega - atraktiivne kontrast sobiks särava väärismetalliga. Sest nad teavad: Kõige puhtama kvaliteedi ja rafineeritud disaini poolest inspireerivad teemandid kogu eluks.

Vilkuvad tuled - kõige ilusamad teemantide lõiked

Erilise lõikega ja erikujulised teemandid on ebatavalised, kuid väga nõutud abielusõrmused. Nende väikeste ehete ilust kõneleb nende silmapaistev disain ning peen harmoonia asetuse ja teemantide lihvimise vahel. Siin on ülevaade kõige nõutumate teemantide kujude kohta unikaalsete abielusõrmuste puhul:

 • Briljantne lõige: kõigi aegade lemmik
  Ümmarguse ja tuntuima briljantlõikega juveel tekitab valguspeegeldusi, mis annavad talle oma lummava sära. Maksimaalselt 58 optimaalse nurga alla seatud tahku teevad selle võimalikuks.

 • Printsessi lõikamine: magic squared
  Kõlab nagu muinasjutt! Printsessi lõikega teemant on ruudukujuline ja suhteliselt uus variant rafineeritud teemantide lõikude intermezzos. 80ndate alguses tekitas see solitaire'ina sensatsiooni ja sellest sai üks populaarsemaid teemantide vorme abielusõrmuste jaoks.

 • Baguette lõikamine: puhas emotsioon
  Ristkülikukujuline, sirge ja suure pinnaga teemant. Keskendutakse vähem briljantsusele, kuid lihvimine rõhutab kalliskivi puhtust. Baguette'i teemant on lihtne elegants puristidele ja asjatundjatele.

 • Navette'i lõikamine: sära ja tulekahju
  Navette'i või marquise'i lõikamine on lausa maagiline. Kuju on täiesti loomulik ja sümmeetriline. Väga eriline teemant, mis kiirgab harmooniat ja muudab abielusõrmused eksimatult ainulaadseks.

 • Südamelõige: 100% armastus
  Südamega teemant on kindlasti romantikute kivi. Mis võiks olla ilusam kui väärtuslikus teemandis jäädvustatud armastuse sümbol? Mitte ainult sellepärast on abielusõrmused või abielusõrmused, millel on südamega teemant, staaride lemmikud.

Teemante peetakse salapäraseks ja hävimatuks. Peenus ja headus muudavad nende välimuse täiuslikuks. Avastage erakordsed abielusõrmused FANCY kollektsiooni individuaalse puudutusega. Säravate teemantide looming on seotud kahe inimese armastusega. Leidke oma lemmik või looge oma isiklik armastuse sümbol fancy teemantidega acredo sõrmuste konfiguraatori abil.