Kaasaegsed abielusõrmused | acredo

Modernsed Abielusõrmused

Acredo kaasaegseid abielusõrmuseid iseloomustab lihtne stiil.

Kaasaegseid abielusõrmuseid on lihtne kombineerida kihlasõrmuse või igavikusõrmusega. Ükskõik, kas kombineerituna või üksi kandes, on need kohanemisvõimelised kaaslased tormilises igapäevaelus.

Laske end inspireerida meie moodsate abielusõrmuste valikust ja kombineerige oma südame järgi. Šikid abielusõrmused põnevalt moodsad.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Modernsed abielusõrmused

Moodne on see, mis meeldib siin ja praegu. Seega järgivad moodsad abielusõrmused ajastu vaimu, kuid peavad siiski suutma tasakaalustada ajasõbralikkust, sest need peaksid meid saatma kogu elu. Acredo šikid ja tagasihoidlikud moodsad abielusõrmused saavutavad selle hõlpsasti.

Modernsed abielusõrmused valges roosas.

Tutvustame moodsaid abielusõrmuseid peamiselt valgest kullast, millel on peened aktsendid roosast või punasest kullast. Need sõrmused on tõelised kombinatsioonikunstid. Peaaegu iga ehe sobib täienduseks. Kui moodsaid abielusõrmuseid kantakse koos kihlasõrmuse või mälestussõrmusega, mõjuvad need tagasihoidlikult. Üksinda kandes võtavad nad väärikalt ruumi ja jutustavad Teie isiklikku armastuslugu.

Moodsad abielusõrmused koos sisemiste väärtustega

Väliselt lihtsad, kuid seestpoolt avaldavad moodsad abielusõrmused sageli muljet uskumatult loominguliste graveeringutega, mis räägivad üksteise tundmaõppimisest, ühistest reisidest ja erilistest ühistest elamustest. Tähelepanu keskmes on väikesed briljantlihviga teemandid või moodsad printsess- ja baguette-teemandid. Kõige lihtsam variant on moodne abielusõrmus, mis on valmistatud peenest valgest kullast või muljetavaldavalt raskest plaatinast, ilma igasuguste teemantideta.

Suurepärase tunnetusega moodsad abielusõrmused

Tunnetage acredo erinevust. Acredo moodsad abielusõrmused on kõik acredo profiilide silmapaistva mugavusega. Profiil tähendab sõrmuste kuju. Moodsate abielusõrmuste puhul võib see olla seest ja väljast sirge, kergelt kumer või tugevalt kumer. Head proovimist.