Vasardatud abielusõrmused | acredo

Pinnatöötlusega abielusõrmused Struktuurid

Vasardatud abielusõrmustel on imeline struktuur ja käsitsi valmistatud välimus, mis muudab need väga trendikaks.

Lisaks vasardatud abielusõrmustele näitame Sulle ka teisi acredo pinnatöötlusi, nagu crushed, glamour, crisscross, nature, reflex. Igal struktuuril on oma võlu.

Loodusest inspireerituna muutuvad Teie abielusõrmused veelgi individuaalsemaks.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Haamerdatud abielusõrmused - alati ainulaadsed

Ettevaatlikult, kuid sihipäraselt asetatakse üks haamrilöök teise kõrvale. Lõpptulemuseks on ainulaadselt struktureeritud haamriga abielusõrmuste pind. See on saadaval nii läikiva kui ka mati versioonina ja kaunistab garanteeritult iga sõrmust. Tulemuseks on väga loomulik välimus, mis mõjub teemantidega kombineerituna veelgi suurejoonelisemalt. Ei ole oluline, kas teemandid kantakse mälestussõrmuse kujul eraldi haamrisõrmuse juurde või on need juba abielusõrmuse sisse integreeritud

Käsitöö lugu

Vasaraga töödeldud abielusõrmused räägivad nende loomise taga olevast käsitööst: kullassepp, keda kaitseb nahast eesriie, hoiab sõrmust käes ja kannab struktuuri delikaatselt väikese vasaraga. Vasarastatud abielusõrmused on kunstiteos.

Eriti populaarsed on kitsad vasaraga abielusõrmused, mida kantakse koos kihlasõrmusega. Sageli mängitakse kontrastidega: kihlasõrmus on läikiv, abielusõrmus matt haamriga. Nii tulevad mõlemad sõrmused kõige paremini esile ja moodustavad siiski harmoonilise sõrmuste komplekti.

Vasaraga abielusõrmused & rohkem

Erinevalt vasardatud abielusõrmustest on purustatud, glamuuritud või mati viimistlusega sõrmused mõnevõrra peenema struktuuriga. Looduse ilust inspireeritud 3 viimistluse aluseks on soliidne kullassepa käsitöö. Need on crisscross, reflex ja nature. Crisscross tähistab käsitööoskust, mis seisneb looduslikest kiududest, näiteks linasest või kanepist, valmistatud tekstiilide taga. Refleks meenutab õrnu laineid, millel valguse peegeldused rõõmsalt peegelduvad. Loodus meenutab puu struktureeritud koort või kuivanud maa struktuure.

Ükskõik, millise inspiratsiooni te valite, akredo pindade abil saate garanteeritult luua oma armastuse unikaalseid sõrmuseid.